Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak poprzednicy polecam jedynego. Dla mnie ważna jest kultura pracy konsoli i tutaj pudło MS nie zawododzi, jedyne co słychqć to wentylatorek w zasilaczu i wibracje pada. Sam pad jest wygodny i leży doskonale w moich dłoniach, a dzięki akumulatorkom trzyma długo. Szkoda mi tylko, że nie ogram japońskich exów w nabliższej przyszłości, ale nadrobię wszystko jak sony wypuści model który nie pracuje głośno. Mam dosyć odrzutowców po premierowej 360.

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku zdecyduje raczej gro znajomych z ps4 dostęp do gier itp...wiec wybór chyba oczywisty...a wracajac do xboxa dzis bylem w neonecie zaznajomic sie z oferta sprzedawca twierdzil ze konsola jest z pazdziernika tego roku,otworzylismy pudlo w srodku "stary" pad oraz konsola...po szybkiej wymianie zdań stwierdzil ze nie wie o co chodzi i innych konsol brak :-) pozdro dla ekipy sklepu :-)

Odnośnik do komentarza

A idź pan w uj z tym neonetem.

Wystarczy wejść do sklepu i od razu lecą do ciebie z zapytaniem 'w czym pomóc?', po chwili okazuje się, że jednak pomóc nie potrafią. To samo z Media Expert. Szkoda, bo obie firmy polskie.

 

Z kolei w ich konkurencji - Saturnie gdy ostatnio kupowałem laptopa obsługa w pełni ogarnięta, to samo w MM, gdy rok temu brałem od nich łoniacza. Ale to wiadomo - na różnych ludzi się trafia w takich sklepach. Inna sprawa to dostępny asortyment - Neonet i ME nie mają startu do Saturna i MM, także w kwestii gier.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Mam problem, mimo ustawionego automatycznego logowania na mój profil to przy włączeniu Xboxa rzadko kiedy mnie zalogowało poprawnie i muszę to robić ręcznie. Wchodząc w zakładkę po lewej mam komunikat ,że "Nie udało się zalogować..". Do tego czasami przy próbie nagrania klipu przy podwójnym naciśnięciu Guide Button ekran normalnie się przyciemnia ale nie wyskakuje ta lewa zakładka gdzie jest komunikat o zrobieniu zdjęcia czy nagraniu klipu. I trzeba drugi raz kliknąć Guide Button aby to zniknęło bo konsola nie reaguje na nic. Jak temu zaradzić ? Dodam ,że problem występuję po aktualizacji do nowego dasha

Odnośnik do komentarza

Pytanie - jutro kupuję używane Gears Of War: Ultimate Edition - sprzedający zapewnia o idealnym stanie i kompletnym zestawie. Przy okazji - co było w pudełku z grą poza płytą? Pytam o instrukcje, książeczki i inne wkładki.

A teraz do rzeczy - czy kupując i instalując używane Gears Of War: Ultimate Edition zostanę szczęśliwym posiadaczem kodów na pozostałe części w ramach wstecznej kompatybilności? Czy dla każdego egzemplarza jest np. kod do wykorzystania?

 

Jeszcze jedno! Czy gra jest w polskiej wersji językowej?

 

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi!

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

O braku w pudełku wspomnianej naklejki sprzedający mnie już uprzedził - niemniej dzięki za odpowiedź. Wszystkie pozostałe elementy mają się w nim jednak znajdować - myślałem, że kody na poszczególne części w ramach wstecznej kompatybilności będą w pudełku. Skoro mówicie jednak, że wystarczy uruchomić grę i są wysyłane to chyba nie mam się czym przejmować.

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...