Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

oO odpalilem kariere na drugim najwyzszym poziomie Leicester i poki co FIFA15 przypomina mi zabawe z Dark Souls - 1:4 z Evertonem i 0:2 z Chelsea. Ale oprawa, klimat itd ale sie wylewaja, no i komentarz angielski kozacki, wstawki, smaczki, nawiazania do poprzednich i nastepnych spotkan. Dla fanow ligi angielskiej boska sprawa. A nast mecz przede mna to Arsenal... :confused:

Na początku będziesz podjarany, że jest ciężko itd. ale później zauważysz że CPU oszukuje, jak będzie ci troche lepiej szło w lidze, wskoczysz  na pudło, to CPU stwierdzi że ci za dobrze idzie, i nagle będziesz tracił bramki z dupy, a ty bedziesz obijał bramkarza  i słupki. takie sztuczne podbijanie poziomu trudności. Mnie to strasznie irytowało (grałem w wersje na x360) Chyba że w wersji na nextgeny zmienili zachowanie CPU to będe mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza

dokładnie, CPU czyta twój input co z tego że np pressujesz jak oszalały CPU dojdzie sobie tam gdzie chce i jak ma strzelić to strzeli :) taka gra, co zrobisz nic nie zrobisz :)

 

taki przykład, zblokowałem jockeyem bieg cpu typka na skrzydle to wycofywał się z mojego skrzydła pod...swoje pole karne, a ja razem z nim - na końcu wybił na aut...shit happens :)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

No a w multi występuje momentum ale co zrobisz, nic nie zrobisz.

Przypominają mi się piękne czasy , spędzone setki godzin przy online pes6 na pc. nie był żadnych momentum, tylko czysty skill hehe nie licząc lam. Po strzeleniu gola , szybkie pisanie komentarza do ziomka jaki jest słaby i wspólne pojazdy, piękne czasy...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pisze to od trzech lat ale napiszę to jeszcze raz. Jedynym lekiem na momentem i bramki z dupy z gośćmi co nie umieją grać to przejście na sterowanie RĘCZNE i granie tylko z recznymi których Na całe szczęście jest coraz więcej. Aż serce rośnie. Granie na ręcznym w fifie nie było nigdy tak swobodne jak w tej edycji. Jak ktoś chce zagrać na ręcznym lub zobaczyć do czego zdolny jest gracz na sterowaniu bez asyst konsoli to proszę pisać :)

Odnośnik do komentarza

Pisze to od trzech lat ale napiszę to jeszcze raz. Jedynym lekiem na momentem i bramki z dupy z gośćmi co nie umieją grać to przejście na sterowanie RĘCZNE i granie tylko z recznymi których Na całe szczęście jest coraz więcej. Aż serce rośnie. Granie na ręcznym w fifie nie było nigdy tak swobodne jak w tej edycji. Jak ktoś chce zagrać na ręcznym lub zobaczyć do czego zdolny jest gracz na sterowaniu bez asyst konsoli to proszę pisać :)

Przecież na recznych też jest momentum.
Odnośnik do komentarza

Ja obserwuje lekkie przyciecia przy podaniach czasem macie cos takiego? Zla optymalizacja? W demku tez bylo ale olalem bo demo...

Ja mialem to przy kazdej FIFIE na PS3, mam to tez teraz na PS4. Co ciekawe, przy zadnej innej grze tego nie mam.

 

U mnie rozwiazaniem sa... ustawienia telewizora. Musze wylaczyc poprawe krawedzi, tryb z Dynamicznego na Standardowy. Wtedy tych problemow nie mam.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

 

Ja obserwuje lekkie przyciecia przy podaniach czasem macie cos takiego? Zla optymalizacja? W demku tez bylo ale olalem bo demo...

Ja mialem to przy kazdej FIFIE na PS3, mam to tez teraz na PS4. Co ciekawe, przy zadnej innej grze tego nie mam.

 

U mnie rozwiazaniem sa... ustawienia telewizora. Musze wylaczyc poprawe krawedzi, tryb z Dynamicznego na Standardowy. Wtedy tych problemow nie mam.

Works!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...