Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, oni napisał:

 

wywiad ze Spencerem zawsze spoko 

 

powiedział m.in że Sea of Thieves i State of Decay 2 mimo GamePassa sprzedały się lepiej niż zakładano, subskrybenci GamePassa wbrew temu co myślałem to raczej gracze HC którzy kupują i grają w więcej gier. Nie interesuje go czy japońscy developerzy mają umowy marketingowe z Sony i tak będzie zabiegał o porty na Xboxa, szczerze przyznał że Crackdown nie był zbyt dobrą grą, dlatego została przełożona. No i zasugerował że to nie koniec prac na First-Party, więc być może za jakiś czas pojawi się jeszcze jakieś studio 

Powinni przygarnąć kolesi od Ori i jeszcze jakieś duże dobre studio jak np: Avalanche których niestety chińczyki wykupiły dwa miechy temu.

Fajnie było poczytać absurdy w CW o kupnie EA xD. Warto spojrzeć na skandynawskie i wschodnioeuropejskie studia. 

Ktoś napisze że Capcom to spoko opcja ale za własności ich IP to grube miliardy by poleciały, kompletnie nie opłacalne, kilka lat temu 20sto osobowe studio od Minecrafta było kupione z 1mld. $  :o  

Odnośnik do komentarza

szef Moon Studio mówił że chcą pozostać niezależni i nie są na sprzedaż. Poza tym mi sobie ich strukturę organizacyjną (studio bez studia) pod korporacyjną organizacją MS, lepiej dla nich i MS pozostać niezależnymi. 

 

Jeżeli ja miałbym obstawiać kto może dołączyć do 1-st party to obstawiałbym kogoś z trójki: Obisdian, Crytek, Remedy, wszystkie studia mają problemy finansowe, wszystkie potrzebują stabilizacji, a niektóre jak Obsidian otwarcie przyznają że chcieliby być wykupieni przez dużego wydawcę. No ale to raczej marzenia 

Odnośnik do komentarza

Crytek? tfuu! Remedy trochę wypalone studio, ich narracja i historie w grach są zajebiste ale mają problem z dobrym i zróżnicowanym gameplay'em. Contrast faktycznie wygląda jak tanie DLC do QB widać że 7mln to za mało.

 

Pamiętajcie że PGG to od jakiegoś czasu dwa duże studia(?) gdzie drugie robi nowe Fable  :banderas: 

No i to nowe studio Inicjatywa to według zapowiedzi jest/ma być studio gigant, chociaż marketingowy bełkot o grze AAAA  :yao:

Odnośnik do komentarza

Kultura pracy tego potwora to fakt, który powinni brać za przykład w rzekomo najbardziej rozwinietym kraju na świecie, czyli Japonii. Mialem 4 Psczwórki, i dwa prosiaki. Każdy wyje, stoi na stopkach ala Fanek itd. O wszystko dbam jak o wlasnego benisa i nic. Sony w to nie umie i akurat w tym przypadku jest sto lat za MS. 

Odnośnik do komentarza

Ja gram na facie i nawet jak konsola chodzi cały dzień to nie zawyje. Za to to hoiostwo PS4 to przy takim wiesku nie da się grać bez słuchawek. Do tego niewyobrażalne ciepło jakie wydziela ta konsola - dlatego schowałem do szafy na lato bo nie da się grać na tej konsoli o tej porze roku - hałas, gorąc i tylko człowiek boi się czy zaraz wybuchnie. 

Swoje w xboxie robi zewnętrzny zasilacz dodatkowo, nie wiem  czemu te skośne cwoki wzbraniaja się przed tym rozwiązaniem i potem jest jak jest i wychodzi ze PS to tykajaca bomba.

Odnośnik do komentarza

Eske ma ojciec i katuje dziennie of premiery. Nawet nie kwiknie.. Odpalanie Prosiaka z GOW w lato to raczej pewna kaplica. PS4 od dnia premiery po kolejne modele to dno kompletne w tym temacie. Nie wiem jak zachowuja sie slimki bo tylko tych nie posiadalem. 

 

Inna sprawa to gierki wsteczne. U Sony trzeba placic za remastery ktore nawet nie chca wygladac a teraz pykam w RDR i o pany, jak to pięknie wyglada. :xboss:

 

Cos czuje ze multiplatformy zostaną mi na koksie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kermit napisał:

kox to jakas magia w konstrukcji - najmniejszy, wewnetrzny zasilacz, swietnie wykonany, chlodzony ciecza, nie szumi i najbardziej doyebany - ms nie oszczedzal na inżynierach

 

Ostatnio włączyłem Koksa, coś tam robię, skończyłem i chciałem jeszcze raz włączyć bo konsoli nie słyszałem, a stała z półtora metra ode mnie :p

Odnośnik do komentarza

Widzę nie jestem jedyny, którego PS4 wk,urwia. Nie wiem czy bardziej GoW-a nie miałem w pewnym momencie dosyć przez dłużyzny czy przez odrzutowiec jakiego udawała moja konsola. Naprawdę, było tak głośno, że rozpędzona płyta w napędzie PS2 Slim czy X360 to ch,uj był a nie hałas.

A Xboksy każde wspaniałe pod tym względem. Facika nie słyszałem nigdy, eska była świerszczem, nie powiem, ale nie było tego słychać poza momentami całkowitej ciszy i trzeba było być blisko. Kox cośtam czasami z siebie wyda, ale i tak ledwo go słychać, przez większość czasu bezgłośny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim trzeba byc fanbojem ps4 i dupic fleki na forum ze ich konsola od premiery jest nadal bezglosna. Qurwa ja ich mialem chyba z 6 roznych edycji i ciagle to samo. A kazdy znajomy co ma to głównie o to ma zarzut, że wyje okrutnie. Ale na forumku zawsze jest ktos kto twierdzi inaczej. I gra na wylaczonej konsoli, w indyki XD 

 

A juz granie w pseudo 4K i HDR to odrzutowiec gwarantowany. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, II KoBik II napisał:

Nie wiem jakim trzeba byc fanbojem ps4 i dupic fleki na forum ze ich konsola od premiery jest nadal bezglosna. Qurwa ja ich mialem chyba z 6 roznych edycji i ciagle to samo. A kazdy znajomy co ma to głównie o to ma zarzut, że wyje okrutnie. Ale na forumku zawsze jest ktos kto twierdzi inaczej. I gra na wylaczonej konsoli, w indyki XD 

 

A juz granie w pseudo 4K i HDR to odrzutowiec gwarantowany. 

 

 

Dwie na chacie obie ciche w tym pro także handluj xd

Odnośnik do komentarza

Wszystko jeszcze zależy w co gracie. IMO God of War w 4K jest dobrym papierkiem lakmusowym. W Full HD już nie było takich odrzutowców, ale no nie po to mam nowy TV żeby grać w niskiej rozdzielczości ;/. Jak się gra w gierkę FHD to konsola też jest cicha, dopiero jak odpalę coś w 4K to zaczyna się robić bardzo głośno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...