Skocz do zawartości

Terminator universe


Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka jest przede wszystkim majstersztykiem montażu. Tam wszystko jest idealnie tak upchane, że nie ma momentu który byłby nierówny, bądź słaby. Wszystko jest idealnie skondensowane i dopasowane, dzięki temu film nie nudzi. To jedyny film, który mogę oglądać bez przerwy i delektować się każdym momentem.

 

Salvation to jest jak strzał w pysk dla fana uniwersum, tyle kwiatków i bzdur ile tam było, to głowa mała.

 

Ech, jak ja się nie mogę doczekać Genisys, by zobaczyć jak dobrze się zaczyna i jak słabo się kończy...

Odnośnik do komentarza

Film jest PG13 więc co się dziwić. Jeśli zaczną te tempaki z hollywoodu myśleć to zrobią mocne kino dla dorosłych i będziemy mieli ambitniejszego Terminatora. A tak to robią kicz aby także dzieci oglądały i sie cieszyły efektami oraz robocikami. Spodziewałem się że to będzie kicha ale po metacritics oraz roten to już masakra :D

Odnośnik do komentarza

:dog:

 

Raczej nie można traktować poważnie serwisu gdzie na 25 recenzji w 6 ktoś wystawia ocenę 10/10.

 

Recek 25, ale zauważ, że ocen jest 

 

from 4 013 users

 

 

ja idę na to dla beki i już dzisiaj zaczynam odświeżanie trzech pierwszych części, żeby móc bardziej kompetentnie łapać się za głowę przy każdej durnocie w scenariuszu. no ale liczę, że chociaż dobre widowisko będzie i dużo eksplozji.

 

To samo co Tekson, tylko boję się, że pogorszy mi to seans XD

Odnośnik do komentarza

Warto będzie po seansie obejrzeć sobie chociażby Kroniki Sary Connor, by zobaczyć jak można zrobić spójne z uniwersum dzieło, jak oddawać hołd filmom Camerona, i jak wpleść w to historię o kreowaniu się tożsamości Johna Connora w oparciu o konflikt uczuć wobec matki i zaawansowanego cyborga o niejasnych intencjach (które pewnie odkryte zostałyby w anulowanym sezonie trzecim).

 

Ech, najgorsze jest to, że jeśli film się słabo zwróci, to przy tych ocenach, Arnie nie dożyje już kolejnej części. Pewnie z kilka (kilkadziesiąt) lat poczekamy na to, aż znowu ktoś spróbuje przywrócić serię...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...