Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bankowo sprawdzę Hardline, ale nie dla multi tylko singla przez co nie będę szukał nówki. Też uważam, że Hardline to powinien być dodatek nawet większy od Vietnamu bo z singlową kampanią, ale nie pełnoprawna część. 

 

I do tego wersja Ultimate na PSN za ponad 5 stów. To jest absurd :D

 

DLC to byłby uczciwy deal, ale czasy mamy takie jakie mamy. Min. właśnie dzięki EA więc nie ma się co czego innego spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie jestem po kilku misjach w singlu i jest moc! Lubicie klimat serialowy? Miami Vice, gta style? To brać dla singla, fajna historia i ciekawy gameplay (aresztowania, skaner). Grafika zacna, lepsza od bf4 (mowa o singlu bo online tak samo jak bf4). Z pewnością skończę singla i ogram multi, hita nie ma ale dobra gra w klimacie battlefielda z ciekawymi pomysłami na gameplay w fps

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Singielek lekko ograłem, trochę ślamazarne tempo akcji, ale się rozwinie myślę w kolejnych epizodach. Klimat filmów dokumentalnych w stylu amerykańskiego starego  COP-s , fajna muza w przerywnikach.  Najlepsza zajawka na koniec epizodu:  '' w następnym odcinku ... '' i skrót wydarzeń.  Ciekawe nowe tryby w multi, są też standartowe conquesty  i TDM . BF 3 porzuciłem szybko, czwórki nie ruszałem,dlatego ''ostygłem '' po klimatach b-fa , dlatego też troszkę się też stęskniłem :) i gra się spoko. Trochę klimatem ta gra przypomina gta 5 ,może to moje odczucie, a może jednak trochę inspiracja twórców.  Zobaczymy, jak bęzie dalej, póki co mocne 8/10 za całokształt .

Odnośnik do komentarza

Fajnie się pyka. Chwilami trochę, jak Counter Strike no wiecie, police vs bad boye :) chwilami wymiany ognia, jak w starym,dobrym bad company 2( szczegolnie te rozległe pustynne klimaty ) tylko czołgów i wyrzutni rakiet brak. Z heli tez zdrowo się daje, wczoraj z wraku zdjąłem trzech randomów.

Odnośnik do komentarza

Jakos internet nie kipi wrazeniami z pelniaka. To moze ja pare slow napisze od siebie. Wczoraj kupilem i zaliczylem dosc sążnistą sesje rzecz ciemna na multi, bo poki co singiel podobnie jak w CoD-ie w ogole mnie nie interesuje. Moze pozniej potrace troche czasu na jego przechodzenie. Multi...

W sumie gra sie fajnie i przyjemnie, ALE...

Moze jednak zaczne od plusow:
-matchmaking dziala jak w becie, czyli supersprawnie i szybko dolacza do meczy, a jak juz w nim jestesmy to jest stabilnie. Nie zrywa polaczen, nic sie nie wiesza, nie wywala z serwa lub do dasha. Duuuzy plus.
-feeling broni bardzo fajny. Pyka sie przyjemnie i sprawnie
-jest szybciej, dynamiczniej i plynniej w sensie 60 fps (z zalozenia), ale w minusach cos tez bedzie na ten temat
-niektore mapy sa bardzo dobre (niektore do(pipi), ale o tym w minusach)
-mi polonizacja w multi nie przeszkadza, jest ok, a panienka z okienka czyli dziennikarka ktora czyta wiadomosci nawet bardzo ok. Przez moment mialem zludzenie, ze to Krystyna Czubównawinkb.gif

Minusy:
Poki co postawilem na radosna rozpierduche i zabralem sie za TDM i teraz powiem cos, co jest do natychmiastowej naprawy, bo jesli nie naprawia tego w jakims patchu i to w miare szybko to moja przygoda z tym Battlefieldem potwa krocej niz bym chcial.
-Panie i panowie...spawnpointy wykonane sa w tej grze nie mniej nie wiecej tylko  ku.rwa ŻAŁOŚNIE BEZNADZIEJNIE!!
Jesli ktos narzekal na ten element w Batku 4 to ja nie wiem co powie tutaj, a jak juz ktos zlym slowem pisnie na temat CoD-a to go gromkim smiechem po prostu zabiję!
Co tu sie dzieje! Co trzeci spawn wyglada tak, ze giniemy od razu, badz po przebiegnieciu kilku krokow kolo z przeciwnej druzyny spawnuje sie na naszych plecach i w plecy zasadza nam seryjke na dzien dobry :/
Dziala to w obie strony. Nie zlicze ile razy spawnowalem sie na tzw gotowca tj krzyzak snajpy ustawial mi sie w pierwszym ulamku sekundy niemal z automatu na lbie niemilca. Tylko nacisnac spust i zaliczyc fraga.
Najgorzej wyglada to na najgorszych pod wzgledem konstrukcji mapach (nastepny minus). Mam tu na mysli glownie mapy Riptide i Everglades. Najlepiej tam zap.ier.dalac niczym kon z cyrku dookola majac za soba granice mapy i wiedzac, ze tam sie nikt nie zespawnuje, bo kazdy ruch ku srodkowi tj do budynku centralnego lub grupy zabudowan to pewna smierc.
-60 fps jest tylko z zalozenia. Nie wiem od czego to zalezy, moze od jakosci polaczenia na danym serwerze, bo np na tej malej rozpie.rdusznej mapce (The Block), zwlaszcza kiedy srodkowe zabudowania ida do kasacji to robi sie prawdziwy slideshow. Troche glupio, bo grafika oczywiscie czapki z glowy nie zrywa...
-spikier lub spikierka czasem drą japę, ze dajemy strasznie dupy, a tymczasem przegrywamy zaledwie jednym fragiem...

Tyle tytulem pierwszych wrazen.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aktualnie jestem po kilku misjach w singlu i jest moc! Lubicie klimat serialowy? Miami Vice, gta style? To brać dla singla, fajna historia i ciekawy gameplay (aresztowania, skaner).

Ja dopiero po dwóch, ale na razie też jestem pozytywnie zaskoczony singlem z tych samych powodów.

 

Z kolei na multi to bardzo dobra gra, gdzie szczególnie cieszy mnogość trybów. Z drugiej strony nie jest to klasyczny BF, bo mapy są jednak niewielkie, a pojazdy nieliczne i względnie słabe. Jeśli w BF4 ktoś lubił Metro albo preferował potyczki piechoty, to będzie zadowolony, jeśli lubił pojeździć czołgiem, to już mniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...