Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Fc3 miał sens na ps3 ale fc4 daruj sobie jak masz zamiar kupić current gena (vide ps4), różnica jest a takiej gry nie ma sobie co sobie psuć. Tryb areny jest świetny i to nowosć w stosunku do fc3. Bizon jakie zapozyczenia w gameplayu do ac? Przecież to fps, a że wdrapywanie i wspinaczka, w większości gier tak jest, zwłaszcza sandboxowych

Odnośnik do komentarza

Fc3 miał sens na ps3 ale fc4 daruj sobie jak masz zamiar kupić current gena (vide ps4), różnica jest a takiej gry nie ma sobie co sobie psuć. Tryb areny jest świetny i to nowosć w stosunku do fc3. Bizon jakie zapozyczenia w gameplayu do ac? Przecież to fps, a że wdrapywanie i wspinaczka, w większości gier tak jest, zwłaszcza sandboxowych

 

Na PS4 jeszcze długo sobie poczekam, bo mam ważniejsze wydatki. Zresztą, po tym co Sony odpierdziela ostatnio - nie spieszy mi się - "next geny" wyszły przynajmniej o rok za wcześnie, więc spokojnie poczekam, aż je połatają (zarówno systemowo, jak i hardware'owo, jakiś "slim" by się przydał).

Poza tym - mam dostęp do nowej generacji, bo kumpel posiada zarówno PS4, jak i XBOX One - wielokrotnie grałem, czasem pożyczam sobie na weekend i nadal bez skrzywienia wracam do PS3 i olbrzymiej półki z zaległościami.

Jestem graczem z ponad dwudziestoletnim stażem, więc grafika nie jest dla mnie najważniejsza (zwłaszcza, że ta w FC3 była całkiem spoko) i to co generuje PS3 wielokrotnie mnie zachwyciło, więc nie będę sobie nic "psuć" - kupię na PS3 i będę się świetnie bawić.

 

Co do zapożyczeń z AC to przecież są aż nazbyt oczywiste - UBI klepie to w każdym swoim tytule z otwartym światem (WATCH_DOGS również), mi tam one nie przeszkadzają, ale rację trzeba przyznać złemu generałowi z Shadaloo - M.Bison słusznie prawi :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakby kupił używke to dla wydawcy i twórców tak samo jakby kupił Far Cry 4:Verbatim Edyszyn.

Także  dopuszczalne są, tylko premierowe wersje z pierwszej ręki jak ktoś chce być wporządku dla  biednej branży.

Pisałem ze sto razy po innych topikach, napiszę i tu; dla wydawcy zawsze najważniejszy jest pierwszy mies. od premiery. Po nim ssprzedaż zawsze hamuje i to on definiuje decyzje o np. zamknięciu studia.

Odnośnik do komentarza

Do 10 minuty praktycznie bez różnic i tak biorę na PS3, bo next-gena nie mam, ale albo filmik ciulowy, albo PS3 daje radę :D

 

Hej Panowie akurat to forum tylko przeglądam, ale muszę tego pierwszego posta napisać ponieważ nie chcę aby ktoś bulił 150 czy 200 zł za paćkę. Giere akurat widziałem na X360 także wygląda to tak. Ten filmik początkowy czyli pierwsze 10 minut jest to nagrany skompresowany filmik z wersji na next geny. Tutaj mamy całkowite olanie starszego sprzętu przez Ubisoft gra wygląda w porównaniu z częścią trzecią jak jedna wielka rozpikselowana paćka z masą bitmap w tle plus do tego animacja na poziomie 10-15 klatek a do tego wszechobecna mgła ograniczająca widoczność. To pierwsza tak tragicznie zbiedzona gra w porównaniu z PS4 i Xbox One być może podobnie jest z Cieniem Mordoru ale nie grałem.

Ubisoft ani nawet procenta zaangażowania nie włożył aby to jakoś wyglądało na X360. Szkoda przez taką akcje trzeba kupić PS4 w moim przypadku właśnie dla tej gry.

Grą która będzie kosiła jeszcze wizualnie na starej generacji to będzie MGS5:TPP bo jest to giera która powstawała bardzo długo pod stare konsole, ale to już było widać w MGS5:GZ.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Do 10 minuty praktycznie bez różnic i tak biorę na PS3, bo next-gena nie mam, ale albo filmik ciulowy, albo PS3 daje radę :D

 

Hej Panowie akurat to forum tylko przeglądam, ale muszę tego pierwszego posta napisać ponieważ nie chcę aby ktoś bulił 150 czy 200 zł za paćkę. Giere akurat widziałem na X360 także wygląda to tak. Ten filmik początkowy czyli pierwsze 10 minut jest to nagrany skompresowany filmik z wersji na next geny. Tutaj mamy całkowite olanie starszego sprzętu przez Ubisoft gra wygląda w porównaniu z częścią trzecią jak jedna wielka rozpikselowana paćka z masą bitmap w tle plus do tego animacja na poziomie 10-15 klatek a do tego wszechobecna mgła ograniczająca widoczność. To pierwsza tak tragicznie zbiedzona gra w porównaniu z PS4 i Xbox One być może podobnie jest z Cieniem Mordoru ale nie grałem.

Ubisoft ani nawet procenta zaangażowania nie włożył aby to jakoś wyglądało na X360. Szkoda przez taką akcje trzeba kupić PS4 w moim przypadku właśnie dla tej gry.

Grą która będzie kosiła jeszcze wizualnie na starej generacji to będzie MGS5:TPP bo jest to giera która powstawała bardzo długo pod stare konsole, ale to już było widać w MGS5:GZ.

 

Tutaj jest gameplay z wersji PS3

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, to ja może trochę powiem bo mam za sobą z 4 godziny na Xbox360 i dwa zdania na temat grafiki jako porada dla zastanawiajacych się.

Jest niestety kupa, uważam że gdyby zrobiono tą grę jak trójkę i tak samo ją zoptymalizowali to było by super. Trójka to był pierwszy FC w którego grałem i się zakochałem. A widać teraz że gra jest w rozkroku generacji. Za bardzo napakowana żeby stary x ja pociągnął. Mgła to jedno ale bitmapowe drzewa które się obracają w stosunku do Ciebie jak letasz to żenada. Dopiero jak trochę znizysz pułap to nagle im rosną trójwymiarowe gałęzie. Słaba animacją i statyczne chorągiewki pokazują ze ta gra już nie powinna powstać na poprzednią generację. Chciałem zaoszczędzić i pożyczyłem. Teraz jednak wziąłem na PS4 i będę mógł porównać.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem pierwsze 2 misję, które nas przenoszą do Himalajów i muszę powiedzieć, że gra jest nudna jak flaki z olejem, ciągle Ci sami przeciwnicy i tak naprawde tylko misje fabularne jako tako to ciągną bo są trochę różne a tak to eksploracja swiata nie ma sensu bo zawsze za gorka trafi się 3 naszych, którzy strzelają się z 3 czerwonymi zołnierzami, jakieś zwierzątko, przejedzie ciezarowka z zołnierzem, albo pick up z zołnierzami i tyle. A i zolnierze uzywaja tylko jednej broni, kalasznikowa.

 

Lepsza bron pojawila sie w misji fabularnej gdzie byl ten lepszy karabinek albo PKP. W fortecy tez mozna trafic ciezszy karabin ale tak na mapie, to wszyscy nosza jedno i to samo i nie ma sensu nawet z nimi walczyc.

Odnośnik do komentarza

To bedzie tak samo jak z FC3, gdzie tez duzo osob narzekalo i szybko sie zrazalo bo nuda. Albo komus otwarty swiat, przyczajka w trawie na ubicie zwierzecia lukiem i ogolny rambo-feeling przypasuje i wbijw platynke z przyjemnoscia rozkoszujac sie wyspa, albo stwierdzi ze nuda i lipa. Ja juz nie moge sie doczekac startu zabawy i planuje rowniez i czworke splatynowac, bo w trojce odnalazlem ten wlasnie feeling ktory mega przykul mnie do gry.

Odnośnik do komentarza

Przyznaję, że pierwsze godziny nie porywają, potem jest zdecydowanie lepiej. Nowe pojazdy, ciekawsze misje i nowe zryte (dosłownie) berety.

Gra niestety ma błędy czasami krytyczne: nie mogłem ukończyć misji bo jedno z pól opium za cholerę nie chciało się spalić - restart. Wyskoczyłem sobie z lotni i włączyłem wingsuit - spadająca lotnia skróciła mój żywot dosyć brutalnie i to w powietrzu - fajna sztuczka ;) O biegających w miejscu zwierzętach, spadających z nieba przeciwnikach i czasami dramatycznych teksturach nie będę się rozpisywał bo tego jest sporo.

Mimo wszystko uważam, że to jeden z lepszych zakupów w tym roku. Przy tej grze najnowszy COD to zacofana padaka.

 

PS. Odnośnie jakości gier Ubisoftu: odział z Montrealu chyba na ten moment najbardziej ogarnięty. Jak mnie pamieć nie omyla, nowego AC robił zespól z Bukaresztu, że nie wspomnę o teamie od The Division...Rozkminka na drobne szkodzi tej firmie...albo słabe kadry? (głośno myślę)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Przyznaję, że pierwsze godziny nie porywają, potem jest zdecydowanie lepiej. Nowe pojazdy, ciekawsze misje i nowe zryte (dosłownie) berety.

Gra niestety ma błędy czasami krytyczne: nie mogłem ukończyć misji bo jedno z pól opium za cholerę nie chciało się spalić - restart. Wyskoczyłem sobie z lotni i włączyłem wingsuit - spadająca lotnia skróciła mój żywot dosyć brutalnie i to w powietrzu - fajna sztuczka ;) O biegających w miejscu zwierzętach, spadających z nieba przeciwnikach i czasami dramatycznych teksturach nie będę się rozpisywał bo tego jest sporo.

Mimo wszystko uważam, ze to jeden z lepszych zakupów w tym roku. Przy tej grze najnowszy COD to zacofana padaka.

PS. Odnośnie jakości gier Ubisoftu: odział z Montrealu chyba na ten moment najbardziej ogarnięty. Jak mnie pamieć nie omyla, nowego AC robił zespól z Bukaresztu, że nie wspomnę o teamie od The Division...Rozkminka na drobne szkodzi tej firmie...albo słabe kadry?

Za Unity w glownej mierze odpowiada Ubisoft Montreal jak za kazda odslone z wyjatkiem Liberation i Rogue, gdzie glowna piecze sprawowalo Ubisoft Sofia. Studio w Montrealu podzielone jest na wiele zespolow i Unity robil ten, ktory stworzyl Brotherhooda. Ale wiadomo tez, ze poza Montrealem zaangazowanych bylo jeszcze 9 innych zespolow Ubisoftu.

 

W jednym studiu na roznych pietrach powstaje kilka Asasynow, Far Cry i Watch Dogs. Fuck :D

 

Ale odnosnie FC4 to jest juz dla mnie pewniak, ze go biore. Bardzo pozytywne komentarze tu zostawiacie, szczegolnie Ci ktorzy ograli FC3.

Odnośnik do komentarza

jak to jest z saveami w FC?

wczoraj zacząłem i doszedłem do obrony wieży (początek gry), dziś uruchamiam i jestem dopiero przed rozbitym autem i musze jeszcze raz iść do wieży

 

coś zle sie zapisało czy save są jakoś po misji?

wydawało mi sie, że co ten znaczek "skrzyżowanych mieczy"

 

dziś pobrało też patch 600mb , 1.02

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...