Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Mam 2 pytania na szybko bo mam pożyczonego XOX'a i zanin go oddam dobrze byłoby cos ogarnąć... bo widzę, że niektóre funkcje są albo dziwnie poukrywane albo ułomne... albo ich po prostu brak.. :scratch_one-s_head:

 

1. Czy da się w jakiś w miarę normalny sposób (np bez instalowania aplikacji xboxowych itp) pobrać jakoś na pc / pendrive moje screenshoty z gier? Tak żeby były w dobrej jakości.

 

2. Czy moje zapisane dane z gier da się jakoś skopiować na USB? Korzystam z gamepassa właściciela konsoli więc nie wiem czy moje save'y gdzieś się też przechowują na serwerze albo coś... Jak kupię swojego X'a dobrze byłoby nie zaczynać od nowa...

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Emet napisał:

Czy moje zapisane dane z gier da się jakoś skopiować na USB? Korzystam z gamepassa właściciela konsoli więc nie wiem czy moje save'y gdzieś się też przechowują na serwerze albo coś... Jak kupię swojego X'a dobrze byłoby nie zaczynać od nowa...

Spokojnie mamy XXI wiek, nie musisz martwić się o twoje sejvy, ani nic ręcznie kopiować na USB, wszystkie twoje zapisy są za darmo zapisane w chmurze i będą czekac aż do nich wrocisz

 

27 minut temu, Emet napisał:

1. Czy da się w jakiś w miarę normalny sposób (np bez instalowania aplikacji xboxowych itp) pobrać jakoś na pc / pendrive moje screenshoty z gier? Tak żeby były w dobrej jakości.

Możesz wysłać je na dysk OneDrive, albo pobrać na PC z apki Xboxa

Odnośnik do komentarza

Tylko napisz mu którą, bo na głównej nie da rady ujęć pobrać, tylko z "Pomocnik konsoli Xbox" jeżeli chodzi o PC. Jest to jakieś ułatwienie ale brak możliwości zgrania na pena ujęć i screenshotów jest trochę słabe. 

 

Brak możliwości zgrania napisów jest zrozumiały przez problemy z cheatowaniem, a w chmurze te zapisy też nie są wieczne bo mi po trzech latach nie działał zapis z pierwszej FH

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

Brak możliwości zgrania napisów jest zrozumiały przez problemy z cheatowaniem, a w chmurze te zapisy też nie są wieczne bo mi po trzech latach nie działał zapis z pierwszej FH

Do niedawna zapisy w chmurze dla gier z 360 taki wymagały Golda, ale jakiś czas temu to znieśli. Być może to jest powód dla którego zniknął ci zapis.

 

Ja w każdym razie odpaliłem Forze Horizon 1 w tym roku po 7 latach przerwy i mocno się zdziwiłem że mój zapis się zaladował xd

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Emet napisał:

Ok dzięki za odpowiedzi. Czyli ze zdjęciami bez aplikacji się nie obejdzie... (nq onedrive coś nie idzie, wyskakuje błąd). Trochę to czerstwe ale za to dobrze, że z save'ami nie powinno być problemu

 Aplikacja jest najwygodniejsza. Zdjęcia i filmy same się synchronizują, potem tylko od ciebie zależy co chcesz z nimi zrobić. Możesz zapisać w galerii telefonu, możesz wrzucić filmik na YouTube czy wysłać mamie na whatsapp.  Wszystko zajmuje jakieś 10 sekund. Wygodniej i bardziej intuicyjnie już się nie da.  

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć wszytskim. Posiadam oryginalną gierkę na pierwszegi ixa a mianowicie BLACK. Chciałem odświerzyć tytuł , więc płytke wrzuciłem do konsoli (Xone) , pobrało aktualizacją. I tu się pojawia problem, chcąc pograć w tytuł wyskakuje bład że musze mieć subskrypcję EA PLAY . WTF to już nie mogę zapykać w grę którą posiadam fizycznie na konsoli , która posiada wsteczną kompatybilność ??

Odnośnik do komentarza

A to dziwne mocno. Mam kilka gier z 360 będących w różnych abonamentach i każdy odpala się z płytki bez problemu. Spróbuj wyciągnąć płytkę, włożyć ponownie i odpalić ją z ikonki, która pojawi się w dashu, albo sprawdź, czy idzie offline.

Odnośnik do komentarza

Gdy jestem offline pokazuje błąd 0x87e1000a , oczywiście nośnik w napędzie . Natomiast gdy jestem online , muszę zrobic update 2,6GB , gdy jest zrobiony gry nie uruchomie bo nie mam wykupionego EA Access , natomiast gdy anuluję instalację updateu gry nie uruchomię z nośnika , bo jest błąd opisany powyżej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Może ktoś miał podobną sytuację 

 

XOX podłączony przez HDMI do Amplitunera i nie sprawdzałem czy podobnie dzieje się jak podłączę bezpośrednio do TV 

 

- konsola włącza się sama losowo (w nocy, w dzień czy w niedziele) 

- dzięki że ma jakieś funkcje sterowania TV to przy okazji włącza się amplituner oraz TV

- po kilku minutach konsola się sama wyłącza, ale TV i amplituner dalej działa

 

Mam to już prawie rok i dojście do tego zajęło mi trochę czasu a i przez pewien czas myśleliśmy o egzorcyście.

 

Trochę kombinowałem w funkcjach konsoli oraz TV i Ampli, ale nic to nie dało i muszę wyciągać kabel zasilający z konsoli.

 

Ma ktoś jakiś pomysł? 

 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
Godzinę temu, Sebekg98 napisał:

Czołem

Zamierzam kupić konsolę Xbox one. Zastanawiam się nad grami. Lepsze są wersje cyfrowe czy na płytach ? Co jest lepsze, bezpieczniejsze, bardziej opłacalne itp. ?

Imo bardziej opłacalne są płyty istnieje odsprzedaż. Cyfra jest wygodniejsza. Osobiście wybieram cyfrę ze względu na szybką dostępność i są tanie kody na gry. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sebekg98 napisał:

Czołem

Zamierzam kupić konsolę Xbox one. Zastanawiam się nad grami. Lepsze są wersje cyfrowe czy na płytach ? Co jest lepsze, bezpieczniejsze, bardziej opłacalne itp. ?

 

Jeśli bierzesz Xboxa One z napędem to warto korzystać z każdej z opcji - płyty, bo tanie, abonament bo tani i ogólnodostępny i cyfry, bo tanie.

 

Serio, granie nigdy nie było tańsze (no chyba że na piratach heheh).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...