Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie śmieszy ten argument ze ostatnie gry PG to crapy. Crapy to te tytuły robione dla Acti przez studio z kartona pod Poniatem, a nie prawowite oddziały. I dziwne że tyle lat gierki szły im gładko, potrafili MGR w rok zrobic z gów.na, a trafiło na MS i od razu skasowany projekt xd no cóż za zbieg okoliczności.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem o co chodzi z tymi crapami. Bayo 2 kozak, Transformersy bardzo spoko a ze Turtlesy nie wyszły to już inna sprawa. Acti szczedzilo kasy na grę i tyle.

 

SB jawilo się jako coś mega-niezwyklego łączącego stare z nowym. I do tego okładka stylizowana na jrpgi z czasów PS2. Wielka szkoda i jednak mam jeszcze nadzieję, ze sytuacja ulegnie zmianie. Może przeniosą projekt na Scorpiona.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej w tym wszystkim zastanawia czym Microsoft chce przyciągnąć do Scorpio.. Scalebound nie, Halo Wars 2 też nie, bo wychodzi wcześniej.. Sea of Thieves chyba też nie, bo MMO to nie system seller. State of Decay 2 i Forza 7 na koniec roku ? No niby jest to jakiś pomysł, ale przynajmniej jeszcze jeden killer by się przydał, a na Halo 6 chyba za wcześnie

Odnośnik do komentarza

Już oficjalnie w sumie.

 

http://www.windowscentral.com/xbox-exclusive-scalebound-has-been-canceled

 

 

I asked Microsoft if they felt there was now a gap in their line-up after the loss of Scalebound, but they told me that Crackdown 3, Halo Wars 2, Sea of Thieves, State of Decay 2, as well as unannounced "experiences" are still on the way for 2017. Microsoft said they feel that their portfolio is very strong for 2017 "and beyond," offering clues to future unannounced projects.

 

Wpisujmy miasta (*)

Odnośnik do komentarza

Samobój jak cholera. Nie rozumiem tylko szybkiej decyzji MS o zaprzestaniu prac. Mogli przesunąć termin na przyszły rok.

Szybkiej? Scalebound był w produkcji ze trzy lata już. Mieli przez kolejny rok finansować projekt z problemami? xD Widać uznali, że wtopili już wystarczająco kasy, a jeszcze więcej by stracili utrzymując go przy życiu. Gra wyglądało słabo, więc płakał nie będę. MS ma coś jednak pecha z doborem partnerów i dobrym zarządzaniem projektami.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Nie obchodzi mnie ich logistyka i zarządzanie. Czekałem na grę a finalnie dostaje chooya w du.pe i jeszcze oświadczenie ze firma ma i tak megamocny lineup na 2017 z HW2 Piratami i kolejna Forza. No to już jest ku.rva chamskie i robienie debili ze świadomych konsumentów.

 

no to sprzedaj sprzęt, w czym problem

Odnośnik do komentarza

 

Nie obchodzi mnie ich logistyka i zarządzanie. Czekałem na grę a finalnie dostaje chooya w du.pe i jeszcze oświadczenie ze firma ma i tak megamocny lineup na 2017 z HW2 Piratami i kolejna Forza. No to już jest ku.rva chamskie i robienie debili ze świadomych konsumentów.

 

 

no to sprzedaj sprzęt, w czym problem

Jeszcze tylko Ori mi zostało do ogarnięcia i Quantum Break.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...