Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ale co oni dają dokładnie kody na gry czy co ? 

 

Kody na kasę do wykorzystania na XBL - 1 kod = 5$.

 

Tak sobie pomyślałem wczoraj, że jak uzbieram wystarczająco dużo, to może sobie Golda opłacę na rok :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - to jest akcja czasowa z ograniczoną ilością kodów (50 tys. kodów w jednym rzucie), które rozchodzą się w godzinę.

Po drugie - Gamespot w określonym czasie (następne akcje 3 i 7 lipca jeśli dobrze pamiętam) podaje wskazówki gdzie szukać generatora kodów. Jak już ludzie go znajdą, to wpisuje się e-mail, przekierowuje nas na naszego Fejsa i generuje kod, jeden kod na konto FB).

 

A jak to robimy, że mamy tyle kodów? Wcześniej robimy dodatkowe konta FB i jak zaczyna się akcja, to nabijamy tyle ile mamy kont.

No tak, tylko ze ta strona jakby zapamiętywała nasze IP i ciągle widziałem kod, który dostałem, nie mogłem pobrać nowego.
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Po pierwsze - to jest akcja czasowa z ograniczoną ilością kodów (50 tys. kodów w jednym rzucie), które rozchodzą się w godzinę.

Po drugie - Gamespot w określonym czasie (następne akcje 3 i 7 lipca jeśli dobrze pamiętam) podaje wskazówki gdzie szukać generatora kodów. Jak już ludzie go znajdą, to wpisuje się e-mail, przekierowuje nas na naszego Fejsa i generuje kod, jeden kod na konto FB).

 

A jak to robimy, że mamy tyle kodów? Wcześniej robimy dodatkowe konta FB i jak zaczyna się akcja, to nabijamy tyle ile mamy kont.

No tak, tylko ze ta strona jakby zapamiętywała nasze IP i ciągle widziałem kod, który dostałem, nie mogłem pobrać nowego.

 

 

Za każdym razem czyścisz ciasteczka przeglądarki, odświeżasz stronę i wpisujesz nowe dane e-mail.

 

Największym problemem jest FB, który nie pozwala założyć z danego urządzenia więcej niż 3 konta.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Tak region który masz ustawiony definiuje region na który masz konto . To na jaki kraj oryginalnie zakładałeś konto na XO nie ma znaczenia , przynajmniej na razie.

Jeśli ustawiłeś USA to jedyna opcja by zrobić zakupy to doładować je $ itd. w zależności od wybranego regionu.

Edytowane przez Karas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...