Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie... przez stronę www zalogowałem się na profil xone i ze sklepu chciałem pobrać demko Metal Slug 3 z x360, teraz za każdym jak odpalam np Gears od War 2 wyskakuje mi w prawym rogu komunikat z x360 "zatrzymano pobieranie dema metal slug" da się to jakoś wyłączyć bo wkurza trochę.... ?

 

Sytuacja opanowana... :)

Edytowane przez b7iNd
Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Znalazłem na stronie Microsoftu w Polsce fajne promocje na gry na Xbox One:

 

http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/list/Gry-Xbox-One/categoryID.66277300

 

i pomyślałem, żeby kupić sobie Forzę Horizon 2 na Xbox One, bo jest sporo tańsza niż normalnie, a od dawna chciałem ją sobie kupić, ale widzę, że obok nazwy gry w sklepie jest napisane (DVD) i zastanawiam się co to może znaczyć?

 

http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Forza-Horizon-2-na-konsol%C4%99-Xbox-One-DVD/productID.307294300

 

Gry na Xbox One są chyba na Blue-Ray? Z tą Forzą jest inaczej? Zastanawiam się dlatego czy może z tą grą jest coś nie tak, a z chęcią bym ją kupił za te 90 złotych.

Odnośnik do komentarza

ile czasu laduje sie play and charge na full? bo chyba mam z(pipi)onego pada albo wlasnie zestaw ladujacy. wczoraj gralem dobre 2h z padem podlaczonym do ładowania przez laptopa, dzis pad mi sie wylaczal z rozladowania. tym razem podlaczylem do xboxa, zostawilem na ponad godzine, wskaznik w dashu pokazywal 3/4 pogralem moze z 30min i znowu komunikat o bardzo niskim stanie aku.

 

wtf

Odnośnik do komentarza
http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Forza-Horizon-2-na-konsol%C4%99-Xbox-One-DVD/productID.307294300

 

Gry na Xbox One są chyba na Blue-Ray? Z tą Forzą jest inaczej? Zastanawiam się dlatego czy może z tą grą jest coś nie tak, a z chęcią bym ją kupił za te 90 złotych.

Ktoś się pomylił, a chodziło pewnie tylko o podkreślenie, że to płyta, a nie kod. Tylko Blu-ray.

 

P&C nie wiem, na X360 to była słabizna, więc tutaj się w to nie bawiłem. Sam używam akumulatorków paluszków. Zostaw do ładowania z ładowarki do telefonu na noc.

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Da się zapłacić w tym sklepie Micro przelewem bankowym lub Paypalem, ale bez dodawania karty bankomatowej? Bo moją kartą nie można płacić przez internet, a nie widzę innej opcji do wyboru niż płatność kartą.

Odnośnik do komentarza

ile czasu laduje sie play and charge na full? bo chyba mam z(pipi)onego pada albo wlasnie zestaw ladujacy. wczoraj gralem dobre 2h z padem podlaczonym do ładowania przez laptopa, dzis pad mi sie wylaczal z rozladowania. tym razem podlaczylem do xboxa, zostawilem na ponad godzine, wskaznik w dashu pokazywal 3/4 pogralem moze z 30min i znowu komunikat o bardzo niskim stanie aku.

 

wtf

Masz zj.ebana baterie. Tez tak miałem, wymieniłem i śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie odpuściłem Dishonored i kupiłem GoW od blantmana. Mam lekki przesyt fpsami. Zastanawiałem się nad FH2, ale wolę dorzucić te kilka złotówek i wziąć pudełko.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Thief mi słabo podszedł, nie jest to gatunek za którym przepadam. Pomyśleć, że żadna skradanka nie zapadła mi szczególnie w pamięć. SplinterCell HD na PS3 wydawał mi się archaiczny, a MGSa nie ograłem z powodu nieznajomości oryginału.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie odpuściłem Dishonored i kupiłem GoW od blantmana. Mam lekki przesyt fpsami. Zastanawiałem się nad FH2, ale wolę dorzucić te kilka złotówek i wziąć pudełko.

To zastanawiaj się szybciej :)

http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Forza-Horizon-2-na-konsol%C4%99-Xbox-One-DVD/productID.307294300

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie - kupiłem Wiedźmin 3 Dziki Gon w ramach Black Friday! [ 106 złotych i 50 groszy to jak za darmo! ] Zdecydowałem się w końcu pomimo tego, że nigdy nie miałem w rękach komiksu, książki, nigdy nie oglądałem filmu, nie grałem w żadną z poprzednich części i jestem kompletnie zielony w całym temacie ale mam nadzieję, że jak zacznę to wsiąknę i już niedługo moją półkę ozdobią książki, komiksy, filmy, figurki a nawet poprzednie części ogram.

 

Czy można zacząć od najnowszej części? Ale jestem podekscytowany! :-D

Nie wypominajcie mi tego co mnie ominęło - w końcu się zdecydowałem i liczę na wspaniałą przygodę! :-) Koniec z ignoranckim podejściem do rodzimej produkcji!

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Czy moglby mi ktos napisac, tak na szybko po myslnikach, podstawowe zasady obslugi konsoli? Odbieram dzis swojego klocka i nie wiem od czego zaczac. Chodzi mi o ustawienie tego trybu instant on, jakie sciagnac aplikacje, jak dziala robienie zdjec i filmikow, co poprzestawiac w ustawieniach itd. Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...