Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

byle nie było dropów fps, o grafike sie nie martwie, jak do wtorku nie naprawią fps w AC Unity to biore pewnie FC

 

Jezu fanek jak tak się martwisz o dropy animacji i grafikę to może wróć do grania na PC. Bo serio gdzie nie wejdę to widze twoje płacze o framerate, grafikę itp Balon gra w Unity i dobrze się bawi a ty wrzucasz filmiki z YT z spadkami fps, chyba CW ci za bardzo siadło na głowę.

 

 

to wcześniej w CW (pipi)ałeś na balon a teraz bronisz czy jak?

ja pisze tylko o dwóch grach AC Unity to każdy wie jak jest, a że FC tej samej firmy wiec mam prawo mieć obawy

 

 

Kurde chyba każdy normalny gracz ma w pompie cyferki poza CW. Myślałem, że to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dla tych co zamówili w ultimie odbiór osobisty, dzisiaj bedzie do odbioru ale nie wiadomo o której czy dopiero np jutro rano, dla tych co mają preorder bedzie na bank reszta bez zamowień to nie wiem. mam pewne info.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Mnie trailery jakoś specjalnie nie podjarały, zwłaszcza wizualnie, ale gdy sięgnąłem owego czasu od niechcenia po FC3 to przepadłem na dobre. Dlatego 4 wlatuje jak tylko się pojawi, zwłaszcza, że odpuściłem ( jak się okazało - słusznie ) Unity. Nie składałem pre-ordera bo żaden sklep nie kusił ani ceną ani zawartością. Myslicie ze w pon będzie można juz szukać na pólkach sklepowych?

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć. Wsadziłem płytę do napędu, zainstalowało się. Wyskoczył monit o apdejcie, więc zacząłem pobieranie. Poszedłem się odlać, umyłem ręce, zjadłem sałatkę z tuńczyka, z kajzerką, napisałem Wam na forumku, że jest update na wstępie, podrapałem się po łbie, spojrzałem na tv... A update już się pobrał.

 

 

 

 

 

Odkryłem nowy rodzaj zwierzyny w grze:

 

 

Ptak zawieszony w czasoprzestrzeni ;)

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...