Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ciekawi mnie jak to będzie z wersjami językowymi FIFY 15 na PS4 w innych krajach. Jestem ciekaw czy kupując grę w Niemczech będzie chociażby polski język menu. Pisałem do supportu niemieckiego oddziału EA SPORTS FIFA i nie potrafią mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące języka komentarzy i menu ( żadne zaskoczenie, że nie wiedzą). Może ktoś z Was wie coś więcej niż oni na temat języka w Niemczech lub innych krajach? Biję się z myślami między wersją pudełkową kupioną w Niemczech a cyfrówką z PS Store (której nie jestem fanem, wolę pudełko).

Pewnie będzie jak na poprzedniej generacji, PlayStation po zmianę języka w menu będzie miała język Polski.

Na xboxie tylko gry z PL.

 

 

Nie będzie tak.

Odnośnik do komentarza

 

 

ja wiem że reklamują teraz "nowe sposoby na strzelenie gola" ale to jest przesada...

 

hah serio sie tak reklamują? czyli że będzie mniej schematycznie ale nadal, co widać po strzałąch z woleja? no to beka, przypominam ze w prawilnymi PESie nie miałeś zadnych schematów na strzelenie gola bo każda bramka była po prostu wyjątkowa, i to jest rzecz za którą najbardziej cenie piłke od konami

 

ale to taki offtop, bo będzie zaraz wojenka z rycerzami ea

 

nie było wcale, masz tu nawet filmik z naszym forumowym madafakiem

 

 

 

Fajny schemat, koles biegnie pod bramkę podaje drugiemu i strzela z pierwszej piłki 2m do bramki :lol: niesamowity schemat.

 

 

edti. oj nie połączyło :(

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Pograłem w demo zarówno na PS4 jak i na XONE. Po tym wszystkim muszę przyznać, że demo na XONE jest lepiej wykonane. Nie wiem, może to kwestia buildu? Może ten na PS4 jest starszy? A może faktycznie gra na X'a będzie lepsza? Rzuciły mi się w oczy dwie różnice pomiędzy konsolami. Jedna to animacja podczas niektórych wstawek. Już przy wejściu na boisko w wersji na PS4 animacja momentami "przyspieszała". Przez co piłkarze przy ustawianiu się w szeregu podbiegali do niego nienaturalnie, za szybko. Na X'a jest wszystko ładnie i płynnie. Druga sprawa to bardziej moje czepialstwo, ale możecie zbadać to sami. Weźcie sobie replay, ustawcie na ręczną kamerę i przesuńcie ją jak najbliżej gracza (replay zapauzujcie). Teraz analogiem ustawcie kamerę by pokazywała widok "z góry" i zacznijcie obracać cały czas wokół osi. Na PS4 widać wtedy, że murawa najbliżej nas dorysowuje się. Podczas kręcenia kamerą murawa jest płaska a jak zatrzymamy obracanie to nagle robi się piękna. Na XONE murawa cały czas jest taka sama. Szukam dalej różnic.

 

Mam nadzieje, że te różnice będą tylko w demach a full wersje będą takie same. Bo jak nie to mam dylemat. Mam preorder gry na PS4 i mam kupon do pobrania gry na XONE. I teraz nie wiem, czy anulować preorder i zostawić kupon z X'a. Czy tak jak to miałem w planach, sprzedać kupon na X'a i zostawić preorder na PS4 :)

Odnośnik do komentarza

Kolejny dzien z FIFA wiec kolejne swoje przemyslenia przeleje na posta.

 

Im wiecej gram w ta gre tym bardziej sie w niej zako(pipi)e, ale z czasem wychodzi kilka niepokojacych rzeczy. Przede wszystkim komputer za duzo fauluje w polu karnym. Z poczatku rozplywalem sie nad tym jak po raz pierwszy Costa zostal pociagniety za koszulke w polu karnym, co spowodowalo jego upadek i sedzia wskazal na wapno. Od tego czasu mialem juz 3 kolejne karne po gwaltownym pociagnieciu za koszulke, jeden po wslizgu i kolejny (ku mojemu zdziwieniu) po wejsciu z bara. Bardzo fajnie, bo wszystko dzieje sie szybko, ale mimo to, zaczyna to byc wkurzajace.

 

Bardzo ciesza mnie jak na ta chwile jak w tej grze dzialaja rece. Jak w jedenastce wprowadzili zasade odgwizdywania rak to przypadkowo w najmniej oczekiwanym momencie wpadaly takie (pipi)y, ze trzeba bylo ta funkcje wylaczac. Teraz gram z wlaczona zasada rak i jeszcze nie zdarzyla mi sie ani jedna. Co mnie bardzo cieszy, bo kiedys napewno sie zdarzy taka sytuacja, ze bedzie jakas reka w polu karnym, ale juz to znaczy, ze nie wpadaja one w ilosci 5-10 na mecz. Good job.

 

Do tego wszystkiego musze opanowac jeszcze 2 rzeczy, zeby moc powiedziec, ze jestem zadowolony ze swojej gry. Przede wszystkim trudno gra sie w srodku pola ze wcisnietym R2. Zostalo mi to po PESie 2014 i dostaje bialej goraczki jak ciagle trace pilke przez glupie rozbiegniecie sie w przeciwnika po przyjeciu pilki. Ale mimo wszystko troche za trudno moim zdaniem sie kontroluje pilkarza na kilku pierwszych metrach w sprincie. Kolejna rzecza jest gra w obronie. Jest duzo trudniejsza niz w poprzednich czesciach i PESie 2014. Tutaj naprawde trzeba pilnowac srodka, przelaczac non stop na innego zawodnika i za nic w swiecie nie otworzyc przeciwnikowi srodka obrony bo komputer wykorzystuje to momentalnie. To jest zaleta, ktora zmusza mnie do nauki i wrecz masteringu gry w obronie. Rosnie serce jak trzyma sie szyk w calej linii obrony i komp rozgrywa od skrzydla do skrzydla szukajac okazji :)

 

I na koniec, wisienka na torcie. Jak oni podchodza do tych karnych. POEZJA!

 

idxHQczNQz3L8.gif

Odnośnik do komentarza

I ja pograłem, to mój pierwszy konkakt z fifą na nexgena i pierwsze wrażenia po właczeniu meczu Liverpol : Man City wielkie woow, co za otoczka i kibice audio, piękne wstawki, licencje, replay miodzio ,twarze zawodników też jak najbardziej ok, ale już  nie które sylwetki to jakaś pomyłka(plastik bombastik )ale po zagraniu meczu czułem że ten cukierek w tym pięknym opakowaniu już tak nie smakuje, rozgrywanie akcji jest głebsze czuć jednak troche liniowosci podań jak po sznureczku za to balans ciała zawodników mi się podoba, nie trzeba znać kiwki by oszukać obrońce, szerokość boiska też jakby większe i to na plus, co czuć większą swobodę rozgrywania (mniej ping ponga), nowe animacje, duży repertuar strzałów na bramkę przez napastników i piękne animacje bramkarzy ale parady czasami nie skuteczne co skutkują wpuszczaniu baboli, za to piłka jakaś chyba za duża jak gramy na dole boiska ,nie czuć też cięzaru zawodników co w Nhl 15 od EA zrobili to bardzo dokładnie, no i strzały z daleka, nie czuć kompletnie tej mocy uderzenia, mało co wchodzi i nie dają radości, na pewno jest progres co do wersji na ps3 choć tam są lepsze strzały ale nie ma tej chemii, posłucham kometarzy co do wersji finalnej ale większe nadzieje wypatruje w pesie bo gameplay jest najważniejszy , ale grafika by się przydała z fifki i byśmy mieli piłkę marzeń ;]

Edytowane przez Wojtas angol
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że ma się szansę, po prostu trzeba umieć grać na manualu. Powiem więcej- takich strzałów, podań i dośrodkowań jak na ręcznych, nie da się wykonać na asystach, nawet i częściowych. Kluczem do zwycięstwa jest tak naprawdę gra obronna, jak ktoś ogarnia dobrze defensywę, to nie robi mu różnicy, czy gra na asystach, czy na ręcznych, a gdy już odzyska piłkę, to ma pole do popisu ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko że grając online nie ma się szans grając na manualu przeciwko asyscie , chyba że pokoje są porobione dla hardcorowców i tryby ;]

Można wybrac czy chce się grac na asystach czy 100 manual (tylko dużo mniej osób tak gra bo lamusy wolą pingpong).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...