Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem przed ostatnim bossem i wlasnie zwiazanym z tym zakonczeniem. Nie pamietam ktory mam lvl dokladnie ale gralem quality buildem 50/25/25.

 

Oplaca sie teraz isc do DLC, potem ostatni boss i NG+? DLC chce sobie zaliczyc bez wiekszej spiny, no a potem lepiej ng+ czy od poczatku?

 

No i sa pucharki za kazde z zakonczen? :P

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Rom padł za trzecim razem. Za pierwszym razem za bardzo skupiłem się na maluchach, za drugim razem olałem je w piz,du ale Rom pyknął mnie atakiem AoE, a za trzecim poszło już łatwo.

 

Wygląd nieba po walce :o. Dużo mi jeszcze zostało gry? Marzy mi sie odpowiedz w stylu "no jeszcze minimum drugie tyle".

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jestes juz tak w 2/3 gry

 

Tylko nie wiem ile z dodatkowych miejscowek juz zaliczyles w Cathedral Ward tam gdzie zdobywales Badge na Ludwig Holy Blade jest 2 ukrytych bossow

Mogles juz wejsc do jednej z ukrytych lokacji jak masz przedmiot ktory zwie sie Tonsil Stone

 

Wiec teoretycznie moze byc jeszcze sporo przed toba.

Odnośnik do komentarza

Rom padł za trzecim razem. Za pierwszym razem za bardzo skupiłem się na maluchach, za drugim razem olałem je w piz,du ale Rom pyknął mnie atakiem AoE, a za trzecim poszło już łatwo.

 

Wygląd nieba po walce :o. Dużo mi jeszcze zostało gry? Marzy mi sie odpowiedz w stylu "no jeszcze minimum drugie tyle".

 

xD mówisz, masz: 

 

no jeszcze minimum drugie tyle

 

biorąc pod uwagę sekrety, mini questy związane z ratowanymi npc i dodatkowe lokacje, Rom to ok. 40% kampanii.

Odnośnik do komentarza

Muszę się pochwalić, że trofeum związane z kielichami wpadło (nie będę nazywał rzeczy po imieniu, by nie spoilerować), więc platyno - nadchodzę. Jak na moje, to nieco za długo to trwało i te lochy zaczęły mi się powoli przejadać pewną powtarzalnością, a kilku bossów również napsuło mi solidnie (tętnień) krwi, ale ufff, wreszcie. Cóż, gra jest niemal perfekcyjna, a satysfakcja z powalenia bossa (pewien pan z sierpem, potem dwoma) przy pomocy jedynie parrowania garłaczem i brutalnych wykończeń, to całe sedno zabawy. Generalnie uważam, że seria Souls to najlepsze do się gejmingowi przydarzyło w ciągu ostatniej dekady, a Bloodborne to cudne urozmaicenie. Tak, dopiero teraz go ogrywam, bo jestem ponad hype. :sir:

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

Błądzę po tym je,banym Nightmare Frontier, spadam do jakichś trucizn, rzuczają we mnie głazami no (pipi) mać. Patrzę, jest wyjście

(pipi) AMYGDALA

>duży boss
>ja mam 10 fiolek
>nie znalazłem skrótów albo ich nie ma

"Oho, będzie zabawnie, dobra sprawdzę tylko jej ruchy i spróbuję potem bo pewnie mnie dojedzie"
















37s0djA.jpg





o3KlY0R.jpg


Jak widać nic życia, 0 fiolek bo wszystkie wykorzystane, a tu proszę padła za pierwszym razem. Jednakże nie powiem, na samym końcu jak już zacząłem wierzyć że zrobię ją za pierwszym razem to odbyt zaczął mi się poszerzać. Jeszcze zje,bałem bo waliłem ją tylko po łapach myśląc, że tak jak Romowi, walenie w twarz nic nie da. Jednak dało.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Miejscówka dosyć nieprzyjemna, ale i tak milsza w dotyku niż świat 5-X w Demon's Souls (bo przede wszystkim jasna). Nightmare Frontier jest względnie bogaty w skróty - jeden dość oczywisty, bo można się go już domyślić na początku (winda, która nie działa), a drugi odkryłem przez zupełny przypadek podziwiając widok z pewnego kamiennego pomnika. Bossa zaliczyłeś, ale pewnie warto do lokacji wrócić, bo jest tam parę istotnych przedmiotów. A panowie miotający głazami jeszcze się naprzykrzą w przyszłości i innej lokacji, więc bądź dla nich miły...

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

Okolice 70 poziomu wydają się za niskie. To znaczy da się grać, jeśli umiejętności gracza są wysokie i ten szuka sporego wyzwania, ale by zachować pewien flow i nie zaliczać zgonu co kilkanaście minut, to proponowałbym trochę podciągnąć level. A najlepiej samemu to ocenić i wejść w DLC choćby na chwilę, zmierzyć się z kilkoma rywalami i sprawdzić. Zawsze można wyjść i potem wrócić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...