Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

DVR w 60fps dla Preview.

 

 

Another update is rolling out to some Xbox One Preview members right now which adds the ability to record 60 FPS gameplay directly with Game DVR. The Xbox One is the only console that offers built-in 60 FPS recording. You can take a look at the new smooth gameplay on the Xbox One website as many preview members are already posting clips to test out the feature. You can watch them herehere andhere. Another user by the name of Max Tremblay who got the update also posted his video to YouTube in addition to his Xbox profile.    http://www.icxm.net/x/xb1-60-fps-recording-preview.html
Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Nie od każdej.

 

Jeszcze nie mam tego update - dziwnie oni jakoś je rozsyłają, ostatnio miałem kilka aktualizacji niemalże nic nie wznoszących, a ta związana z miracastem mi nie działa - żadne urządzenie i żaden program nie widzi konsoli.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

Tak naprawdę oni już mają niewiele tych gier do dodania w The Vault. Strzelam, że następny będzie Titanfall, potem Dragon Age. 

 

Oni co jakiś określony czas dodają te gry czy według własnego widzimisię?

 

 

To drugie.

 

Dragon Age nie dadza tak szybko a Titanfall byl sporo razu przeceniany do 50-60 zl, wiec mozliwe ze to bedzie nastepna gra w EA Access. Fifke sprawdze w tygodniu sobie,fanem nie jestem ale pograc mozna.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

 

 

Tak naprawdę oni już mają niewiele tych gier do dodania w The Vault. Strzelam, że następny będzie Titanfall, potem Dragon Age. 

 

Oni co jakiś określony czas dodają te gry czy według własnego widzimisię?

 

 

To drugie.

 

Dragon Age nie dadza tak szybko a Titanfall byl sporo razu przeceniany do 50-60 zl, wiec mozliwe ze to bedzie nastepna gra w EA Access. Fifke sprawdze w tygodniu sobie,fanem nie jestem ale pograc mozna.

 

 

Na oficjalnej stronie piszą, że program nie obejmuje gry Titanfall, na samym dole tymi małymi literkami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanie. Ten wskaźnik z natem w konsoli jest wiarygodny? Grałem wczoraj na X360 na tym samym necie i pokazywało mi że nat otwarty. Ana Xone, że zamknięty, ale po sieci gram normalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tak się zastanawiam mocno nad tym XO z W3 na ultimie bodajże aczkolwiek na premierę nie kupię, zapewne z tydzień-dwa po, książki się same nie przeczytają c'nie. ;) 

Natomiast pytanie do was, jest szansa, że ten zestaw dalej będzie dostępny czy to jest tylko taka okazja do premiery, a potem mogą zdjąć? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...