Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiciele 343 uważają, że znacząca większość meczów jest rozgrywana na serwerach dedykowanych, a napisu "Connecting to dedicated server" czasami nie widać dlatego, że łączenie jest bardzo szybkie. Nie wiem jak jest dokładnie w rzeczywistości, bo niektórzy gracze, którzy sprawdzali ruch sieciowy uważają, że łączenie z serwerami MS w czasie gry nie występuje często.

Odnośnik do komentarza

Wyniki UGC St. Louis 20K 
 
1. Denial 4000 HCS Points + 11000$
2. CLG 2500 HCS Points + 4750$
3. Evil Geniuses 1800 HCS Points + 2500$
4. Optic Gaming 1200 HCS Points + 550$
5. Cloud 9 600 HCS Points + 550$
6. Str8 RIppin 550 HCS Points + 550$
7. Elevate 400 HCS Points + 550$
8. Reality CHeck 350 HCS Points + 550$
 
Trochę zaskoczyła mnie wygrana Denial, ale też cieszy, bo Mikwena uważam za jednego z najbardziej niedocenianych graczy. W pierwszej 8 są najważniejsze drużyny. BTH znowu nie zagrało najlepiej. Natomiast Reality Check już po raz drugi w pierwszej 8 na turnieju LAN. Można śmiać się z suddoth, ale całkiem dobrze im idzie.
 
22 lutego odbędzie się w Londynie turniej LAN HCS Battle of Europe przygotowywany przez EGL. Zwycięzcy otrzymają 10 000€ i miejsce w HCS Season 1 Grand Finals. 

 

 

Jeszcze inny turniej powstanie przy współpracy z Gamers for Giving. 21 i 22 lutego odbędzie się w Michigan LAN HCS Silver z pulą nagród 10 000$.

 

HCS Season 1 Grand Finals odbędzie się na PAX East. Pula nagród to 50 000$.

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

Pytania:

- można także przełączyć muzę/efekty na  starą wersją? - jak?

- aby włączyć/aktywować czaszki w kampani trza je wpierw znaleść? - i w każdej części tak jest to rozwiązane? 

 

- naciskasz w Halo 1, albo Halo 2 ten przycisk z dwoma kwadracikami, bliżej lewego analoga.

- W Halo 1 i Halo 2 na pewno tak to rozwiązano, że musisz je najpierw znaleźć. Nie wiem jak z kolejnymi ;)

Odnośnik do komentarza

 

Pytania:

- można także przełączyć muzę/efekty na  starą wersją? - jak?

- aby włączyć/aktywować czaszki w kampani trza je wpierw znaleść? - i w każdej części tak jest to rozwiązane? 

 

- naciskasz w Halo 1, albo Halo 2 ten przycisk z dwoma kwadracikami, bliżej lewego analoga.

- W Halo 1 i Halo 2 na pewno tak to rozwiązano, że musisz je najpierw znaleźć. Nie wiem jak z kolejnymi ;)

 

 

1. tak się, w trakcie grania, przełącza grafę; ale (już doszedłem że) muzę/efekty na  starą wersją przełącza się przed grą, w opcjach

2. ja włączyłem (2) czaszki w H1 przed ich zebraniem;  tylko pytanie: po co je się zbiera?

 

NIE TYLKO MULTI  jest zepsute ale także zepsuta (= inna, gorsza niż w oryginle, i w H1A na X360), w pewnych istotnych kwestiach, jest kampania w HALO 1 (na razie tylko ją pograłem):

- czołgiem nie można jechać w jednym kierunku a w innym strzelać, jak to bylo w oryginale (i w H1A na X360)

- działko w czołgu ma rozrzut jakby strzelniczy miał parkinsona (aż tak to nie było w oryg.)

- latadło ( bodaj BANSHE) posyła pociski zupełnie gdzie indziej niz wskazuje celownik, i , w jeszcze

większym stopniu, tak jest przy strzelaniu z działa czołgu (kompletna porażka), w minimalnym (chyba tylko

dlatego ze strzela w poziomie) stopniu tak tez jest w "poduszkowcu" + nie ma on przyśpieszenia (w oryg.

było, i było pod LT - chyba że już źle pamiętam) 

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

 

 

As we had mentioned before the holidays, the team continues to work on upcoming Halo: The Master Chief Collection updates to improve the existing experience and add new content. We’ve continued this work through the holidays, and have multiple content updates in the works. Our next content update, which will address UI and a variety of other areas, is currently on track for delivery next week. We will provide additional info regarding the exact ETA and final details of the upcoming content update once the certification process is completed.

 

Całość tutaj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu zdobyłem kolekcję szefa kuchni. Jeżeli będę miał czas, to chętnie mogę z kimś przejść H2A.

 

Ale ja nie o tym, pytanie techniczne Panowie - włączyłem wczoraj na moment H4 i było ono pozbawione dubbingu, czyżby było to spowodowane, że nie miałem jeszcze pobrany w całości update? Coprawda postęp H4 pokazywało 100%.

Dopiero po zmianie języku i regionu na angielski usłyszałem angielski dubbing. Czy mam rozumieć, że domyślnie wsadzili nam paskudne polskie głosy postaci i mogły one dopiero w updacie(18gb) się pobierać?

Odnośnik do komentarza

W końcu zdobyłem kolekcję szefa kuchni. Jeżeli będę miał czas, to chętnie mogę z kimś przejść H2A.

 

Ale ja nie o tym, pytanie techniczne Panowie - włączyłem wczoraj na moment H4 i było ono pozbawione dubbingu, czyżby było to spowodowane, że nie miałem jeszcze pobrany w całości update? Coprawda postęp H4 pokazywało 100%.

Dopiero po zmianie języku i regionu na angielski usłyszałem angielski dubbing. Czy mam rozumieć, że domyślnie wsadzili nam paskudne polskie głosy postaci i mogły one dopiero w updacie(18gb) się pobierać?

 

 

Witamy wśród beta testerów MCC ! 

To jeden z wielu nie naprawionych od premiery błędów, polska wersja pozbawiona jest jakiegokolwiek dubbingu, ustaw region na us/uk.

 

 

@EDIT

 

 

1.12 4:20PM UpdateOur next content update, which includes updates to UI and a variety of other areas, remains on track for delivery later this week. Additionally, final tests are underway for the Halo 4 and Team Hardcore playlists, and we are aiming to make these available within the next few days. Team Hardcore will launch with Halo 2 Classic variants only, and Halo 3 maps and game types will be integrated in a future update. Other fan favorite playlists are also in the works, including Team Snipers, Team Doubles, an objective-only playlist, and more. 

 

Additional content updates are on the way, and will include added improvements for matchmaking, parties, and other top community items. Please stay tuned to this thread for updates.

ŹRÓDŁO 

Edytowane przez Spaulding
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Odpaliłem dzisiaj Halo 2, gram pierwszy raz w życiu - pierwsza misja, a ta gra już jest taka dobra + te animacje jako przerywniki  :obama:

 

No i styl graficzny w jakim odnowili całą kampanię sprawia, że gra wygląda świetnie pomimo tego, że nie jest to produkcja od podstaw robiona pod Xone.

 

PS. Ja chcę kampanię Halo 5 w 60 FPS :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...