Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, od dwóch dni nie mam włączonej usługi Gold, mimo, ż emam subskrybcję na rok itd. 

Na stronie pokazuje mi, że jest wszystko okej ,ale na xboksie usługi sklep i społeczność poblokowane, w gierkach nie moze wyszukać profilu, a w ustawieniach jak klikam na "subskrybcje" to wyskakuje błąd.. co jest?


tak jak tu:

Error code 0x80bd0006

http://forums.xbox.com/xbox_support/xbox_one_support/f/4268/t/1640342.aspx

 

problem solved; od razu uderzajcie na microsoft support ;]

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

witam

mam pytanie dotyczace xboxa one ktorego planuje zakup,chodzi mi o nowa wersje konsoli wiem ze do zestawu dodawany jest ulepszony pad z wejsciem słuchawkowym natomiast sama konsola jest podobno w matowej obudowie i teraz pojawia sie pytanie czy na opakowaniu zbiorczym w sensie pudeku sa takowe informacje ewentualnie jakas data produkcji lub inne numery badz znaki ktore pozwola to sprawdzic pytam gdyz sprzedawcy nie maja zbyt duzej wiedzy w tej materii :) i niechetnie chca otwierac orginalnie zapakowane pudła...   

Odnośnik do komentarza

witam

mam pytanie dotyczace xboxa one ktorego planuje zakup,chodzi mi o nowa wersje konsoli wiem ze do zestawu dodawany jest ulepszony pad z wejsciem słuchawkowym natomiast sama konsola jest podobno w matowej obudowie i teraz pojawia sie pytanie czy na opakowaniu zbiorczym w sensie pudeku sa takowe informacje ewentualnie jakas data produkcji lub inne numery badz znaki ktore pozwola to sprawdzic pytam gdyz sprzedawcy nie maja zbyt duzej wiedzy w tej materii :) i niechetnie chca otwierac orginalnie zapakowane pudła...   

 

Ja i kumpel kupowalismy konsole w weekend wiec jestem w miare zorientowany :) Na pudelkach w opisie jest informacja ze pad ma wejscie 3,5mm. Konsole 1 TB w bundlach z Tomb Raiderami i niebieska limitka Forzy maja nowe pady na pewno. Kolega kupowal zestaw gdzie konsola ma 500 gb, jest kinect, 3 gry na kinecta i Tomb Raider i tez ma pada 3,5 mm. Potwierdzil mi przed chwila ze patrzyl na inne zestawy z kinectem i tez byly informacje ze jest pad 3,5mm. Trzeba sie wczytac w informacje na pudelku i powinna byc informacja :) (kumpel kupowal w media expert i oni np. nie podawali takiej informacji na stronie, a sie okazalo ze jest poprawiony pad w zestawie)

Odnośnik do komentarza

Cenowo to sam masz rozeznanie, sama konsola była stosunkowo bezawaryjna od początku, a gwarancji i tak dostaniesz dwa lata (chociaż przy zupełnie nowym mógłbyś załapać się na bonusowe miesiące). Stary pad - zależy czy chcesz mieć wyjście słuchawkowe, ale i tak możesz dokupić nowy, a ten zostawić na dodatkowy. 500 GB to opcja minimum przy instalkach po kilkadziesiąt giga, niemniej zamiast dopłacać do 1 TB możesz w przyszłości zainwestować w zewnętrzny HDD i ostatecznie mieć nawet więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo opcji jest wiele pozostaje kwestia gier i ewentualnie wspomnianego kinekta gdyz ceny tych zestawow sa zblizone...zastanawiam sie tylko czy cos sie ruszy w temacie gier pod kinekta bo narazie na rynku jest pod tym wzgledem slabo,w sumie to dosyc zastanawiajace gdyz na poczatku microsoft wciskal go do kazdego zestawu a teraz olewka i zero wsparcia...chyba ze cos sie ruszy....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...