Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)e piraci to rak branży. Każdy kto gry ściąga to dla mnie pod człowiek. Przez takich potem deweloperzy plajtują.nie stać cię na gry to nie graj. Gry do życia potrzebne nie są.

 

masz świętą rację, sam bym takich od razu kastrował

 

dragon age:inkwizycja, 14,069gb, pozostało 1,5h, xbox taki dobry  :sorcerer:

 

Odnośnik do komentarza

 

Pograłem ok. 4h i jestem grą zachwycony. Fabularnie może być, aczkolwiek troszkę słaby motyw. Graficznie bajka, krajobrazy są piękne, dużo roślinności, trawka, drzewka, wodospady, wszedłem raz na jakiś szczyt i zbierałem szczękę z podłogi, tak samo jak na początku idziemy

wieży to ze szlaku jest po prostu fenomenalny widok.

Zrobiłem chyba z 9 misji głównych, a reszta to robienie wszystkiego co się da. Ot jechałem sobie quadem do punktu, a tu nagle zwierzę, a tu jakaś znajdźka, a tu wieża do odkrycia, posterunek do przejęcia, jakieś randomowe wydarzenie. Jest do roboty w chuj, a najlepsze jest to, że sprawia to mega frajdę. Strzelanie również jest bardzo dobre i sycące, zupełnie jak w 3.

Nie wiem co więcej napisać, jak dla mnie jedna z najlepszych gier tego roku, bawię się po prostu znakomicie. Serio, ciężko mnie wessać w dzisiejszych czasach(przeważnie po pół godzinie, max godzinie muszę grę wyłączyć bo mnie nuży), a tu 4h minęło momentalnie. Ostatnio tak miałem chyba przy South Park.

Brać i grać!

Lepiej pochwal się na jakiej platformi ogrywasz Far Cry 4 i skąd masz grę młody raku branży. Zamieść zdjęcie pudełka oryginału jak nie to zamilcz na zawsze o tych rakach. Jak zamieścisz to ja wnioskuję dla sibie o podpis nad avkiem "rak branży".
Podpisuje sie pod tym. Z checia zobacze sutkowa kopie FC4.
Odnośnik do komentarza

Będzie innych pouczał. Jak nie dasz w ciagu 10 min to po ptakach, potem sie nie liczy bo pójdziesz do empiku i zrobisz fotkę.

Prawda jest taka ze to właśnie przez piratów wydawcy walą np co roku dana serie aby wyjść na swoje.

 

Nie popieram piractwa absolutnie ale takie tłumaczenie to sobie można było wciskać z 20 lat temu. Walą te same serie bo to te same silniki, prawie te same concepty i zdecydowanie mniejsze koszta a kasa duża jak zwykle i jak zwykle niezasłużona.

Najpierw straszny lament, że mało oryginalnych gier, że czekamy na nową generację bo stara trwa zbyt długo a potem wciskają niedorobiony alpha pasztet jak AC:U i nawet nie przeproszą a gracze się cieszą, że przecież gra nawet fajna i ma nawet fajną grafikę ale to nic bo dałem "tylko" 250 zł więc może zwalniać do 16 klatek...

Przepraszam za offtop ale ciężko mi przejść obojętnie przy takich wyświechtanych argumentach.

Odnośnik do komentarza

Ale w uzywke przynajmniej nie gra w day one czy nawet przed premiera. Dodatkowo dzięki uzywka działają sklepiki i ludzie maja z tego prace i kasę np kanabis.

 

 

Prawda jest taka ze to właśnie przez piratów wydawcy walą np co roku dana serie aby wyjść na swoje.

taki sam wiejski mit jak ten ze ceny gier na konsole sa drogie bo jest piractwo
Czyli piractwo jest lepsze niż kupowanie np Unity na premierę? Taknie?
Odnośnik do komentarza

Kupowanie bet gier na premierę na pewno przysłuży się branży.

 

Co sie tyczy piratów to sam ściągam tylko po to by obadać czy gierka mi pójdzie albo czy nie jest niedorobiona. Parę minut zabawy i potem uninstal i decyzja czy warto ładować kasę w dany tytuł. Kiedyś jak były dema nie było takich problemów ale teraz jakoś sobie trzeba radzić.

Jeszcze te płacze,że przez piratów biedni wydawcy i devi nie będą mieli na chleb i że zabija to oryginalne tytuły.Takie kity można małym dzieckom wciskać. Tasiemce klepią bo im się to opłaca, jeden schemat gierki i tak co roku jedziemy z produkcją zmieniając troszkę scenerię czy dodając jakieś popierdółki. Mniejsze koszta,wysilać się nie trzeba, a kasa leci.

 

Wprowadzili cyfrówki na konsolach i pamiętam jak jeszcze nawet w PSXE się ekscytowali,że dzięki nim ceny gierek spadną bo nie ma pośredników itp brednie.A jak mamy? Gierki po 250/300zikos i to nieraz jeszcze za jakieś kotlety odgrzewaneXD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Używki to nie jest nic złego,bez tego wielu ludzi nie mogłoby sobie pozwolić na takie bądź co badź drogie hobby+ jak wspomniałeś sklepy mogą sobie dzieki temu zyc,ale to nie jest na pewno powód tego,że gra jest wykastrowana z zawartości,niedorobiona czy wydana na siłe,żeby zdazyc na dany okres czasu(nie mozna tego tlumaczyc).

Jeśli zrobie cos na odp.ierdol i mam z tego określony hajs,czemu mam zrobić to rzetelnie,poswiecic wiecej czasu i pieniadzy jeśli zysk bede mial taki sam?Podejscie dopiero sie zmieni jesli poczuje strate i bede wiedzial,że takie podejscie nie jest tolerowane.

 

 

Co to cyfrowek to taka sama sytuacja.Jesli cos schodzi po 250-300.To czemu mam zmienic cene na w miare ucziciwa typu na 100-150?Jakby zobaczyli,że ludzie maja wy**bane to by byli zmuszeni coś zadzialac w tym kierunku,a tak to po co sie wychylac?Że niby klient jest najwazniejszy?

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e piraci to rak branży. Każdy kto gry ściąga to dla mnie pod człowiek. Przez takich potem deweloperzy plajtują.nie stać cię na gry to nie graj. Gry do życia potrzebne nie są.

 

xD sam nie piracę, ale proszę cię ubisoft i plajta? No fuckin' way. Idę sciągnąć nowego AC i FC jeszcze 10 razy z torrenta większe straty odnotują.

Odnośnik do komentarza

Przecież Ubi ma marketing. Watch Dogs to jedno z lepiej sprzedających sie nowych IP w tym roku. Unity też opchną w gigantycznych ilościach. Szkoda, że większość krzykaczy, najpierw rezerwuje miejsce dla tych gier a jak wychodzi coś niekonwencjalnego, nie powielającego schematu, to czekają na obniżkę czy używkę. Potem mija te 2-3 miechy od premiery, wydawca stwierdza, że gra to niewypał i po kontynuacji. Ubi, EA, Activiosion, sobie poradzi, nawet jak bublę będą wydawać. No i tak jak piszę bluber, lepiej ściągać te ich gnioty po 10 razy aby statystykę powiększyć.

Odnośnik do komentarza

No zagalopowaliśmy się wracając do tematu fc4. Ultima dała radę kurier właśnie mi do pracy grę dostarczył. Szkoda ze w domu będę dopiero ok 19;(.

 

 

Chcę na studia mam dość pracy. Far cry 4 na ile h starczy? Bo w 3 chyba 40h grałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...