Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moglby mi ktos napisac, tak na szybko po myslnikach, podstawowe zasady obslugi konsoli? Odbieram dzis swojego klocka i nie wiem od czego zaczac. Chodzi mi o ustawienie tego trybu instant on, jakie sciagnac aplikacje, jak dziala robienie zdjec i filmikow, co poprzestawiac w ustawieniach itd. Z góry dzieki

 

Podstawowe zasady obsługi?

 

Tu masz wszystko co Ci niezbędne:

http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/system/capture-screenshots

 

I w razie czego wersja polska:

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/system/capture-screenshots

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Cale zycie z PS, ale chyba nadszedl ten moment ze czas zmienic firme :) Niestety nie moge zdzierzyc tego z jakich materialow zostal wykonany pad od PS 4, jakie sa problemy z siecia oraz z awaryjnoscia konsoli (przegrzewanie, tryb "suszarki" czy piszczenie). I to wszystko nadal moze wystapic w najnowszym modelu po kilku miesiacach uzytkowania.

 

Jedyne co mi nie pasowalo w X One to byl pad w ktorym uwazalem bumpery za bardzo niewygodne (zawsze testowalem tylko w saturnie grajac 10-15 min w fife i forze). Wynikalo to tez z tego ze w fifie sprint i zmiane zawodnikow mam na bumperach (jak za czasow dawnych PESow) a w shooterach przyblizenie i strzal na bumperach. I tu byl pies pogrzebany :) Kumple z nowej pracy graja glownie na x'ach (nowych i starych) i nie mogli uwierzyc w to ze narzekam na wygode pada. Dzisiaj zajrzalem do jednego z nich ktory ma chyba ze 20 roznych gier, pogralem 3 godziny w rozne gry (na tym padzie co ma wejscie na sluchawki normalne) uzywajac glownie triggerow i jestem mega zadowolony :) Mialem w sob jechac po ktorys zestaw z PS4, a wychodzi na to ze wroce z X'em. I jakos bardzo mi z tym dobrze :)

 

W zwiazku z tym, ze skupiam sie na grach, a nie na tym czy jest kilka pikseli wiecej lub mniej, to nie ma dla mnie roznicy czy jakas gra bedzie troche zeskalowana w dol albo czy bedzie "spadac" fps do 26-28 klatek co jakis czas, bo tego nie zauwazam. Za to zauwazylbym na pewno sypiaca sie usluge sieciowa, schodzaca gume z analogow, skrzypiace przyciski, grzejaca czy wyjaca konsole.

 

Czas przejrzac zestawy Xbox One :)

 

EDIT: Czy wszystkie pady z  3,5-mm wejściem na słuchawki, to są już te gdzie bumpery lżej chodzą i reagują podobnie na nacisk na całej powierzchni? Dzisiaj u kumpla grałem na takim padzie, ale on kupił go oddzielnie (z motywem z Halo 5).

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dzieki za szybka odpowiedz. W ogole jestem w szoku w jakich cenach sa zestawy X One w stosunku do PS4. Za ta sama cena zamiast jednej gry mam dwie w zestawie albo jedna gre + 3/6 miesiecy golda. Kolejne mile zaskoczenie :) Microsoft - robisz to dobrze :D

 

EDIT: Dysk 1TB, pad z wejsciem 3,5, Tomb Raider: Edycja ostateczna, Rise of the Tomb Raider, 6 miesiecy golda i to wszystko za 1600. Niezle :obama:

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

w każdym podstawowym zestawie xboxa dostajesz takie coś:

 

6b538a60-8a3e-4d2a-b1b8-92f2e53142e0.png

 

i szczerze wątpię, żeby przy innych dawali coś innego ;)

 

A tak się składa, że nie zawsze. Ostatnio kilka osób tu pisało, że np. w bundlu z Tomb Raiderem nie bylo headsetu. 

 

Ale jeżeli jest Falcon to taki jak pokazał Rayos.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za szybka odpowiedz. W ogole jestem w szoku w jakich cenach sa zestawy X One w stosunku do PS4. Za ta sama cena zamiast jednej gry mam dwie w zestawie albo jedna gre + 3/6 miesiecy golda. Kolejne mile zaskoczenie :) Microsoft - robisz to dobrze :D

 

EDIT: Dysk 1TB, pad z wejsciem 3,5, Tomb Raider: Edycja ostateczna, Rise of the Tomb Raider, 6 miesiecy golda i to wszystko za 1600. Niezle :obama:

Niedawno jeszcze bylo za 1499zl w ME.

Odnośnik do komentarza

W obu zestawach jest konsola 1 TB, poprawiony pad i 6 miesiecy golda, wiec zostaje tylko kwestia czy wole dwa TRy bez sluchawek czy doplacic 100 zl i miec konsole i pada z motywem Forzy + headset :)

Jeżeli przemierzasz się do grania na słuchawkach, to nawet nie zawracajm sobie głowy headsetem na jedno ucho, który wklejał Rayos. Patrz na gry w zestawie, które Ci bardziej podejdą, a do grania i rozmów z ludźmi polecam np. wklejany wcześniej stereo headset.
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ze sklepami też różnie bywa. Kumpel jakiś czas temu kupił 3m Golda w keye.pl, okazało się, że kod został wcześniej wykorzystany i od ponad miesiąca nie może odzyskać kasy ani abonamentu, a sklep nie odpisuje na jego e-maile.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...