Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz musiał ściągnąć chyba tę wersje demo która jest na PSN, jak ją odpalisz, będzie wołać o klucz do kyratu, klucz trzeba wpisać tam gdzie w store się realizuje kody, bo innej opcji nie ma, przynajmniej ja nie znalazłem. Po wpisaniu klucza ściągniesz jeszcze jeden jakiś mały plik i teoretycznie chyba powinieneś móc grać, ale tak nie będzie chui wie dlaczego. :P

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

 

W Himalaje wybieramy się tylko przy okazji kilku misji. Północ jest podobna do południa.

COOO? Te piekne krajobrazy we free roamie beda niedostepne?

 

PS. Moze ktos zrobic spacje w nazwie tematu? Strasznie mnie to razi :P

 

 

Luzik, ładnych widoków jest bardzo dużo. W te najwyższe partie gór wybieramy się tylko przy okazji misji, a tam tylko śnieg i skały. Na dole jest ładniej. Kto ciekawy to na FB mam parę screenów zrobionych podczas gry https://www.facebook.com/jan.sprzedawca.1/media_set?set=a.932878103397727.1073741832.100000266398072&type=3

 

Dzisiaj wpadła platyna. Bez szczególnej spinki, grając na luzie, zajęło mi 40h.

Odnośnik do komentarza

Pytania co do grania na Xbox ONE na multi:
- są lagi? - bo w FC3 to jest/była porażka
- można stworzyć grupę ze znajomymi i wskoczyć na mecz/lobby? - tego nie ma w FC3
- można wybrać kilka-kilkanaście map (swoich/pobranych/oryginalnych) i stworzyć rozgrywką? - jak to było w FC2, a nie ma tego w FC3

 

Inna sprawa:
- co DOKŁADNIE będzie (i na ile starczy) w dodatkach z SEASON PASSa? - czy to co będzie w SEASON PASS to tylko to
co jest w edycji LIMITED EDITION lub w edycji KIERAT?
- jaka różnica w dodatkach w grze jest między edycją normalną a 
LIMITED EDITION a edycją "KIERAT"

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

jak to wygląda z tym trofeum co trzeba rzucać kamieniami? na pewno rzucilem ich wiecej niz 15 "interesując" nimi przeciwnika. przeciwnicy muszą jakąś odległość przejsć czy jak? jak i gdzie najlepiej zrobić to trofeum z zastrzeleniem dwóch typków na raz? i gdzie najlepiej zrobić to trofeum ze strzałęm z ponad 60m? czy mozna to zrobic na zwierzeciu lub naszym kompanie ze złotego szlaku czy tylko na przeciwniku? jest ktoś ogólnie chętny na zrobienie dwóch trofeów w współpracy? mój nick to: dizzle_PL  gram na ps4. dzisiaj jestem do nocy raczej. z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Z rzucaniem kamienia to trofeum polega na tym ze musisz "w pelni" odwrocic uwage przeciwnika. Musi kamien uslyszec, podejsc i zbadac to miejsce, a nastepnie odejsc. Najlepiej znajds sobie jednego goscia i mecz go kamieniem. Po chwili wpadnie.

 

Ze strzalem z 60 metrow to musisz oddac strzal z dokladnie takiej odleglosci albo wiekszej. Najlepiej majac luk z celownikiem, na ktorym sa 3 pomiary odleglosci. Znajdz goscia, albo kilku. Tamgdxie santo w miare precyzyjnie daj znacznik na mapie i odejsc na odleglosc troche wieksza, powiedzmy 70 metrow. Wez strzale i strzel. Simple as that. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...