Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox doczekał się pierwszej prawdziwej multimedialnej aplikacji w ramach UWP. Media Center obsługuje liczne formaty audio i video (w tym MP4 i MKV), filmy z Youtube'a, radia internetowe oraz zewnętrzne napisy do filmów (m.in. w formacie SRT). Niestety apka ma też dwie spore wady: przesadne promowanie płatnej wersji VIP oraz tragiczny interfejs (bardzo trudno dodać własne multimedia).

Aplikacja powinna być widoczna bezpośrednio w sklepie na konsoli (przynajmniej na regionie US, nie sprawdzałem na PL). Jeśli jej nie widzicie, zainstalujcie ją wcześniej na pececie z systemem Windowsem 10 za pomocą TEGO linku, a następnie sprawdźcie na konsoli sekcję "Gotowe do instalacji".

 

EDIT: Meh, z tego co widzę aplikacja ma na razie zablokowaną obsługę zewnętrznych dysków i plików na konsoli. Szkoda, bo wersja pecetowa nie ma takich ograniczeń.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Xone razem z Gears of War. Chciałem zagrać, instalacja i patch. No trudno, instalacja 44 giga, patch tylko do online, więc ignoruję. Nawet się ucieszyłem jak po 10% instalki wyskoczył komunikat, że można grać. Niestety patch jest obowiązkowy jak się okazało. I po chyba godzinnej instalce czeka mnie ściąganie pliku o wielkości ponad 5 giga. Serio? Na Xone to standard?

Odnośnik do komentarza

Serio? Wymuszają patche, nawet jak ktoś nie chce ich instalować? A jak neta nie mam w domu, to co, wkładam płytkę i nie pogram, bo patch??

 

a jak chcesz pobrać patcha jak neta nie masz? xD

 

odkąd pamiętam, już na X360 to patche były obligatoryjne - jak się nie godziłeś to cię rozłączało z Xbox Live.

Odnośnik do komentarza

 

Serio? Wymuszają patche, nawet jak ktoś nie chce ich instalować? A jak neta nie mam w domu, to co, wkładam płytkę i nie pogram, bo patch??

Jak nie masz neta to nie ma informacji o patchu, to chyba logiczne co?

 

Czyli jeśli kiedykolwiek będę miał konsole podpiętą do neta, to patch to mus.

 

 

Serio? Wymuszają patche, nawet jak ktoś nie chce ich instalować? A jak neta nie mam w domu, to co, wkładam płytkę i nie pogram, bo patch??

 

a jak chcesz pobrać patcha jak neta nie masz? xD

 

odkąd pamiętam, już na X360 to patche były obligatoryjne - jak się nie godziłeś to cię rozłączało z Xbox Live.

 

Rozłączy mnie, ale będę mógł grać offline?

Odnośnik do komentarza

swoją drogą zabawne . Kod mój nie działał nie mogli mi wygenerować nowego więc dali mi 45 zł na zakupy w store na konto . nie można tego wykorzystać do preorderu pudełkowego ale mogę kupić co chce w store cyfrowym. :D gry na razie nie kupiłem z preorderu ale 45 zł wykorzystam. Wspaniały sklep ciekawe czy sony też tak umie

ja dzisiaj napisalem do MS w sprawie SP do Horizon - chcialem uzyskac informacje, czy w ogole bedzie to naprawione, zanim skonczylem zdanie Pani zwrocila mi pieniadze - pisze do niej, ze chcialem zapytac dopiero o mozliwosc zwrotu ewentualna, bo wolalbym, by dodatki zostaly:

"prosze kontaktowac sie z dzialem Xbox - najwyzej zakupi Pan ponownie"

 

Przypomnialem sobie jak z niedzialajacym Shadow Warrior dzwonilem do Cenegi, Sony, po 3 miesiacach sam Ken Kutaragi zajmowal sie sprawa by zwrocic 25 zl... xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Witam. Planuje kupic konsole xbox one i telewizor tylko chcialem sie pierw od panstwa dowiedziec z jakas kolejnoscia i jaka konsola bo wszysatkiego w jednym miesiacu napewno nie kupie. Zastanawiam sie nad wyborem xbox one s i telewizorem 50 calowany z funkcja 4k zeby gry byly idealne dla oczu. Chcialem sie dowiedziec czy roznica miedzy 4k a full hd jest wielka ?. Chodzi mi o to ze ja najpierw kupie konsole i bede gral na obecnym telewizorze to czy warto zaczac bo z nowym telewizorem gry moga znaczaco lepiej wygladac. Obecny telewizor jaki posiadam to samsung UE32d5500.

Odnośnik do komentarza

Witam. Planuje kupic konsole xbox one i telewizor tylko chcialem sie pierw od panstwa dowiedziec z jakas kolejnoscia i jaka konsola bo wszysatkiego w jednym miesiacu napewno nie kupie. Zastanawiam sie nad wyborem xbox one s i telewizorem 50 calowany z funkcja 4k zeby gry byly idealne dla oczu. Chcialem sie dowiedziec czy roznica miedzy 4k a full hd jest wielka ?. Chodzi mi o to ze ja najpierw kupie konsole i bede gral na obecnym telewizorze to czy warto zaczac bo z nowym telewizorem gry moga znaczaco lepiej wygladac. Obecny telewizor jaki posiadam to samsung UE32d5500.

Xbox One S nie obsługuje gier w 4k.

 

Czyli lepiej najpierw konsolę i poczekać z TV.

Odnośnik do komentarza

Kupuj xone s i graj. A później rozglądaj się za tv z dobrym hdr. Twój tv jest fhd, tak więc nic nie stracisz na jakości obrazu (xbox tylko skaluje do 4k, natywnie daje obraz fhd), prócz wspomnianego hdr w przyszłych grach (forza horizon 3 i gears of war).

Odnośnik do komentarza

kurde chyba xbox mi pada ;/ od jakiegos czasu przy uruchomieniu gry lubi wyc, ostatnio podczas uruchamiania kinect jest wylaczony i trzeba wyciagac wtyczke i wtykac i teraz najlepsze nie wiem czy to moje schizy ale wydaje mi sie ze menu mi wolniej chodzi

 

sprobuje pozniej moze przywrocic do ustawien fabrycznych 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...