Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne, że tak. We wrześniu Evolve i Destiny, ale do tego czasu co.. Cod? Plants vs Zombies? :D

Kupuje właśnie Xboxa ze względu na świetną aktywną społeczność multiplayer.

Dzięki Bogu, że w końcu pozbyłem się PS4.

Cod ghost > titanfall. Na dłuższą metę titanfall nudzi. Grałem na padzie w obie tyle że w titanfall na pc. Nie wiem czemu na pc nie mogłeś grać padem ja właśnie na padzie ludzi masakrowałem. Titanfall do 30 poziomu bawi a potem coraz bardziej meh...

 

Cod ghost bawił mnie przednio 3 miesiące. Oprócz tradycyjnych trybów gry masz świetny tryb z ufokami. W coopie genialny zjadacz czasu.

 

Nie grałem w plants vs zombies więc się na temat tej gry nie wypowiem.

 

Obecnie z multi na next genach sprawa wygląda tak: cod>titanfall>killzone> bf4

 

Oczywiście mowimy o fps'ach bo inaczej mario kart > cała reszta;)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ostatnio Spencer wspominał, że mają wprowadzić Family Sharing. Na jakiej zasadzie by to miało działać ? Dodaje sobie znajomego do mojej "rodziny" i on może mi udostępnić całą gierkę do przejścia ? Coś mi się nie chce wierzyć, że to tak wspaniałe będzie ;p

I jeszcze jedna sprawa. Te profile z tanimi grami co można na allegro kupić, to jest legalne ? Istnieje szansa, że zbanują mi za to konsole albo moje konto na którym gram ? Skąd w ogóle oni biorą te tanie gry ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

 

 

I jeszcze jedna sprawa. Te profile z tanimi grami co można na allegro kupić, to jest legalne ? Istnieje szansa, że zbanują mi za to konsole albo moje konto na którym gram ? Skąd w ogóle oni biorą te tanie gry ?

Lewizna, co do tego nie mam wątpliwości. Zakładam, że to samo źródło co kiedyś te MSP tanie - np. kradziona kasa z kart płatniczych. To tylko przepuszczenia jednak. O samego bana pewnie trzeba by się jakoś postarać, ale ryzyko zawsze jest. Nikt chyba na razie nie dostał, nie znaczy to, że się w przyszłości za to nie wezmą.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekawe jak szybko kody się skończą. Tym razem ludzie byli przygotowani - jeśli akcja potrwa z godzinę, to niektórzy będą mieć dziesiątki kodów :P

 

Kody są ważne do końca grudnia więc nie ma pośpiechu z ich wpisywaniem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wyrwałem 7 kodów w 10 minut... strach pomyśleć co będzie jak wykombinuję na kolejne dwie akcje jak obejść blokady Fejsa :P

 

EDYTA:

 

Każda akcja to 250.000$ = 50.000 kodów.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...