Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Milan jak zagrasz w BB i bedziesz czytal wszystkie opisy zawarte w grze lacznie w sluchiwaniem sie w dialogi to sie wszystkiego dowiesz.

Polecam gierke naprawde warto zagrac.

Tutaj masz grubsze info na temat samej Ameli z opisem co trzyma w rece.

https://m.reddit.com/r/bloodborne/comments/3ia093/vicar_amelia_lorehistorycharacter_info_does_it/

Odnośnik do komentarza

Uff pokonałem Dark Beast Paarl, ale nie powiem - było mi ciężko.

 

No ale po 6 próbach padł skur,wysyn je,bany. Teraz pora na ten las Pawcia i blubera :czesc:

Czym go biles? Sawcleaverem? Bijac go tym tez miałem problem bo na niego lepsze sa bronie o wiekszym zasięgu i nie tylko na niego tak btw

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, spojrzałem jak fajnie zaprojektowana jest ta Amelia, w grze te stworki maja jakąś historie i udział  w wydarzeniach, czy na zasadzie jak w  vagrancie, wchodzisz do pomieszczenia i łupiesz po  karku?

Jak mozna posiadac ps4 bez BB? Marsz do sklepu, jak ci nie podejdzie to ja odkupie i bede trzymal dwie na polce, a amelia to akurat jeden z mniej imponujacych bossow, przynajmniej dla mnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma jako tako historii przedstawionej w grze. Jak ukonczysz i nie bedziesz zaglebiac sie w srol to prawdopodobnie nic nie zczaisz. Natomiast jezeli chcialoby ci sie czytac opisy przedmiotow, ogladac dokladnie otoczenie itd. to gra jest za(pipi)iscie bogata w fabule.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Na tego bossa poprostu robisz

 

 

Bez locka stoisz na jej ogonie i w momencie jak tylko skoczy nie ruszasz sie z miejsca tylko ladujesz na max chargowanego bronia o dobrym zasiegu lekko przekrecajac postac w strone jej glowy. Po paru probach bedziesz mial juz wyczute jak przekrecic postac. Polecam do tego rozlozonego lizaka.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

jest jakiś patent na amygdale w defiled chalice? dzi.wka zabiła mnie ósmy raz :klapek:

Ja orbitowałem, bo w drugiej fazie zamiast skakać cofa się i wali przy tym łapami przez co łatwo o strzał.

 

Zmieniłem taktykę i padła za pierwszym razem. 2/3 walki biegałem w lewo (a i tak zużyłem 15 fiolek), w ostatniej fazie kręciłem się przy nogach, praktycznie tylko skakała i nie dostałem ani razu. Zdecydowanie najtrudniejszy boss w grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

jest jakiś patent na amygdale w defiled chalice? dzi.wka zabiła mnie ósmy raz :klapek:

Ja orbitowałem, bo w drugiej fazie zamiast skakać cofa się i wali przy tym łapami przez co łatwo o strzał.

 

Zmieniłem taktykę i padła za pierwszym razem. 2/3 walki biegałem w lewo (a i tak zużyłem 15 fiolek), w ostatniej fazie kręciłem się przy nogach, praktycznie tylko skakała i nie dostałem ani razu. Zdecydowanie najtrudniejszy boss w grze.

 

Mi akurat było łatwiej krążyć wokół niej. Dzięki temu nie zużyłem ani jednej fiolki :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...