Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gram na razie początek, są w tej grze zmienne warunki pogodowe typu deszcz?

W grze nie ma deszczu :/ Rozwiazanie tym bardziej dziwne, ze w FC3 deszcz byl.

 

 

To lipton trochę. Bo w trójce było nawet zacnie a myślałem, że w 4 to już w ogóle będzie na miarę DrivClub ;) może po paczu? :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Gram na razie początek, są w tej grze zmienne warunki pogodowe typu deszcz?

W grze nie ma deszczu :/ Rozwiazanie tym bardziej dziwne, ze w FC3 deszcz byl.

 

 

To lipton trochę. Bo w trójce było nawet zacnie a myślałem, że w 4 to już w ogóle będzie na miarę DrivClub ;) może po paczu? :D

 

W FC3 był deszcz, i to z piorunami, ale efektu wizualnego pioruna już zapomnieli zapodać, gamonie (na X360);

w 2 części/połówce gry (FC4)  poprószy trochę śnieg;

to tym bardziej dziwne że nie ma deszczu bo w FC2 bywały deszcze, i burze, co wizualnie wpływało na roślinność, a tu, w FC4,  lipa - zapewne

to skutek (także) wydania tego tytułu na poprzednią generację, a dodatkowych "rzeczy" nie chcialo im się robić na PS4/XO/PC;

poza tym w tym rejonie swiata, u podnóża Himalajów, występują największe opady na kuli ziemskiej,.

Zauważyliście słabiutką szczegółowość (częściowo) ośnieżonych gór/szczytów na 3 planie/w tle?;

i to że chmury są słabowite (rozmazane i płaskie - tak jaki gwiazdy/księżyc) i że kręcą się w "kółko"?

i czemu dalszy plan, powyżej ok. 300metrów, jest tak rozmyty? - w FC3 ponoć dało się ten efekt  wyłączyć (na PC)?

Odnośnik do komentarza

można ale musisz jednak troszkę kasy wyfarmić plus upolowac zwierzaki bo 4 sloty na broń to podstawa tak jak większy plecak i portfel. Dodatkowo radzę ci wieże wszystkie odblokować. Ułatwia to grę bo odkrywa mapę oraz masz za darmo dobrą broń:)

Odnośnik do komentarza

Można olać zadania poboczne bez konsekwencji w stylu nie wiem, gorszego ekwipunku czy braku określonych skilli?

 

Warto robic zeby wbic chociaz 6 lvl karmy, dostajemy niezla signature weapon. Posprawdzaj sobie najlepiej wymogi na rozne sign weapon i bedziesz wiedzial co chcesz a co nie chcesz, czyli co warto robic a co mozesz olac.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Można olać zadania poboczne bez konsekwencji w stylu nie wiem, gorszego ekwipunku czy braku określonych skilli?

 

Mozna tez olac cala gre jezeli nie lubi sie gier od Ubisyfu :yao:  Dla mnie to nic innego jak Watch Dogs w Himalajach ze sloniami, typowe ''jezeli grales w jedna gre od Ubi to grales we wszystkie''.

 

6/10. Nie polecam.

Edytowane przez hav3n
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Można olać zadania poboczne bez konsekwencji w stylu nie wiem, gorszego ekwipunku czy braku określonych skilli?

 

 

Mozna tez olac cala gre jezeli nie lubi sie gier od Ubisyfu :yao:  Dla mnie to nic innego jak Watch Dogs w Himalajach ze sloniami, typowe ''jezeli grales w jedna gre od Ubi to grales we wszystkie''.

 

6/10. Nie polecam.

Uwielbiam takich ekspertow :D
Odnośnik do komentarza

Ragus tak jak pisał blant. Koniecznie rozbudowa pasa na broń żeby nosic 4 szt. , powiększenie portfela do min 1 mln, powiększenie plecaka do minimum 90 przedmiotów.

Co do pobocznych aktywności to niektóre są monotonne i powtarzalne ale polecam wyścigi dla tej laski co kręci to jako film :) zdobywanie wież widokowych (choćby dla samych widoków), polowania i to też na te "mocniejsze" gatunki, w miarę zdobywanie strażnic bo zyskujesz punkty szybkiej podróży. Reszta wg uznania.

Odnośnik do komentarza

Ale ma racje przecież.

Nie, nie ma. Ubisoft moze w tym roku zasluzyl na miano raka branzy, ale bardzo dobrze sie dzieje, ze od wielu lat rozwijaja sandboxy. Nie sa oni co prawda Rockstarem i nigdy nie beda, a ich rozwoj trwa zdecydowanie dluzej niz w przypadku R*. Dobrze sie jednak dzieje, ze tym gatunkiem sie paraja bo z gry na gre robia postepy i przy tym rozumieja, ze jedna z wiekszych poteg sandboxow jest przywiazanie do szczegolow oddanego swiata.

 

Owszem, miedzy ich roznymi gatunkami wystepuje zapozyczanie patentow jak np. miedzy Assasin's Creed i Far Cry z punktami widokowymi, ale to jeden z tych elementow, ktory doskonale sie sprawdza w obu przypadkach. Trzeba wprowadzac urozmaicenia, co z reszta tez robia, ale elementy, ktore doskonale dzialaja NIGDY nie powinny zostac usuniete.

 

A na samym przykladzie wiez widokowych w Far Cry 3 i Far Cry 4. Sa takie same? Jezeli ktos gral w obie gry i odblokowal wszystkie w obu tytulach i jego odpowiedz brzmialaby, ze tak to znaczy, ze jest idiota. Ubi lekko je urozmaicilo i od razu wiesz, ze ida w dobrym kierunku. Ubisoft jednak charakteryzuje sie tym, ze nie robi duzych przeskokow miedzy tytulami. Wszystkie ich zmiany sa duzo bardziej subtelne niz wspomnianego wczesniej R*.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...