Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie - mi się ta gierka podoba w chuy. System walki jest bardzo fajny, świetnie się to wszystko porusza, smok robi wrażenie i co ciekawe nie mamy nad nim pełnej kontroli. Możemy mu tylko wskazać na co ma biec/lecieć. Przynajmniej takie wnioski wysuwam. One dostanie świetne SB a na PS4 szykuje się Horizon. Choć bardziej kibicuję grze Platynowych. 

 

I tak okładeczka przywodzi mi na myśl czasy PS2 xDDD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jedyny ekscytujący ex na Xboxa przeniesiony na 2017 rok... Fuuu. Ale propsy dla MSu za pozwolenie na dopieszczenie produktu. To się zawsze chwali.

 

In order to deliver on our ambitious vision and ensure that Scalebound lives up to expectations, we will be launching the game in 2017. This will give us the time needed to bring to life all the innovative features and thrilling gameplay experiences that we have planned.

 

Co następne? Horizon? Girsy 4? 2016, najlepszy rok gamingu.

 

edit: A i jeszcze Mass Effect. Ni ma chuya we wsi że nie będzie opóźnione.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Szansa na dogonienie PS4, w ilości sprzedanych jednostek, jest raczej nierealna, ale to nie powód by Microsoft przestał walczyć o graczy. Scalebound zdaje się być tytułem całkiem chwalonym przez posiadaczy sprzętów japońskich.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Szansa na dogonienie PS4, w ilości sprzedanych jednostek, jest raczej nierealna, ale to nie powód by Microsoft przestał walczyć o graczy. Scalebound zdaje się być tytułem całkiem chwalonym przez posiadaczy sprzętów japońskich.

 

Tak jak Bayonetta 2?  :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

Szansa na dogonienie PS4, w ilości sprzedanych jednostek, jest raczej nierealna, ale to nie powód by Microsoft przestał walczyć o graczy. Scalebound zdaje się być tytułem całkiem chwalonym przez posiadaczy sprzętów japońskich.

 

Tak jak Bayonetta 2?  :reggie:

 

 

Tego nie wiem. Mówiąc za siebie, jako posiadacz sprzętu amerykańskiego ostrzę jednak zęby na japońskie Wii U, bo pierwsza Bayonetta (ex aequo z Dante's Inferno) to mój ulubiony slasher.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyny ekscytujący ex na Xboxa przeniesiony na 2017 rok... Fuuu. Ale propsy dla MSu za pozwolenie na dopieszczenie produktu. To się zawsze chwali.

 

In order to deliver on our ambitious vision and ensure that Scalebound lives up to expectations, we will be launching the game in 2017. This will give us the time needed to bring to life all the innovative features and thrilling gameplay experiences that we have planned.

 

Co następne? Horizon? Girsy 4? 2016, najlepszy rok gamingu.

 

edit: A i jeszcze Mass Effect. Ni ma chuya we wsi że nie będzie opóźnione.

zawsze zostaje wiiu z tyloma hiciorami na 2016  ;)

 

QB szkoda że nie zagram w tym roku, obstawiałem że Recore i Crack3 wyleci na 2017.

Odnośnik do komentarza

No jak ktos rzyga gearsami, forza i halo to moze robic roznice, a przeciez wlasnie te trzy gry dostaniemy w 2016r XD. I jeszcze ReCore na PCta XD. Ktos w MS sie chyba z chuyami na glowy pozamienial.

 

Jaka forza wyjdzie w 2016 roku? Z ciekawości pytam, jakby co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...