Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konsolę już od jakiegoś czasu, ale nie gram na niej, bo nadrabiam jeszcze zaległości na X360. Ale mam pytanie, bo jedna rzecz mnie denerwuje i niepokoi. Mianowicie, czy to jest normalne, że wsadzam jakąś grę, np. Cień Mordoru i ona mi się instaluje fhooj czasu? Przykładowo, wsadzam płytę i po 20-stu minutach jest 2 procent instalacji. Oczywiście grać nie można i trzeba czekać. To jest normalne, czy coś mam spier.dolone? Jak tak ma wyglądać ta nowa generacja, to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, idzie szybciej, ale i tak długo. Dla mnie za długo...

 

Jeszcze kwestia 1080p. Mianowicie nie skaluje mi tv automatycznie do tej rozdziałki.

Kierując się "samouczkiem":

 

Your Xbox One console automatically detects the display resolution on your TV. However, on rare occasions, your console may not detect the TV’s resolution correctly.

If this happens, don’t worry. It’s easy to change the display resolution for your TV. Here’s how:

  1. Press the Xbox button to return to the dashboard.
  2. Press the Menu button and select Settings.
  3. Select Display & sound in the Console column.
  4. Select TV resolution, and then select 720p or 1080p, whichever is best for your TV.

    Note If you don’t see the resolution for your TV, verify that the option to only show the current resolution for your TV is not checked.

Dlaczego nie mogę wybrać wyższej rozdziałki? Tv oczywiście jest kompatybilny.

Odnośnik do komentarza

Jak to stwierdzasz że nie skaluje??

Co zdo Twojego problemu z instalacją... mam konsolę już miesiąc i wszystkie gry online kupione Fifa, Ryse, Forza 5, Titanfall i chyba mogę grać szybciej niż Ty z płyty. Dziś po kwadransie albo i mniej forza mnie zaprasza do gry :)

Odnośnik do komentarza

Z tym 1080p to pierwsze slysze. Sprawdzilbym inne wejscie hdmi oraz zmienil kabel.

 

PS. Przy kalibracji wystepuje info aby podlaczyc konsole do HDMI 1, wiec sprawdz czy do niego jest podpieta. Moze dla jedynego robi to jakas roznice, ale szczerze watpie.

 

PS2. Sprawdz, czy inne urzadzenie podlaczone do tego samego wejscia nie na problemow z uzyskaniem 1080p.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

kermit, przecież kuźwa normalnie rozdziałkę wysoką wyświetla na innym sprzęcie poza tym x1 :/

 

Zmieniałem gniazda hdmi - to samo. Jak w menu odznaczę auto detect i wybiorę HDMI, to jest do wyboru 1080p, ale po wyborze zaczyna migotać i przełącza się na VGA 640 x 480 oraz wypisuje "poza zakresem". Jestem januszem pod względem tv, także łopatologicznie mówcie.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
Xbox One does not support 1080i and other interlaced resolutions.

 

Przykro mi

 

Xbox One supports 4K resolution (3840×2160) (2160p) video output and 7.1 surround sound.[41][49][50] Yusuf Mehdi, corporate vice president of marketing and strategy for Microsoft, has stated that there is no hardware restriction that would prevent games from running at 4K resolution.[49] Unlike the Xbox 360, the Xbox One does not support 1080i and other interlaced resolutions. Xbox One supports HDMI 1.4 for both input and output, and does not support compositeor component video.[32][41][51

 

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...