Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też dość długo używałem rozpruwacza. Później dopakowałem Ludwika i głównie z nim latam czasami zmieniając na Blades of Mercy w drugim slocie. (tak naprawdę to Ludwika mam na drugim slocie, bo wrzuciłem go jako secondary do rozpruwacza i do dziś nie chce mi się tego zmieniać - taka heheszkowata anegdota)

Dawno temu zdobyłem drugą krwawą skałę i trzymam w ekwipunku, bo nie wiem jaką drugą broń dopakować.

 

Jakie kielichy są niezbędne do platyny? Oprócz królowej jest jeszcze jedna broń, tak?

Skończyłem bodajże trzy Ptumeru i dalej nie mam materiału jakiegoś, Brzeżne Lochy też ogarnięte. Isz czy Chore Loran? Jaki poziom na nie jest preferowany?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem rowniez. Niesamowity jest klimat w tym dodatku. Serio dawno nie mialem tak ze patrzac na bosa myslalem sobie "ja pier.dole naprawde creepy"

 

Ten wzrok ludwika kiedy w jednym oku widac wyraznie mimo ze jest bestia spojrzenie czlowieka, ktory niesamowicie musi cierpiec, ten bol w oku. Niesamowite.Bylem naprawde pod wrazeniem.

 

Tak apropos warto machac ta bronia co sie z niego dostaje, brakuje mi tajemnych punktow a wiadomo troche ciezko je sie teraz zbiera i nie wiem czy warto.

 

Swoja droga dobrze sie farmi jak cos w sali badan na tych glistach, dostaje sie za nie prawie 1500 , jest ich sporo a zeby wam wyrzadzily krzywde trzeba sie postarac. Pewnie to wiecie ale tym co dopiero ogrywaja moze sie przydac ;)

Odnośnik do komentarza

Wioska w Old Hunters to jest jakieś mistrzostwo świata, ale sporo lokacji z podstawki wciąż nie ma się czego wstydzić. Jezu jakby tych typów od level i art designu wynajmowało np. ND :fsg:

 

edit:

Albo jeszcze lepiej, gdyby to From Software uzyskało wsparcie grafików i koderów z ND, przy pracach nad BB2 :obema:

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

No walka z Ludwikiem mega klimatyczna, do tego świetna muzyka. Btw orphan tak drze ryja, że musiałem sobie sprawdzić soundtrack po bossie na yt, bo nic nie słyszałem. Moonlight swordem też się chciałem pobawić ale nigdy nie grałem arcane, trzeba będzie kiedyś sieknąć nowa postać i zrobić szybką wycieczkę do dodatku. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Wszystkie , sprawdzalem dwa razy. Chyba ze to ze sa w sklepie nie znaczy ze je zdobylem. Ale z tego co pamietam zawsze po zdobyciu laduja w sklepie. Chyba ze sie myle.

 

W dziwnych okolicznosciach zdobylemtez gatling guna. Naparzam sie z typem, za chwile on zniknal w scianie i po minucie dostalem za niego tetnienia i guna. Czytalem ze tez jest jakis glitch

Odnośnik do komentarza

 

Wiesz gdzie w Yahar'gul jest ta Amygdala strzelająca laserem? To przed tymi schodami jest mały placyk ze starymi babkami. Jak biegniesz od strony lampy, to po lewej stronie jest dziura w ogrodzeniu. Musisz tam delikatnie zeskoczyć. Na tej platformie są drzwi do ciemnego pomieszczenia. Na jego środku jest klatka. Wskocz do tej klatki i tam w ciele jest klucz.

 

Odnośnik do komentarza

Zaczalem grac i juz pierwszy boss robi robote

bestia kleryka

, co za kozacka muza tam leci to się w glowie nie miesci, co do trudności to  mimo, ze pokonałem go za pierwszym razem to jednak zuzylem pelno tetnien, wiec nie będę cwaniakowal, ze jest latwiej niż w soulsach choć możliwa, ze to prawda. Na razie widać, ze gra się inaczej, gra jest nastawiona na agresywna walke, ale jeszcze za krotko gralem, żeby być 100% pewien.

 

*Teraz jestem przy drugim bossie

gascoigne

i widać, ze z chłopem latwo nie będzie, ale domyślam się, ze mam przedmiot, którego mogę uzyc w walce z nim i tutaj mam pierwsze pytanie czy jeżeli tego uzyje walka nie przejdzie się sama?. Nie chciałbym, żeby to był odpowiednik wzywania pomocnika online.

*Drugie pytanie z kolei mam odnośnie npcow. Na razie sredio mam pojęcia o co tutaj chodzi, ale zalozmy, ze jezli wypelnie zadania dla nich to czasem nie sprawie, ze ktorys z nich pomoze mi w walce z bossem? Wiem, ze w soulsach tak czasami było, ale jako ze preferuje walczyc z bossami w singlu to nie chce przez przypadek zepsuc sobie którejkolwiek z walk. Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...