Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już gram, jak na razie wrażenia pozytywne, choć widać wyraźnie, że to silnik z past genów, choć nie zrozumcie mnie źle, tekstury są ostre jak żyleta, zasięg widzenia gigantyczny, animacja płynna, system przyklejania do osłon świetny, ale to ten sam Far Cry co w części 3ciej. Czy to źle? Na pewno nie. Najważniejsze jest to, że ten świat jeszcze w większym stopniu żyje, jakie było moje zaskoczenie gdy przy wcześniej zastrzelony strażniku zobaczyłem sępa :) który już dobiera się do jego truchła. Dodam tylko że animacje zwierząt są świetne i pierwszy raz od GTAV mam tak ogromne wrażenie żywego świata.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

emtebe a jak jest z ekwipunkiem. zbieramy skory itp ze zwierzat zeby miec wiekszy i lepszy plecak? i rozwijanie arsenalu broni jak wyglada?

 

Zbieramy skóry, ulepszamy przedmioty, podobnie jak to miało miejsce w poprzedniej części. Przy zakupie arsenału można od razu dobrać dodatki (lunety, celowniki itp.), ale z tego co widzę, trzeba je pierw odblokować albo jakoś zdobyć/wytworzyć, bo nie wszystko jest dostępne od razu. Można tez wybrać malowanie arsenału.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jak Soundtrack i jak się strzela?


 

emtebe a jak jest z ekwipunkiem. zbieramy skory itp ze zwierzat zeby miec wiekszy i lepszy plecak? i rozwijanie arsenalu broni jak wyglada?

 

Zbieramy skóry, ulepszamy przedmioty, podobnie jak to miało miejsce w poprzedniej części. Przy zakupie arsenału można od razu dobrać dodatki (lunety, celowniki itp.), ale z tego co widzę, trzeba je pierw odblokować albo jakoś zdobyć/wytworzyć, bo nie wszystko jest dostępne od razu. Można tez wybrać malowanie arsenału.

 

Daj nam jakiegos screena ładnego

Odnośnik do komentarza

Prowadząc pojazd można włączyć autopilota. Wciskamy L3 i pojazd sam trzyma się drogi i jedzie dalej, a my podczas tego możemy strzelać do wrogów. Można też bez autopilota strzelać, ale wtedy trzeba opanować sterowanie na dwie gałki ;) Autopilot może być też wykorzystany, gdy na mapie zaznaczymy sobie cel podróży. Wtedy pojazd jedzie samodzielnie do wyznaczonego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

a wpadają normalnie trofki/acziwmenty za przejscie gry w 15 minut czy to tylko pic na wode? w którymś codzie była podobna akcja chyba w mw2 na początku gry można było w pewnym momencie kropnąć głównego złego xd juz pomijam rpgi

Odnośnik do komentarza

Fajna jest zmiana pory dnia. Kyrat po zmroku lub nocą daje rade. Można też zrobić myk jak w Watch Dogs. Położyć się na łóżku i na zegarku, który mamy na ręce można wybrać godzinę o której zadzwoni budzik.

Odnośnik do komentarza

a jest zdobywanie punktów orientacyjnych w celu odsłonięcia mapy jak w assasynach watch dogsach i the crew?

Tak, jest.

 

 

 

Edytor map całkiem spoko.

 

HRpKmuB.jpg

 

 

 

Lotnia też.

 

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Helikopterek nazywa się Brzęczyk a widoki są zacne:

 

 

 

Jak widać za wysoko nie da się polecieć, bo włącza się alarm bezpieczeństwa. Aczkolwiek nie próbowałem lecieć wyżej i patrzeć co się stanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...