Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

a ja coraz bardziej widze przeskoki i zrywy animacji pilkarzy na replayach. Postacie momentami albo nawet czesciej wydaja sie byc nie naturalni. Pewnie dlatego ze animacja jest liczona w czasie rzeczywistym a nie z gory ustalona. Niby lepiej ale widac zombikowatosc grajkow. Nie wiem czy kapujecie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza

Tez mnie wkurzaja te nienaturalne przeskoki miedzy animacjami i te ich przyspieszenia ni stad ni zowad (np. np w trakcie zmiany jak na boisko wbiega nowy zawodnik). Ale to mi mowi, ze przynajmniej Elektronicy nad tym pracuja z kazda czescia i widac postepy. Jezeli uda im sie opanowac te animacje, zeby plynnie przechodzily z jednej w druga to bedzie krok milowy w tej serii.

 

Ale przynajmniej jest mnostwo swietnych animacji, ktore z gory wygladaja bardzo naturalnie.

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo odświeżam ta ich stronke i nic caly czas nie ma :confused:

 

10377539_763619197018072_189980072547972

 

Nawet nie musialbym Di Marii czy Neymara xd kazdy z tej ekipy na poczatek by mi podpasowal :D Ale podali ze dzisiaj ma sie ukazac ta aplikacja. Mam nadzieje ze nie dadza dupy.

 

Poza tym druzyna tygodnia i paczki od 19 a nie ma gdzie ich kupic. EA.  :teehee:

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

 

Ziomkowi jak wyslalem mmsa z fota ronaldo to oprocz wulgaryzmow odpisal mi ze nie odezwie sie do mnie jak nie odpale mu 50k ze sprzedazy xd

 

No ja w 14 jeszcze Aguero, Neuer, Schweini, z 3 razy Gotze i pare zielonych imotm i if tez. Dodam ze w fut gram od 14 wlasnie wczesniej nie moglem sie wkrecic 

Odnośnik do komentarza

tak jest wersja z L2 + shotfake, a ta wygodniejsza (tył,tył na rstick) poszła wpiz.du i dali drugą ruletkę #ealogic 

 

@schab - nie osłabiaj mnie tym otwieraniem paczek bo to fizycznie boli ;) najlepsze co mi kiedykolwiek wpadło to Suarez, niestety UT nie jest nastawione na "value" i żeby coś wypadło trzeba otworzyć naprawdę dużo paczek (albo mieć mega farta jak schab), z tego co słyszałem w takim NBA 2K w myteam jest to rozwiązane inaczej i team marzeń jest osiągalny - u EA trzeba się rok w rok siłować bo mają ratio ustawione pod ilość ludzi a tych gra jednak więcej niż w NBA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...