Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Skoro przy Kinect jesteśmy to czy ma on jakiekolwiek zastosowanie w nowym dashu (zwłaszcza w Polsce)? Kamerki schodzą za polowę, ale sam Skype to za mało by wydać te pieniądze.

 

MS zaprzestał oficjalnie rozwijania funkcjonalności Kinecta jeśli chodzi o obsługę dasha - podali, że bardzo mały odsetek posiadaczy Xone z tego korzysta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Skoro przy Kinect jesteśmy to czy ma on jakiekolwiek zastosowanie w nowym dashu (zwłaszcza w Polsce)? Kamerki schodzą za polowę, ale sam Skype to za mało by wydać te pieniądze.

 

MS zaprzestał oficjalnie rozwijania funkcjonalności Kinecta jeśli chodzi o obsługę dasha - podali, że bardzo mały odsetek posiadaczy Xone z tego korzysta.

 

Podziękujmy temu panu za wydanie milionów na ulepszenie przehajpowanego dodatku

 

Don_Mattrick-500x375.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Akurat trudno się dziwić Mattrickowi, że ciągnął dalej Kinecta. Wydanie kamery na X360 doprowadziło do złamania wszelkich schematów sprzedażowych i w efekcie, do sytuacji, gdzie rekordy sprzedaży X360 bił dopiero w drugiej połowie swojego żywota i to dzięki Kinectowi właśnie. Dzięki kamerce u nas konsola podniosła się kolan i ruszyła ostro sprzedaż samego sprzętu jak i oryginalnych gier.

 

A że na Xone zainteresowanie jest na poziomie błędu statystycznego, to chyba mało kto by przewidział po tak spektakularnym sukcesie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak sprzedaż x360 napędzał kinect to było cicho o NSA, snowdenie oraz o Pisie mającym większość w sejmie.

 

No chyba nie wiesz co mówisz ;) Pierwsze co było pisane, to że Obama będzie sprawdzał jakie skarpetki nosisz.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o awaryjność to nie mam takiej wiedzy,bazuje na opiniach znajomych ktorzy ogrywaja ps4 od dłuższego czasu i jak narazie nikt nie mial problemów,natomiast xbox jest swoistą dla mnie zagadka pod tym wzgledem ale czytajac opinie jest stabilniejszym systemem bardziej przyjaznym graczom...w konsekwencji wybór jest dosyc trudny

Odnośnik do komentarza

Jak znajomi grają na ps4 i interesują cię gry które są na ps4 to bierz ps4. Tutaj powinny decydować exy. Jak ci bardziej podchodzą te ms to bierz ms a jak te sony to sony. W drugiej kolejności czy grasz online i z kim w te online grasz. W trzeciej dopiero os czy awaryjność. Obecnie nowe ps4 powinny już być bez takich problemów jak moja premierowa. Na pewno xbox jest zrobiony z lepszych materiałów i ogólnie prezentuje się bardziej nowocześnie.

 

Zapytaj się w temacie console wars. Tam dostaniesz wyczerpującą i rzetelną odpowiedź. Najbardziej obiektywni są easye, mendrek, daddy, mazzeo i fanek. Polecam!

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Posłucha się Mendrka i kupi PS3.

 

Gdy mnie ludzie pytają jaką konsolę kupić, to zawsze sugeruję im wybór sprzętu, którzy mają znajomi. Głównie ze względu na łatwiejszy dostęp do gier, które Ci już posiadają oraz możliwość wspólnej gry online.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

U mnie wyglądało to tak: nikt ze znajomych w realu nie ma Xbox One. Ale zrobiłem swój rachunek sumienia i wyszło mi że 95% czasu przy konsoli gram w gry multiplayer. Na PS3 to były to CoD wszelakie, na Wii U Mario Kart 8 i trochę Splatoon. Xbox ma tańszy Gold i lepszą strukturę sieciową, więc wybór był oczywisty. Gram sobie w Black Ops 3, Halo 5, NHL 16 i trochę w Forza 6 i Horizon 2. Więcej nie potrzebuję. Gier single praktycznie nie kończę, do tych które skończyłem nie wracam, nie masteruję ich, nie calakuję. Więc albo lecą do żyda, albo na półkę. Zastanów się w jakie gry grasz, i wtedy podejmij decyzję.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o awaryjność to nie mam takiej wiedzy,bazuje na opiniach znajomych ktorzy ogrywaja ps4 od dłuższego czasu i jak narazie nikt nie mial problemów,natomiast xbox jest swoistą dla mnie zagadka pod tym wzgledem ale czytajac opinie jest stabilniejszym systemem bardziej przyjaznym graczom...w konsekwencji wybór jest dosyc trudny

U mnie byla podobna sytuacja, bo cale zycie gralem tylko na konsolach sony, ale w zwiazku z awaryjnoscia PS4 (siec/pady/konsola) zaczalem sie interesowac tematem X One. Jak chcesz miec wiecej opinii to zajrzyj na forum pssite i tam w Dyskusjach ogolnych sa 3 tematy (PS4 a SIEĆ, PS4 CUH 1116 vs 1216, Dualshock 4) - 240 strony informacji o tym co sie dzieje ze sprzetem i siecia ;)

 
A co do wboru to tak jak napisano wyzej - u mnie duze znaczenie mialo to ze w nowym srodowisku(nowa praca i miasto) wszyscy graja na 360 i One. I te wszystkie czynniki sie zlozyly na to ze kupilem w weekend jak to ujales "zagadke" i jestem mega zadowolony jak na razie. Pod katem wykonania czuc jakosc, konsola chodzi cichutko, a online bardzo dobrze :) Troche czasu potrzeba zeby sie do pada przystosowac (polecam gdzies pograc najpierw przed zakupem), a tak to raczej pozytywnie.
Odnośnik do komentarza

ja tam dalej uzywam kinecta do nagrywania, snapowania i czasem do uruchamiania aplikacji no ale tak glownie to skype

Czyli jakaś funkcjonalność została... Podwójne wciśnięcie Guide Button często minimalizuje mi grę.
Odnośnik do komentarza

A ja całe życie "tylko sony", wiec stwierdziłem, że czas na coś nowego, wybrałem X1 i nie było ani jednego dnia, abym żałował. Świetne gierki, dla mnie w wiekszości nowe serie, super online, prostota obsługi - siadasz i grasz. Pamiętam jak przy ps3 dostawałem szału jak chciałem sobie pyknąć w GT6 a tam wymagana aktualizacja, która sciagała się godzinę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...