Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Patch, który naprawi błędy w multi pojawi się najpewniej w następnym tygodniu. W obecnym poprawiono głównie problemy związane z trybem kampanii, ale są małe poprawki także do matchmakingu.

 

  • Fixed a variety of issues that caused players within the same Matchmaking party to be placed on different teams. In rare cases, this issue may still occur, and we are investigating additional fixes.
  • Fixed a Matchmaking issue with behind the scenes team skill matching, allowing team skill matching to be more accurate in both ranked and unranked playlists.
  • Fixed an issue where the campaign HUD did not reset from level to level with scoring or time HUD enabled. This will clear out the full visualization of level segments, which was previously not reset.
  • Fixed a variety of issues with campaign leaderboards and scoring HUD, so now when scores are posted, score, kills, time, deaths, and penalties will be reported correctly for new mission leaderboard entries. We are still working on additional fixes for playlist leaderboard entries.
  • Fixed an issue with competitive HUD time split. Now, when players have competitive time HUDs on with a rival set, they will see per-segment split times for whether they are ahead or behind at each segment.

 

Halo Bulletin

 

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

Prawda, matchmaking trochę poprawili, chociaż czasami dalej potrafi szukać graczy z 10-20 minut, ale ja nie o tym... Panowie wiesza się Wam gra? Bo ja mam zwiechy dosyć często, przeważnie po zakończeniu meczu wyskakuje black screen, wczoraj np. miałem tak w 4 meczach pod rząd, chociaż w trakcie meczu też potrafi wy*ebać do dashboardu... 

P.

Odnośnik do komentarza

Prawda, matchmaking trochę poprawili, chociaż czasami dalej potrafi szukać graczy z 10-20 minut, ale ja nie o tym... Panowie wiesza się Wam gra? Bo ja mam zwiechy dosyć często, przeważnie po zakończeniu meczu wyskakuje black screen, wczoraj np. miałem tak w 4 meczach pod rząd, chociaż w trakcie meczu też potrafi wy*ebać do dashboardu... 

P.

 

Nic takiego, zupełnie. Pograłem trochę w multi, przeszedłem singla Halo 1, grałem w singla Halo 2, żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Przeszedlem jedyneczke,trochę miałem obawy bo wielu pisali,że dziś pierwsza część jest nie grywalna i archaiczna.

Bawilem się lepiej niż w Większości tych mega poważnych strzalnek,gdzie skrypt goni skrypt i ktoś odbiera mi kontrole nad postacią.

Ogólnie jako gracz,który nie grałem w serie Halo jestem pierwsza częścią zachwycony,nie z powodu fabuly ale fizyki i ai

No bez jaj,rzucasz granata a te male s(pipi)isyny spierdzielaja albo maja mniej szczęścia i granat rozpierdziela ich po pokoju jak w silniku source.

Gralem na normalu i naprawdę czasami ginelem po 30 razy w tych samych miejscach.

Zaczynam dwojeczke i narazie na normalu gra nie sprawia mi zadnych problemów.Czuje,ze seria poszła w ślady januszow i single nie będzie tak juz wymagający.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylem H3 na Legendary... po raz dwudziesty siodmy. Najlepsza kampania ever. Miod, cud i orzeszki.

Ja wczoraj skończyłem H3... na Xbox 360 ( pożyczyłem i nadrabiam zaległości ), wytłumaczy mi ktoś ( nie chciałem dawać do działu H3 bo tam mało kto wchodzi ):

 

 

Kim jest gravemind? I jakim cudem a) w Halo 2 najpierw rozmawiał z Arbitrem i MC b) pod koniec Halo 2 pojawił sie na planecie Covenantów i "porwał" Cortane c) pojawił sie na Arce? 

Flood w Halo 1 został wybudzony po latach snu... skąd sie wzieli na planecie Covenantów w Halo 2? Przecież zostali zniszczeni na I pierścieniu...

 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Przeszedlem jedyneczke,trochę miałem obawy bo wielu pisali,że dziś pierwsza część jest nie grywalna i archaiczna.

Bawilem się lepiej niż w Większości tych mega poważnych strzalnek,gdzie skrypt goni skrypt i ktoś odbiera mi kontrole nad postacią.

Ogólnie jako gracz,który nie grałem w serie Halo jestem pierwsza częścią zachwycony,nie z powodu fabuly ale fizyki i ai

No bez jaj,rzucasz granata a te male s(pipi)isyny spierdzielaja albo maja mniej szczęścia i granat rozpierdziela ich po pokoju jak w silniku source.

Gralem na normalu i naprawdę czasami ginelem po 30 razy w tych samych miejscach.

Zaczynam dwojeczke i narazie na normalu gra nie sprawia mi zadnych problemów.Czuje,ze seria poszła w ślady januszow i single nie będzie tak juz wymagający.

Zgadza się, jedynka jest wspaniałą grą. Combat Evolved cały czas się broni miodnością. Strzelanie jest po prostu cholernie przyjemne. Polecam Ci pobawić się kiedyś na legendary, wtedy gra pokazuje pazur. Momentami można się pochlastać z niemocy ale zawsze dawałem rade wykuć etap na blachę i przeć dalej. Coś wspaniałego. Satysfakcja z ukończenia gry jest ogromna. Co do dwójki to jest to jedyna część, której nie ukończyłem na legendary, na poprzednich generacjach. Próbowałem wyrywkowo pewne rozdziały ale nie ukończyłem. Z tego co pamiętam była bardzo trudna. Póki co mam za sobą 3 etapy na legendarnym poziomie i znowu jest to co w tej serii uwielbiam, kombinowanie i  kucie na blachę pewnych schematów na polu bitwy. Fajnym jest etap na przedmieściach gdzie czai się trochę snajperów po dachach, ciśnienie potrafi ostro skoczyć ale jest totalny miód jak już wiesz co jak i czym. Co do stopi trudności to czwórka pamiętam byłą wyjątkowo łatwa na legendarnym, to już znak czasów chyba, że gry miękną i "hard" dziś nie jest tym samym "hard" co 10 lat temu. Trójka tez pamiętam była momentami trudna ale nie kojarzę żebym rzucał padem jak w Combat Evolved ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

Wlasnie skonczylem H3 na Legendary... po raz dwudziesty siodmy. Najlepsza kampania ever. Miod, cud i orzeszki.

Ja wczoraj skończyłem H3... na Xbox 360 ( pożyczyłem i nadrabiam zaległości ), wytłumaczy mi ktoś ( nie chciałem dawać do działu H3 bo tam mało kto wchodzi ):

 

 

Kim jest gravemind? I jakim cudem a) w Halo 2 najpierw rozmawiał z Arbitrem i MC b) pod koniec Halo 2 pojawił sie na planecie Covenantów i "porwał" Cortane c) pojawił sie na Arce? 

Flood w Halo 1 został wybudzony po latach snu... skąd sie wzieli na planecie Covenantów w Halo 2? Przecież zostali zniszczeni na I pierścieniu...

 

 

 

Gravemind to w sumie takie gethy czyli wszystko co jest floodem jest praktycznie gravemindem. W zwiazku z tym, ze ma zdolnosci telepatyczne to wystepuje wszedzie tam gdzie jest flood. Jak pierscien zostal zniszczony to gravemind odrodzil sie na zainfekowanym high charity, ktore polecial na arke, Na high charity pojawil sie za sprawa bodajze heretyka. Probki flodda byly przetrzymywane na kazdym pierscieniu, stad tez pomimo jego braku w H4 nadal mozna wierzyc, ze istnieje. Acha, i nie porwal Cortany, ona sama zostala na High Charity

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Wlasnie skonczylem H3 na Legendary... po raz dwudziesty siodmy. Najlepsza kampania ever. Miod, cud i orzeszki.

Ja wczoraj skończyłem H3... na Xbox 360 ( pożyczyłem i nadrabiam zaległości ), wytłumaczy mi ktoś ( nie chciałem dawać do działu H3 bo tam mało kto wchodzi ):

 

 

Kim jest gravemind? I jakim cudem a) w Halo 2 najpierw rozmawiał z Arbitrem i MC b) pod koniec Halo 2 pojawił sie na planecie Covenantów i "porwał" Cortane c) pojawił sie na Arce? 

Flood w Halo 1 został wybudzony po latach snu... skąd sie wzieli na planecie Covenantów w Halo 2? Przecież zostali zniszczeni na I pierścieniu...

 

 

 

Gravemind to w sumie takie gethy czyli wszystko co jest floodem jest praktycznie gravemindem. W zwiazku z tym, ze ma zdolnosci telepatyczne to wystepuje wszedzie tam gdzie jest flood. Jak pierscien zostal zniszczony to gravemind odrodzil sie na zainfekowanym high charity, ktore polecial na arke, Na high charity pojawil sie za sprawa bodajze heretyka. Probki flodda byly przetrzymywane na kazdym pierscieniu, stad tez pomimo jego braku w H4 nadal mozna wierzyc, ze istnieje. Acha, i nie porwal Cortany, ona sama zostala na High Charity

 

 

 

Czyli równie dobrze Gravemind mógł przeżyć eksplozję Arki i pierścienia Halo i sobie gdzieś egzystuje? Co z Floodem na ziemi? Troche beznadzieja że nie pociągneli wątku walki z Floodem ( skoro statek rozbił sie pod New Mombasa ). A to o Cortanie wiedziałem, dlatego napisałem w cudzysłowiu i widzę jak jej teraz w halo 4 odbija :sorcerer:  

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wlasnie skonczylem H3 na Legendary... po raz dwudziesty siodmy. Najlepsza kampania ever. Miod, cud i orzeszki.

Ja wczoraj skończyłem H3... na Xbox 360 ( pożyczyłem i nadrabiam zaległości ), wytłumaczy mi ktoś ( nie chciałem dawać do działu H3 bo tam mało kto wchodzi ):

 

 

Kim jest gravemind? I jakim cudem a) w Halo 2 najpierw rozmawiał z Arbitrem i MC b) pod koniec Halo 2 pojawił sie na planecie Covenantów i "porwał" Cortane c) pojawił sie na Arce? 

Flood w Halo 1 został wybudzony po latach snu... skąd sie wzieli na planecie Covenantów w Halo 2? Przecież zostali zniszczeni na I pierścieniu...

 

 

 

Gravemind to w sumie takie gethy czyli wszystko co jest floodem jest praktycznie gravemindem. W zwiazku z tym, ze ma zdolnosci telepatyczne to wystepuje wszedzie tam gdzie jest flood. Jak pierscien zostal zniszczony to gravemind odrodzil sie na zainfekowanym high charity, ktore polecial na arke, Na high charity pojawil sie za sprawa bodajze heretyka. Probki flodda byly przetrzymywane na kazdym pierscieniu, stad tez pomimo jego braku w H4 nadal mozna wierzyc, ze istnieje. Acha, i nie porwal Cortany, ona sama zostala na High Charity

 

 

 

Czyli równie dobrze Gravemind mógł przeżyć eksplozję Arki i pierścienia Halo i sobie gdzieś egzystuje? Co z Floodem na ziemi? Troche beznadzieja że nie pociągneli wątku walki z Floodem ( skoro statek rozbił sie pod New Mombasa ). A to o Cortanie wiedziałem, dlatego napisałem w cudzysłowiu i widzę jak jej teraz w halo 4 odbija :sorcerer:  

 

 

 

 

Na pewno egzystuje :) Flood na Ziemi zostal zniszczony przez Elitow w Halo 3, zglasowali pol kontynentu.

 

Odnośnik do komentarza

Kubson jaki masz rejon? Może MM szuka graczy niedaleko Polski, cholera wie jak to działa. Później przełączę na USA i zobaczę jak działa. 

 

Moldar 25 minut to łącznie, nie na jednej playliscie. Próbowałem czterech i na każdej +- 6 minut czekałem, ale niestety wszędzie wyszukiwanie działa podobnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...