Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

No, akurat na PS3 i X360 trudno było to zauważyć skoro tam większość gier pewnie nawet 720p nie trzyma i jest tylko upscaling :)

 

Ale muszę przyznać, że na samym początku (może z godzinę) z Xone, konsola mi się automatycznie na 720p ustawiła, a jak zmieniłem na 1080p to nie zauważyłem różnicy (w sensie, że niby było ustawione na 720p, ale obraz był ostry jak żyleta).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Tak jak mowi Colin, trzeba wyslac do serwisu. Byl to typowo software'owy bug, ktory sprawial, ze konsola pracowala cicho podczas gry, ale w dashu glowice dysku chrobotaly niemilosiernie. Pazdziernikowa aktualizacja w wiekszosci przypadkow naprawiala ten problem. Jesli w twoim przypadku nie zadzialala to pozostaje tylko serwis. Jedyny chodzi ciszej od 4theplayers.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Też mam i Nelsona i Spencera i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak dużo grają na tej konsoli :)

 

Colin, wejdź w ustawienia -> mój xbox na dole po lewej stronie i tam możesz wybrać na tapetę obrazek niestandardowy zgrywany z pendrive chyba i z OneDrive :)

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem. Poniewaz padl mi router wifi a nowy bede mial dopiero w poniedzialek, podpinam XO do neta kablem. Niestety nie laczy sie. Jest napisane NAT zamkniety. Brak polaczenia z serwerem DHCP. Gdy biore przetestuj pol. Dla wielu graczy pokazuje, ze Twoja siec nie jest skonfigurowana. Mam tak juz 3 dzien z rzedu z tym, ze wczesniej po jakims czasie i "sprobuj ponownie, kilku restartach modemu" itp w koncu sie udalo polaczyc a dzis lipa... Moze mi ktos pomoc? Bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...