Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram w BF:H na Łoniaku, ale mam pytanie do tych co graja na PS4. Czy u Was na mapie The Block (Dzielnica) tez sa takie solidne spadki fps, kiedy w ruinę obracaja sie te srodkowe zabudowania?

Nie zauważyłem nic takiego. 

 

Edit: Chociaż, zależy może od trybu ? Jaki grasz? Bo ja generalnie Blood Money ciągle, a tam tylko 32 graczy, więc może nie ma. Na podboju może są ? 

Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

 

Ja gram w BF:H na Łoniaku, ale mam pytanie do tych co graja na PS4. Czy u Was na mapie The Block (Dzielnica) tez sa takie solidne spadki fps, kiedy w ruinę obracaja sie te srodkowe zabudowania?

Nie zauważyłem nic takiego. 

 

Edit: Chociaż, zależy może od trybu ? Jaki grasz? Bo ja generalnie Blood Money ciągle, a tam tylko 32 graczy, więc może nie ma. Na podboju może są ? 

 

A spróbuj TDM i daj prosze znac jak mozesz. To wlasnie o ten tryb mi chodzi...

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w betę, nie oglądałem zapowiedzi i nie czytałem recenzji. Po prostu pojechałem w sobotę do sklepu i kupiłem, bo w sumie czemu nie. Na multi jeszcze pogram więcej, wbiję pewnie to wyzwanie za milion w 30 dni po premierze, ale najprawdopodobniej powrócę do BF4. Tam jest jednak wrażenie pola bitwy, tutaj niestety chaos. Na szczęście nowe tryby wydają się być całkiem udane.

 

Natomiast singiel to wielka niespodzianka, bo nie spodziewałem się wciągającego trybu dla jednego gracza, a tymczasem historia mnie zaintrygowała i zmotywowała do grania. Niezłe dialogi, ciekawe postaci, niebanalna fabuła i zróżnicowane miejscówki, a do tego gameplay z elementami skradania i szukania poszlak przywodzącymi na myśl tryb detektywa z Batmana, to kompletna zmiana w stosunku do czwórki czy singli z CoD. Gracz ma też zwykle dowolność w kwestii wyboru stylu gry, mogąc wystrzeliwać wrogów albo ściągać ich po cichu. Całość wypada bardzo dobrze, więc w efekcie mamy pozycję, którą naprawdę można kupić nawet dla samego singla, chociaż jak zwykle wystarczy na nieco ponad 10 godzin na wyższym poziomie trudności i przy lizaniu ścian.

 

Plus za zbieractwo, gdzie wiemy ile zostało znajdziek w danej lokacji, więc można spokojnie znaleźć wszystko bez poradnika. Minus za zablokowanie najwyższego poziomu trudności przy pierwszym przejściu, na calaka/platynę niestety trzeba powtarzać całość (a ponadto nawet najtrudniejszy dostępny początkowo poziom nie jest aż tak satysfakcjonujący).

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja gram w BF:H na Łoniaku, ale mam pytanie do tych co graja na PS4. Czy u Was na mapie The Block (Dzielnica) tez sa takie solidne spadki fps, kiedy w ruinę obracaja sie te srodkowe zabudowania?

Nie zauważyłem nic takiego. 

 

Edit: Chociaż, zależy może od trybu ? Jaki grasz? Bo ja generalnie Blood Money ciągle, a tam tylko 32 graczy, więc może nie ma. Na podboju może są ? 

 

A spróbuj TDM i daj prosze znac jak mozesz. To wlasnie o ten tryb mi chodzi...

 

 

A TDM nie jest tylko na 64 graczy, tak jak Duży Podbój ? 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja gram w BF:H na Łoniaku, ale mam pytanie do tych co graja na PS4. Czy u Was na mapie The Block (Dzielnica) tez sa takie solidne spadki fps, kiedy w ruinę obracaja sie te srodkowe zabudowania?

Nie zauważyłem nic takiego. 

 

Edit: Chociaż, zależy może od trybu ? Jaki grasz? Bo ja generalnie Blood Money ciągle, a tam tylko 32 graczy, więc może nie ma. Na podboju może są ? 

 

A spróbuj TDM i daj prosze znac jak mozesz. To wlasnie o ten tryb mi chodzi...

 

A TDM nie jest tylko na 64 graczy, tak jak Duży Podbój ? 

 

Tak, jest na 64 graczy.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Przecież to prawda. Jest za duży chaos, nawet na największych mapach. A na takich małych mapach jak w Hardline to już w ogóle. Padasz co chwila albo się kampisz w jakimś kącie, lel. 

 

I zważaj na słowa, nie jesteś u siebie w domu. :problem:

Odnośnik do komentarza

Najgorszą opcją (imo) jest spawn w środku akcji, gdzie sekundę po respie musisz już zacząć strzelać (zakładając, że nie respimy się na plecach cumpla z drużyny). Optymalnie wolę mieć te, powiedzmy 30 sekund, żeby ogarnąć co się dzieje, dobiec z której strony chcę i dopiero przystąpić do działania.

Mówisz o TDM ? W innych trybach masz możliwość respu na różnych punktach, lub na kumplach, więc nie widzę problemu. 

 

Epickie są momenty, kiedy gramy Kryminalistami i po zabiciu niektórych przeciwników, nasza postać sypie tekstami w stylu " Hahahaha" "Wooohooo" - Kozackie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

singiel to porazka, zreszta caly hardline jest slaby strasznie, szkoda pieniedzy

 

to powinno byc jako jakies dlc a nie osobna gra - w singlu jestesmy policjantem, ktory generalnie morduje wszystkich naokolo, policja ma wiecej roni i licencji na mordowanie niz milicja w somalii, sterowanie autem to tragedia, calosc to padaczka niestety

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem singla i podtrzymuję pierwszą opinię, fajna giera w świecie BF. Krótka, z kilkoma fajnymi pomysłami, czasem widowiskowa i z serialową fabułą Miami Vice. Multi nieco gorsze niż zacny BF4 ale tryby napad i krwawa forsa dają fun. Teraz lecę na platynę :).

 

Ps. Zakończenie trochę dziwne i gra jest krótka, to z minusów na teraz.

Odnośnik do komentarza

BC2, BF3 grałem sporo ale wtedy nie kazali płacić za granie po sieci, teraz z abonamentem oczekuję trochę więcej. Co do samego multi działa znacznie lepiej niż BF4, nie mam żadnych lagów ani nie wywala mnie z serwera. Jedne co jest nie tak to właśnie granie w drużynie na jednym serwerze, jak to poprawią to będzie ok. Dla mnie to główny powód grania( z kumplem w jednej drużynie i czat głosowy poprzez imprezę na ps4 ) szczególnie że wydałem na grę 129e.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...