Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Znaczy tak czy tak będę zamawiał z wysyłką, jednak liczę, że jakieś będą, a jak nie to najwyżej wcześniej kupię i będzie musiał poczekać. :(

 

Jeszcze w sumie mogę wysłać emaila do sklepu i się zwyczajnie dowiedzieć u źródła tylko znając sklep to różne mogą być odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Bo jeśli się nie mylę to rodzaj Nat zależy od dostawcy neta i routera, czyli powinno być tak samo na wszystkich konsolach, c'nie?

Na X360 NAT był zawsze otwarty - na XO zawsze ograniczony - do czasu aż w MM mi nie zmienili IP na publiczne. Teraz mam na X360 i XO otwarty.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kyo, a miałeś jakieś problemy z Multi gdy miałeś ograniczny? Bo ja tam żadnych ograniczeń nie zauważam i dlatego jestem ciekaw czy to faktycznie robi jakaś różnicę. Też mam w MM - wystarczyło do nich zadzwonić?

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz sprawdzić jaki NAT masz naprawdę, to zrób test połączenia multiplayer a później kombinacja przycisków LT+LB+RT+RB. Wyświetlą ci się szczegółowe dane m.in. NAT. Jak masz otwarty to powinno być napisane: "Your network is behind a cone NAT".

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Jedyny problem jaki miałem to połączenie z chatem w grupie. Poza grą w ogóle mnie nie łączyło z ludźmi - jak odpalałem Titanfall albo FH2 od razu działało połączenie głosowe. Teraz już zero problemów.

 

Telefonicznie usługę uruchomili - jednorazowa opłata 5zł + aneks do umowy (aczkolwiek na umowie nie było słowa o opłacie). Nigdy zresztą mnie nią nie obciążyli.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem problem tylko z jedną grą. Halo: MCC. Titanfall, Fifa bez problemu znajdywały graczy. Poustawiałem wszystko zgodnie z instrukcjami w necie. Router zmodyfikowany Nat otwarty, nic to nie dawali nie mogłem znaleźć graczy. W ostateczności nie wiem co pomogło. Bo konsola była podpięta do Internetu kablem i podłączyłem przez wifi ale jednocześnie wyszedł jakiś patch. Jezeli nat jest zamknięty to tez polecam test gry dla wielu graczy i LT+RT+LB+RB

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem trochę na zamkniętym NAT w Halo, CoD:AW i FM5 z Horizon 2. Tylko na tym ostatnim nie które auta skakały jak żabki, reszta działała przyzwoicie.  Dla mnie to nowość, bo właśnie wróciłem z UK z xOne, który pierwszy raz połączył się z moim netem w PL :) Pogram później w FIFĘ i MK, jeżeli będą działać ok to nawet nie będę zawracał sobie dupy ustawieniami routera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...