Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Dla nas ta gra może być super projektem który na nową pozwoli uwierzyć w markę Xbox ale widać że u zielonych skrupułów nie ma i ma być gotowe w trzy lata inaczej was kasujemy.

 

Remedy robiło dla nich dwie gry prawie 10 lat, State of Decay 2 jest czwarty rok w produkcji, a mają kontrakt na co najmniej dwie gry, więc to nie do końca tak jak piszesz. A o współpracy z P plotki pojawiły się już w 2013, więc też z nożem na gardle nie pracowali.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Po glebszym namysle sadze, ze MS po prostu obawial sie kolejnej bomby sprzedazowej i zadzialal metoda faktow dokonanych. Nie oszukujmy sie, gra na ostatnim gameplayu byla srednia pod kazdym wzgledem a Xbox nie istnieje w Japonii/Azji itp.

Odnośnik do komentarza

 

Tak czy inaczej jedna wielka porażka, dobrze że przynajmniej Nier wyjdzie na inne sprzęty.

 

Wyjdzie w marcu,  zostanie rozyebane przez horizon,me andromeda, switcha zelde itp. serce sie kroi ale taka prawda.

 

myślałem że po plotkach n.t. psychy Kamiyii bardziej smutno mi już dziś nie będzie

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

 

 
 

Wyjdzie w marcu,  zostanie rozyebane przez horizon,me andromeda, switcha zelde itp. serce sie kroi ale taka prawda.

 

myślałem że po plotkach n.t. psychy Kamiyii bardziej smutno mi już dziś nie będzie

 

 

No ogolnie Nier Automata to taka inna Bayonetta, grafika 5/10, widac ze japonskie gusta wzieli pod uwage i co - Nintendo wydaje przenosniaka + doyebana Zelda, Japonia wzieta z marszu, na Zachodzie Mass Effect, Horizon. Kto to kupi poza hardcorami ?

Odnośnik do komentarza

[*] ciekaw jestem co ms pokaże na e3 w tym roku z gierek poza Crackdownem 3 i grą o piratach

4k   :Coolface:

 

Microsoft napewno naciskał na multiplayer. Smiecie.

Bankowo, MS już tak ma że gdzie się da wciskać do swoich gier multi i/lub co-op'a. SB to powinna być typowa pod singla gierka, no sorry ale co-op w takiej grze musiał być bardzo problematyczny do ogarnięcia dla PG.

 

Fable skasowane na kilka miesięcy przed premierą, teraz SB a na E3 dowiemy się że Crack3 też poleciał do kosza bo budynki nie waliły się jak trzeba xD

Odnośnik do komentarza

Z tym gwoździem do trumny to przesadzacie. Już wolę takie załatwienie sprawy niż niekończące się zapowiedzi i mamienie ludzi jak np. w przypadku last guardian, który przez 10 lat wychodził na ps3 a teraz z łaski swej rzucili to na ps4 i ludziska się cieszą jak walili im kit przez te wszystkie lata.

Jak to skasowali tzn. że nie dlatego bo tam ktoś kogoś nie lubił bo to biznes. Tam kaszana musiała być i może zupełnie trzeba było zmienić koncepcję gry czyli zacząć robić ją od prawie początku.

Edytowane przez bloody_gipsy
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakby MS mial jeszcze jakieś killery w zanadrzu to bym zrozumiał ale oni mają piratów i Crackdowna co też może poleciec, a najlepsza gra na ten moment wydaje się State of Decay 2 - sequel gry Arcade z 360 co kosztowała na start 20 dolców.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z grami faktycznie jakoś mocno nie jest. Zobaczymy co na e3 będzie. Z drugiej strony na platformie konkurencji w zasadzie oprócz 1 czy 2 gier nic mnie specjalnie nie intetesuje. A że gram głównie w 1 grę po multi na xone to mnie to jakoś nie rusza. Jeśli ta gra dla niektórych miała być mesjaszem to rozumiem ich zawód. Ale kur** to tylko gra.

Dla poprawy humoru można poczytać komentarze pod newsem na głównej stronie.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Ja tam MS-u, ani Platinum nie usprawiedliwiam, ale bardziej szkoda mi tych drugich. Microsoftowi zdecydowanie należy się wpyerdol za obrzydzanie konsoli jej własnym posiadaczom. Gier multi i coop jest taki bezmiar, że chociaż jedno AAA na kilkanaście godzin dobrego singla na prawdę by ich nie skrzywdziło.

Odnośnik do komentarza

No tak ale bez jakiś szczegółowych informacji to ciężko kogoś tutaj bardziej obwiniać. Ms powinien bardziej jednak zainwestować w studia wewnętrzne i ruszyć z jakimiś nowymi ip. A właśnie jakiś rpg na wyłączność by się przydał na xone. Ale coś z tym typem gier szczęścia nie mają.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...