Skocz do zawartości

Pokémon - temat ogólny


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Hej ludzie, czy wiedzieliście, że jeśli chodzi o hodowlę Pokémonów męskich i żeńskich, Vaporeon jest najbardziej kompatybilnym Pokémonem dla ludzi? Nie dość, że należą do Egg Group, która składa się głównie z ssaków, to jeszcze Vaporeony mają średnio 3"03" wzrostu i 63,9 funta wagi. Oznacza to, że są na tyle duże, że poradzą sobie z ludzkimi kutasami, a z ich imponującymi statystykami bazowymi HP i dostępem do Acid Armor, można być z nimi twardym. Z powodu ich biologii opartej głównie na wodzie, nie mam wątpliwości, że pobudzony Vaporeon będzie niesamowicie mokry, tak mokry, że możesz uprawiać z nim seks przez wiele godzin bez bólu. Mogą również nauczyć się ruchów Attract, Baby-Doll eyes, Captivate, Charm i Tail Whip wraz z tym, że nie mają futra, aby ukryć sutki, więc byłoby to niezwykle łatwe dla jednego z nich, aby uzyskać pożądany nastrój. Dzięki swoim zdolnościom Water Absorb i Hydration, mogą one łatwo odzyskać siły po zmęczeniu, jeśli mają wystarczającą ilość wody. Żaden inny Pokémon nie zbliża się do tego poziomu kompatybilności. Vaporeon jest dosłownie zbudowany dla ludzkiego fiuta. Niesamowite statystyki obrony + wysoka pula HP + Acid Armor oznaczają, że może brać kutasy przez cały dzień, we wszystkich kształtach i rozmiarach i wciąż przychodzić po więcej.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie jest to jakiś hot news, bo ma już dobry tydzień, ale może fanów Poksów zainteresuje fakt, że Dark Archon wypuścił łatkę ze spolszczeniem do Crystali z GBC. Jest wersja z przetłumaczonym WSZYSTKIM, ale też taka bez itemów i nazw stworków. Jako, że jest to moja ulubiona część, to chyba zrobię sobie mały maratonik niedługo na Miyoo. :banderas:

https://arhn.eu/2023/12/pokemon-crystal-pl/

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dobre pytanie. Teraz już tyle lat to leci... W USA oficjalna stronka Pokemon podaje bodaj siedem różnych platform w zależności od sezonu m d r.

 

Where to Watch Pokémon Episodes & Movies | Pokemon.com

 

W Polsce to pewnie pierwszy jest na Netfliksie, a sezony sprzed kilku lat (bodaj 17-22) na Viaplay, a poza tym to ciężko powiedzieć. Z polskim dubbingiem to pewnie na CDA.pl wszystko jest po kolei.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ale to jest dramat :sadkek: jakiś stary chińczyk mówi, że dziś jest Pokemon Day bo 27 lutego wyszły gierki na Game Boya po czym ,,prezentacja'' trwa całe 12 minut w tym przez 90% czasu oglądamy nowe aplikacje na telefon lub aktualizacje do już istniejących aplikacji na telefon. Na sam koniec zapodali najbrzydszy i mega nudny teaser/trailer do nowej gry czyli przytoczone wyżej Pokemon Legends.
:obama: ale zajebiste święto, no mają rozmach.
Ja wiedziałem, że to tak będzie wyglądało ale mimo wszystko i mimo, że mi specjalnie nawet nie zależy to czuje się opluty :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...