Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Różnica ogromna pomiędzy ps3 a next genem. Aż odechciewa mi się grać. Niby grafa to nie wszystko ale moc tej produkcji to właśnie widoczki i immersja z elektroniczną przyrodą. Pomęczę na ps3 dalej, może się wkręcę. :frog:

 

Grafa to nie wszystko ale jeśli ktoś chce podróżować zwiedzać i podziwiać faunę i florę to już ma znaczenie :) już nie mogę doczekać się wtorku.

 

 

FC4 to piękne widoki, malownicze pejzaże i prześwity słońca przez korony drzew, kaskady wody z refleksami... :frog: :frog: :frog:

 

 

wujek ale fc4 to mimo wszystko nie jest film przyrodniczy 4k ktory mozna podziwiac na standach w galeriach handlowych. przy tak dobrym tytule to nawet na ps3 jest miod. a jak chcesz jedynie lepszych widokow to tak jak balon mowi bierz ps4, na dzien dzisiejszy to juz naprawde nie jest wydatek niemozliwy do zrealizowania dla czlowieka pracy twojego pokroju xd

 

a co do ceny to zamowilem w x-kom za 219 z obiorem osobistym ale dostalem juz maila ze prawdopodobnie nie beda mieli na poniedzialek, najwczesniej wtorek ;/// mam jeszcze druga opcje za 230. ciekawe tez czy saturny i mm wrzuca na polki w poniedzialek.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzcie we wszystko, co na forum wypisuje a szczególnie w WKP. W rzeczywistości lawina wydatków, budżet ograniczony i na przyszłoroczną gwiazdkę planuje, dojdzie biblioteka gier i wyjaśni się awaryjność i cena spadnie. Poza tym chłopaki z całym szacunkiem do ps4 i sony mam w ch.uj ważniejszych rzeczy do kupienia na chwilę obecną.

 

Widoczność w FC3 bije tą na głowę. Ten rzadki las i cholerna mgła jak za czasów psxa odbierai radość z grania. Wersja na ps3 ssie ale pogram jeszcze dzisiaj i ogarnę.

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem pare godzin. Graficznie padaka na otwartych przestrzeniach , znacznie lepiej w lesie gdzie widoczność ograniczona. Jest wkręt na polowanie, zdobywanie wież czy szukanie skarbów. AI dalej jak w FC3 czyli kamieniem można wszystko a oponent pójdzie jak po sznurku. Jest sporo nowych umiejętności. Dobre jest oswobadzanie zakładników i akcje z rzucaniem przynęty. Szybowanie na lotni demaskuje główną wadę - mgła jest okrutnie blisko i immersja leci na pysk ale miodność wciąż wysoka i pcha mnie naprzód.

Odnośnik do komentarza

Podczas lotu na lotni tło jest lekko rozmazane, z uwagi na prędkość jaką na niej osiągamy. Więc tutaj nie ma co się przyczepiać. Mgła blisko? A gdzie chciałbyś ją mieć? Weź pod uwagę, że to Himalaje, kilkaset metrów n.p.m., więc biorąc pod uwagę aspekty środowiska naturalnego, mgła jest normalnym zjawiskiem ;)

 

 

 

Lepiej polataj Brzęczykiem, widoki dużo lepsze:

 

Odnośnik do komentarza

Podczas lotu na lotni tło jest lekko rozmazane, z uwagi na prędkość jaką na niej osiągamy. Więc tutaj nie ma co się przyczepiać. Mgła blisko? A gdzie chciałbyś ją mieć? Weź pod uwagę, że to Himalaje, kilkaset metrów n.p.m., więc biorąc pod uwagę aspekty środowiska naturalnego, mgła jest normalnym zjawiskiem ;)

 

Wujaszek gra na ps3 i ma tam po prostu ograniczony draw distance.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Pograłem ok. 4h i jestem grą zachwycony. Fabularnie może być, aczkolwiek troszkę słaby motyw. Graficznie bajka, krajobrazy są piękne, dużo roślinności, trawka, drzewka, wodospady, wszedłem raz na jakiś szczyt i zbierałem szczękę z podłogi, tak samo jak na początku idziemy

wieży to ze szlaku jest po prostu fenomenalny widok.

Zrobiłem chyba z 9 misji głównych, a reszta to robienie wszystkiego co się da. Ot jechałem sobie quadem do punktu, a tu nagle zwierzę, a tu jakaś znajdźka, a tu wieża do odkrycia, posterunek do przejęcia, jakieś randomowe wydarzenie. Jest do roboty w chuj, a najlepsze jest to, że sprawia to mega frajdę. Strzelanie również jest bardzo dobre i sycące, zupełnie jak w 3.

Nie wiem co więcej napisać, jak dla mnie jedna z najlepszych gier tego roku, bawię się po prostu znakomicie. Serio, ciężko mnie wessać w dzisiejszych czasach(przeważnie po pół godzinie, max godzinie muszę grę wyłączyć bo mnie nuży), a tu 4h minęło momentalnie. Ostatnio tak miałem chyba przy South Park.

Brać i grać!

Odnośnik do komentarza

Trzy komplety aku przygotowane, piwo, łiskacz, cola i kawa też gotowe. Gra czeka na dysku już tydzień ;] Akurat się złożyło że mam cały przyszły tydzień wolne :banderas:

 

Utworek super ale nie oglądam - omijam jak zwykle wszystko co z grą związane :)

Odnośnik do komentarza

jakby ktos sie wachał nad zakupem filmiki z ver na ps4 bardzo dobrej jakości

 

 

 

http://www.gamersyde.com/news_our_ps4_videos_of_far_cry_4-16054_en.html

 

napisałbym, że super to wygląda, textry wysokiej rozdzielczości, piękne widoczki, naturalna roślinność, twarze, miekkie cienie, reflexy na wodzie, nawet jest future nvidii na sierści, który wydawało sie będzie tylko dla PC, ale lepiej nie bede tego pisał bo zaraz znowu jakiś bot sie przyczepi, że tylko grafika sie liczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem ok. 4h i jestem grą zachwycony. Fabularnie może być, aczkolwiek troszkę słaby motyw. Graficznie bajka, krajobrazy są piękne, dużo roślinności, trawka, drzewka, wodospady, wszedłem raz na jakiś szczyt i zbierałem szczękę z podłogi, tak samo jak na początku idziemy

wieży to ze szlaku jest po prostu fenomenalny widok.

Zrobiłem chyba z 9 misji głównych, a reszta to robienie wszystkiego co się da. Ot jechałem sobie quadem do punktu, a tu nagle zwierzę, a tu jakaś znajdźka, a tu wieża do odkrycia, posterunek do przejęcia, jakieś randomowe wydarzenie. Jest do roboty w chuj, a najlepsze jest to, że sprawia to mega frajdę. Strzelanie również jest bardzo dobre i sycące, zupełnie jak w 3.

Nie wiem co więcej napisać, jak dla mnie jedna z najlepszych gier tego roku, bawię się po prostu znakomicie. Serio, ciężko mnie wessać w dzisiejszych czasach(przeważnie po pół godzinie, max godzinie muszę grę wyłączyć bo mnie nuży), a tu 4h minęło momentalnie. Ostatnio tak miałem chyba przy South Park.

Brać i grać!

Lepiej pochwal się na jakiej platformi ogrywasz Far Cry 4 i skąd masz grę młody raku branży. Zamieść zdjęcie pudełka oryginału jak nie to zamilcz na zawsze o tych rakach. Jak zamieścisz to ja wnioskuję dla sibie o podpis nad avkiem "rak branży".

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...