Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Każde z 3 zakończeń wzajemnie się wyklucza. Tzn jak zrobisz tak żeby wpadło 1 to nie ma opcji bez ng+ lub kombinacji z saveami żeby obejrzeć jeszcze raz na ng. Kolejność nie ma znaczenia. Ja w sumie najprostsze zakończenie zrobiłem nie świadomie a ze wszystkich bossow ubiłem do tej pory to chciałem pełny wariant wiec odzyskałem save z chmury. Fakt że musiałem nadrobić kawał gry to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Do tego co mozi napisał dodam jedynie, że wybór jednego z dwóch podstawowych zakończeń należy do ciebie (zależne od odpowiedzi, której udzielisz przed samym końcem). Nie da się tego w jakikolwiek sposób spartolić. Inaczej się sprawa się ma z ukrytym endingiem - lepiej zawczasu wiedzieć, co i gdzie trzeba zebrać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepiej jak nie kopiujesz sejwów zrobić zakończenia w kolejności:

 

 

1. Na końcu walczysz ze starym i moon presence (trzeba użyć 3 pępowin)

2. NG+ Na końcu walczysz ze starym tylko.

3. NG++ Nie walczysz na końcu.

 

Tak będzie najłatwiej.

 

PS Jak chcesz walczyć z dziadkiem nie trzeba w ogóle gadać, ja wjechałem na niego z kosą i od razu zrozumiał ocb. ;]

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kos padł. Druga faza to jakieś przegięcie. Nauczyłem się, że pierwszą należy robić kręcąc się wokół truchła przez co nie trafiał gdy chce rzucić tym rozpryskowym pyerdolnikiem. Drugą zaś na plaży, blisko wejścia na arenę, bo piorun tam nie sięga i sam przeciwnik ma mało miejsca na ataki inne niż mieczykiem.

Odnośnik do komentarza

Mam bossa co ucieka przedemna. Duzo mi zostalo do konca? Ktory lvl powinienem wbic, aby miec jakies szanse w koncowce ? :)

Przed ostatni boss. Ten z końca tej lokalizacji jest równie prosty. Później jeszcze jeden lub dwóch, ewentualnie z nikim już nie będziesz walczył, ale to zależy od ostatniego wyboru :P
Odnośnik do komentarza

Ta ja tylko patrze na to ze mam 20 pkt niepotrzebnie wydanych w str podczas gdy moglbym je wydac na hp czy stamine ;) a co myslisz o tym zeby laurence i kosa zrobic na ng+ dopiero? Moglbym podfarmic troche postac i zdobyc blood chunki zeby miecz ludwiga wbic na +10. On by mi sie chyba najlepiej skalowal.

 

O, chyba ze pojde farmic te chunki i wtedy sprobuje. Zostalo mu juz 2mm zycia, ale to jak korzystalem z pomocy Valtra chyba ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...