Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

MS dało budżet ale na f2p arenę mobe proszę cię Don. 

 

Co nie zmienia faktu, że Lionhead przez ostatnie 3 lata istnienia było tak nieudolne, że nie potrafili zrobić F2P za kilkadziesiąt mln $, gdzie inni devi robią takie gry za ułamek tej kwoty, którą oni mieli do dyspozycji. Polecam artykuł EG o Lionhead. Studio sypało się od dawna i miało problemy z organizacją pracy, które zaczęły się gdy Piotrek odleciał w swych kosmicznych wizjach.

 

Chyba brałeś udział w becie gry, powiedziałbyś po tym co zobaczyłeś, że studio utopiło w tym taką kasę? Lepsze produkcje widziałem od indie devów.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tylko że studio nie chciało tej gry robić tylko woleli pokombinować z open world RPG ale MS wie lepiej co dla nich dobre.

 

Jak Lionhead chciało robić tylko takie gry jakie im pasują, to mogli o tym pomyśleć zanim sprzedali studio. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Lionhead zostało kupione przez MS bo samo Lionhead tak świetnie zarządzało swoją pracą, że studio stało na skraju bankructwa.

Odnośnik do komentarza

Tłumaczenia Dona godne największej szychy w zarządzie MS XD. Myślę że jakby ktoś miał trochę oliwy w głowie to już dawno by zobaczył że ich polityka jest zła, a tak ciągle brnal w to samo. Zaraz zamknął Rare po klapie piratów, skasuja Crackdowna, a Don ciągle będzie tłumaczył że nic się nie dzieje i wina devow.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tłumaczenia Dona godne największej szychy w zarządzie MS XD.

 

Zamiast heheszkować to byś przeczytał coś na temat o którym rozmawiasz.

 

Dziwne dla mnie jest, że normalnie to niby źle jak developerzy sprzedają bajki na temat gier które robią, odwlekają je w nieskończoność itp. Wszyscy na to narzekają i wieszają na nich psy, ale jak jeden czy drugi developer ponosi konsekwencje takich działań, to nagle zwrot o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza

Ich ostatnie twory to wielce wybitne Korra, Transformers, TMNT i Star Fox. Szanujmy się.

Gierki, za które odpowiedzialny był Hideki Kamiya:

  1. Resident Evil 2
  2. Devil May Cry
  3. Viewtiful Joe
  4. Okami
  5. Bayonetta
  6. Wonderful 101

Ten koleś ogarnia tworzenie gierek.

 

Korra, TMNT - Eiro Shirahama

Transformers - Kenji Saito

Przy StarFoxie w zasadzie tylko pomagali w końcówce developmentu (100% pewności nie mam).

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 Myślę że jakby ktoś miał trochę oliwy w głowie to już dawno by zobaczył że ich polityka jest zła, a tak ciągle brnal w to samo. Zaraz zamknął Rare po klapie piratów, skasuja Crackdowna, a Don ciągle będzie tłumaczył że nic się nie dzieje i wina devow.

 

Rozumiem, że gierki sirius biznes. Ja głupi na początku generacji kupiłem WiiU bo były gierki, które chciałem ograć, później wyszły gierki które chciałem ograć na Xone, to też kupiłem. No ale zawsze mogłem robić jak koledzy z forumka - kupować konsole dla gier, które nie wiadomo kiedy wyjdą, a po 3 latach płakać, że nie wyszły albo były słabe. Ci pewnie mają dużo oleju w głowie, wręcz sam olej, a na mózg już miejsca brak  ;)

 

 

Argumenty się Wam pokończyły to robicie jakieś osobiste podjazdy do mnie. Więcej to mówi o Was niż o mnie. CW jest w innym dziale.

 

Down: No widzę, że nie ma co z Tobą rozmawiać bo zachowujesz się jak dzieciak. Jak chcesz :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

I co teraz będziecie się obrażać z powodu gierki, która i tak mogła okazać się średniakiem?

Każdy ma swój rozum. Najlepiej głosować portfelem. Np. ja po tym jak sony obszcza*** vitę powiedziałem dziękuję ps4. Każdy ma wybór do tego na czym i w co gra. Akurat nie jestem jakimś fanem tych klimatów jak w Scalebound więc nie rusza mnie za bardzo to że ta gra nie wyjdzie. Gorzej że ilość zapowiedzi na ten rok w przypadku ms nie powala jakoś. Więc niech lepiej wezmą się do roboty.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

ew. okazać się całkiem dobrym tytułem

 

Serio, po co ten dmg control? Jeśli mam wybierać między brakiem nowych IP, a nowe IP z szansą na bycie przynajmniej niezłą to wolne nowe IP. Do (pipi)a, jakby Sunseta skasowali też mówilibyście, że nic się nie stało?

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
 

 

Rozumiem, że gierki sirius biznes. 

 

 

No cisnąć bekę z gier video na forum przeznaczonym dla gier video to niezbyt mądre jest, taknieok ? Ludzie za szybko zwalają całą winę na MS, ale ty zachowujesz się jak obrońca krzyża czy coś w tym stylu. Pewnie wina leży po obu stronach, z naciskiem na MS, no bo sorry ale Sony jakoś potrafi przynajmniej wydać w lepszym lub gorszym stanie zapowiedziane gry.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

I co teraz będziecie się obrażać z powodu gierki, która i tak mogła okazać się średniakiem?

 

No żadnego drugiego Gearsa to nikt się nie spodziewał, ale Scalebound jawiło się jako bardzo mocne urozmaicenie oferty MS. Teraz to będzie się zachowywać jakby ta gra była nikogo od samego początku ?

Odnośnik do komentarza

Tak potrafi wydać a że na inną generację niż ta na którą miała wyjść to już spoko jest. No ale nie o to chodzi. Tylko po co sobie cisnąć teraz z powodu i tak skasowanej gry. Czy super czy gniot to się tego nie dowiemy. Też nie doszukuję się tu spiskowych teorii dotyczący tego że ms celowo skasował ten projekt aby mścić się na biednym Kamiy. W końcu z wizerunkowego punktu widzenia to kolejny strzał ms w kolano. I wiedzieli to więc może wydanie tej gry albo niekończące się jej przedłużanie byłoby większą porażką. Dla mnie ta gra mogłaby i w 2020 wyjść ale widać że ms ma jednak inne plany. Tak czy inaczej stało się.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Tak potrafi wydać a że na inną generację niż ta na którą miała wyjść to już spoko jest.

 

Nie, nie jest spoko, ale chyba lepiej żeby w końcu wyszło coś innego niż multiplayer szczelanie ?

 

 W końcu z wizerunkowego punktu widzenia to kolejny strzał ms w kolano.

 

Tak jakby dużo osób nie wymieniało Scalebound jako oczekiwanej pozycji na 2017. No ale zgadzam sie, skasowanie projektu to najgorsze co mogli zrobić. Już lepiej wydać te 7/10 i mieć odhaczone, Sony tak robi.

Odnośnik do komentarza

 

Tak potrafi wydać a że na inną generację niż ta na którą miała wyjść to już spoko jest.

Nie, nie jest spoko, ale chyba lepiej żeby w końcu wyszło coś innego niż multiplayer szczelanie ?

W końcu z wizerunkowego punktu widzenia to kolejny strzał ms w kolano.

Tak jakby dużo osób nie wymieniało Scalebound jako oczekiwanej pozycji na 2017. No ale zgadzam sie, skasowanie projektu to najgorsze co mogli zrobić. Już lepiej wydać te 7/10 i mieć odhaczone, Sony tak robi.

No niezupełnie lepiej jak wyjdzie na coś imnego. Zwłaszcza jak w przypadku last guardian gdzie ta gra już była ileś tam lat przekładana na ps3. Mnie jako klientowi po paru latach temat tej gry zaczął zwisać a teraz to za darmo bym w to nie zagrał. Lepiej nie ekscytować się tak tymi wszystkimi zapowiedziami i tym całym hypem. Zresztą już chyba za wiele lat gram żeby tak to wszystko przeżywać więc nie widzę sensu alby jeszcze sobie ubliżać z powodu gier.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

No niezupełnie lepiej jak wyjdzie na coś imnego. Zwłaszcza jak w przypadku last guardian gdzie ta gra już była ileś tam lat przekładana na ps3. Mnie jako klientowi po paru latach temat tej gry zaczął zwisać a teraz to za darmo bym w to nie zagrał. Lepiej nie ekscytować się tak tymi wszystkimi zapowiedziami i tym całym hypem. Zresztą już chyba za wiele lat gram żeby tak to wszystko przeżywać więc nie widzę sensu alby jeszcze sobie ubliżać z powodu gier.

 

 

Chłopie, z czym do ludzi ?

 Praktycznie każda gra zalicza obsuwę, bo devi przeceniają swoje siły i opowiadają bajki przy podpisywaniu kontraktu ( tak jak w Polsce każdy po 18stce ma perfect komunikatywny angielski ) - Zelda, U4, Horizon, Quantum Break etc. Specjalnie tak podaję żeby nie było że jest ktoś bez winy.

 

Wydawca ma wybór - albo się idzie na rękę ( defacto się łamie umowę na swoją niekorzyść ) i dokłada kasy do projektu + zbiera baty na (pipi)e za obsuwę, albo się wypierdziela projekt a później studio. Gdyby więcej wydawców miało podejście MS to gier nie wychodziłoby więcej niż na Wii U.

 

I teraz wyobraź sobie, że ja wchodzę do tematu Zelda : Legend of the Wild i wpisuję farmazony że ta gra miała wyjść w 2014, developer rucha Nintnedo na kasę i powinni projekt wy(pipi)ać za karę. Jak sądzisz, co się stanie ?

 

Musisz zrozumieć, że obecne konsole to jest przedszkole programowania, a jak masz te gier po 40 GB na dysku to połowa z tego to jest jakiś bloat którego nikomu nie chciało się kompresować, optymalizować.

 

Ty piszesz że Tobie Last Guardian zwisa i za darmo byś nie zagrał, gra zebrała mieszane recenzje, ale masa osób tutaj chwali i docenia Sony za wytrwałość, no bo cyrki były nieziemskie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...