Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem. Poniewaz padl mi router wifi a nowy bede mial dopiero w poniedzialek, podpinam XO do neta kablem. Niestety nie laczy sie. Jest napisane NAT zamkniety. Brak polaczenia z serwerem DHCP. Gdy biore przetestuj pol. Dla wielu graczy pokazuje, ze Twoja siec nie jest skonfigurowana. Mam tak juz 3 dzien z rzedu z tym, ze wczesniej po jakims czasie i "sprobuj ponownie, kilku restartach modemu" itp w koncu sie udalo polaczyc a dzis lipa... Moze mi ktos pomoc? Bede bardzo wdzieczny.

Widocznie administrator twojej sieci poblokowal porty, lub masz blokade na adres MAC karty sieciowej. Sprobuj sie z nim skontaktowac, podaj adres MAC xboxa (znajdziesz gdzies w opcjach sieci), poszukaj tez na stronie xbox.com jakie porty nalezy miec odblokowane i takze mu je podaj. Zobacz takze czy w opcjach sieci w konsoli masz ustawione ne auto, bo byc moze konfigurowales wczesniej pod router i masz tam wpisane jakies wartosci. Lub po prostu poczekaj do poniedzialku :)

Odnośnik do komentarza

A massive update to the Xbox One come January 2015, where Microsoft will detail the Windows 10 update for Xbox One in January, according to the boss of Xbox (Pill Spencer).

 

Microsoft desires to create cross-platform integration something necessary, so if we see the company we it easier to port games between their platforms: Xbox One, computer or Windows Phone, we could see them changing as a company radically. Spencer will be at a Microsoft event in Washington on january twenty one, where we will be told more details on what specifically is going on.

 

http://www.newsxbox.com/2014/12/microsoft-windows-10-update-for-xbox.html?spref=fb&m=1

 

No to 21 stycznia pojawi się coś ciekawego :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...