Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

No bo to bez sensu jak ktoś przechodzi grę za Ciebie. 

Tak samo myśleli też twórcy gry, którzy pomimo pierwotnych informacji zdecydowali się jednak nie wrzucać do swojej niesamowicie trudnej pozycji zatytułowanej Bloodborne, która przeznaczona jest tylko dla prawdziwych mężczyzn, możliwości przywoływania pomocników na walki z bossami. Nie dziwie się, że sami uznali to za bezsensowne i jednak zmienili zdanie, bo inaczej to samograj.

 

A nie, czekaj...

 

Po to jest opcja w grze, że jak ktoś chce, to sobie z niej korzysta. Moralizować komuś, że "źle gra", bo korzysta z czegoś, co w grze się znajduje, ponieważ zostało zaprojektowane przez samych jej designerów, nie jest exploitem, to ja nie wiem. 

 

 

po pierwsze, to przy ustawieniu hasła, można dołączyć bez level range, co przy "pomocy" ludzi dobrze ogranych jest jawnym exploitem. co prawda postać będzie nieco przeskalowana, ale wciąż silna. zresztą 5% platyn mówi samo przez sie. jeszcze raz powtórze (mimo iż nie lubie się powtarzać), że pytanie o pomoc przy bosie w tym temacie jest równoznaczne z "zamorduj mi bossa". serio ku.rwa, jak ktoś nie ogarnie bossa (np. ludwiga) z NPC-em (w tym przypadku mocny valtr), który teraz może się sam podleczać ( do pięciu razy), albo przynajmnie on-line z randomami (bez ustawek) i nie umie wykorzystać ogromnej przewagi, czyli podzielonego agro bossa, to znaczy, że ma lewe rece. 

 

wogóle to śmiesznie pomaga się ludkom, którzy miotają się chaotycznie, nie znają wogóle ataków bossa, nie potrafią unikać, nie potrafią atakować.......w zasadzie to nic nie potrafią (poza napyerdalaniem w R1) i jeszcze mają spyerdoloną postać. są to ludzie, którzy albo poddają się po trzech próbach, albo po 10 próbach nie wyciągają wniosków i nie uczą się nic. typy przyjmują wszystko na twarz i głupio giną, marnując twój cenny czas

 

a jak ktoś się wpyerdolił jak śliwka w kompot i poszedł do DLC na 100 levelu w NG+, gdzie gra robi się naprawdę trudna, to narzucił sobie wyzwanie, które go przerasta. w grę tej jakości mozna spokojnie zagrać (trzeba ?) na nową postać i uderzyć w NG. no ale casuale nieprzyzwyczajeni do powtórnego przechodzenia giereczek i jakiegoś tam masterowania

 

nie jestem wrogiem coopowania, ale pod warunkiem, że robi się to dla funu, a nie desperackiego zaliczenia gry i jej odhaczenia na liście spoko gierek i przy kolejnym przejściu/przejściach, stawia się jakieś wyzwania. a reszta niech gra jak chce, tylko niech nie nazywa się graczem, bo jak się biga po boisku i kopie w piłke, to nie jest się od razu piłkarzem  

 

 

 

W normalnej grze mozna tam isc zaraz po Amelii i jak widac po zgarnianych duszach nie jest to najtrudniejsze miejsce w grze

 

po duszach widać tylko tyle, że dostaje się ich proporcjonalnie mało, bo DLC jest zdecydowanie trudniejsze od podstawki

a wczesny dostęp do DLC nie jest nawet rekomendowany przez twórców, co oczywiste, bo pójście tam na levelu 35 to proszenie się o kłopoty. jest po prostu taka możliwość

 

btw - szkoda, że nie ma w grze możliwości odblokowania WSZYSTKICH broni (łącznie z DLC) na start nowego playthrou (w hunters dream na początku), żeby móc machnąć sobie pełnego runa wybraną bronią. ułatwiłoby to tez robienie buildów do pvp. oczywiście taki unlock wiązałby się z jakimś wyzwaniem, typu skończ na waste of skin bez levelowania

 

albo arena z czelendżami i bossami, typu zabij bossa przy użyciu tego i tego na levelu takim i takim

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@bluber - ShadowDefender

Muszę tylko zdobyć wgląd,gdyż wszystkie mam wykorzystane. Nie za bardzo rozumiem jak działa  współpraca ? Chciałbym byś weszedł do mego świata i mi pomógł - co muszę zrobić lub też co ty musisz zrobić ? Muszę ustawić hasło a później ty musisz z niego skorzystać by do mnie wejść ?

 

EDIT :

 

Nieaktualne,dałem radę z Ludwigiem.

Userom psxextreme życzę mniej kozakowania na forum a więcej praktyki ,w tym pomagania inym !

Edytowane przez Shadow_Defender
Odnośnik do komentarza

Panowie kto pomoże w pokonaniu Ludwiga ? Mam lekko ponad 100 lvl i gram na NG+ Samemu udało mi się zarąbać go do połowy,jednak 2 etap jest dla mnie bardzo trudny i często mam za mało fiolek z krwią,przy czym nie mam za dużo wolnego czasu by uczyć się 100 raz jak pokonać Ludwiga :) Jeżeli ktoś chętny do współpracy - zapraszam .

Moje pierwsze przejście

W drugiej fazie jak ładuje atak to nie uciekaj a idź na niego, on wystrzeli i masz praktycznie parę kilo darmowego dmg na nim... Ja tak go ubijam teraz.

 

Coop ok, ale musisz znać bossa, żeby nie marnować czasu swojego i osoby pomagającej ;p

Odnośnik do komentarza

 

Panowie kto pomoże w pokonaniu Ludwiga ? Mam lekko ponad 100 lvl i gram na NG+ Samemu udało mi się zarąbać go do połowy,jednak 2 etap jest dla mnie bardzo trudny i często mam za mało fiolek z krwią,przy czym nie mam za dużo wolnego czasu by uczyć się 100 raz jak pokonać Ludwiga :) Jeżeli ktoś chętny do współpracy - zapraszam .

Moje pierwsze przejście

W drugiej fazie jak ładuje atak to nie uciekaj a idź na niego, on wystrzeli i masz praktycznie parę kilo darmowego dmg na nim... Ja tak go ubijam teraz.

 

Coop ok, ale musisz znać bossa, żeby nie marnować czasu swojego i osoby pomagającej ;p

 

 

to fajnie ale w NG+ na levelu 100 twoja "taktyka" raczej nie przejdzie  :taknieco:

Odnośnik do komentarza

Na tym poziomie to nic nie przejdzie jak jesteś na strzał, dwa, musisz się nie dać trafić i tyle... wspomniałem o tym w odniesieniu do fazy drugiej, gdzie Ludwig jest praktycznie do bicia jak ładuje atak mieczem, nic poza tym :P

 

PS: Sam w ng+ pokonałem go za 2gim podejściem i też wykorzystałem fakt ładowanego ataku na koniec.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja Ludwika sam wczoraj ubilem.

A jak ktos probuje przechodzic ta gre by mu ktos ja przeszedl - bo inaczej tego nazwac nie mozna i jeszcze o tym chce tutaj pisac wyzywajac innych graczy od kozakow bo pomoc nie chca to ja proponuje utworzyc odrebny temat Bloodborne Help.

Wtedy zobaczymy kto tam zagladnie

Odnośnik do komentarza

Ja Ludwika sam wczoraj ubilem.

A jak ktos probuje przechodzic ta gre by mu ktos ja przeszedl - bo inaczej tego nazwac nie mozna i jeszcze o tym chce tutaj pisac wyzywajac innych graczy od kozakow bo pomoc nie chca to ja proponuje utworzyc odrebny temat Bloodborne Help.

Wtedy zobaczymy kto tam zagladnie

 

Ja też położyłam Ludwiga sama - Zetta świadkiem :D.

 

Jakimś cudem za drugim razem mi się udało.

Odnośnik do komentarza

30 lat na karku,więc już nie taki młody..Nie bardzo rozumiem w czym problem ? Gra została stworzona tak,że jeśli ktoś ma większy problem w pokonaniu bossa,przejsciu danego etapu w grze wykorzystuje "dzwon przywołania" Został stworzony po to by sobie pomóc w razie większych problemów - czego więc nie rozumiecie ?

Kolejna sprawa : Zwracam uwagę w jaki sposób się wypowiadacie,irytuje was korzystanie z pomocy a dam sobie rękę uciąc..zapewne nie jeden z was bił w dzwon!

"nie bądź baba,nie przywołuj nikogo " Jestem pewny,że ten kto to pisał,sam kiedyś wykorzystał w grze możliwość pomocy,dodatkowo,pokazujecie,że jesteście bardzo mocni w Bloodborne,przy czym nikt z was nie pomógł :scratch_one-s_head:

 

To,że ktoś uderza w danym momencie w dzwon nie oznacza,że osoba udzielająca pomocy przechodzi za niego całą grę! Przy czym sam użytkownik nic nie robi.Niektórzy nie mają tyle czasu w życiu by siedzieć z tyłkiem przed telewizorem godzinami, naprzając w konsole,rozpracowywując bossów po raz 100 .

Edytowane przez Shadow_Defender
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...