Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie doprecyzowali terminu na PC. Pewno wypuszczą w dwóch obiegach na win10 w windows store i na steam. Liczę na to ,że się przyłożą bo od czasu watch dogs, gta V( już chyba patch 1.28 wyszedł), wiedźmina i batmana(przywrócą wersje PC w sierpniu/wrześniu) nie nastraja to pozytywnie co do wersji PC. A po drodze było jeszcze Mortal Kombat, DBZ xenoverse i street fighter :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo ogarniam tego bólu du.py. Od początku było wiadomo, że Lara trafi na konsole Sony i PC. Nie wiadomo tylko było kiedy. Teraz plotki zostały potwierdzone. Jak ktoś chce siedzieć na schodach rok i czekać, to będzie czekał. Kto będzie chciał zagrać, to zagra.

Ale wcale nie zdziwiłbym się, gdyby w tym samym miesiącu co premiera na plejstejszyny gra trafiła do Games With Gold. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie Metal Gear Raider :(

Lara pozbywa sie przeciwnikow szybciej od samego Snaka...

To ona nadal jest Archeologiem czy jakims tam komandosem bo ja juz sam nie wiem.

Survival surviavlem ale by juz od razu robic z kogos takiego komandosa no coz takie juz chyba czasy.

Po raz kolejny za duzo walk za malo samej eksploracji.

Kupie jak wyjdzie na PS4 ale jakos specjalnie nie czekam po tym trailerze

Odnośnik do komentarza

To jest Tomb Raider czy Commando Lara, TR: Silent Assassin? Zgadzam się z przedmówcą. Fajnie, że mają wrócić grobowce/jaskinie ale ilość strzelania i złoczyńców jest zbyt duża. TR za bardzo zapatrzył się na Uncharted.

Po ostatnim TR (dobra gierka, niezła grafa -PC, i w ogóle ale jestem w połowie, a strzelanie i przedzieranie się przez kolejne fale przeciwników już mnie nudzi) liczyłem, że ilość eksploracji w kolejnej odsłonie wzrośnie, a liczba przeciwników się zmniejszy - z dotychczasowych materiałów wynika coś zupełnie odwrotnego.

 

Oglądając gameplay z GC wystarczyło podmienić Larę na jakiegoś przypakowanego kolesia/żołnierza/koksa i nikomu by do głowy nie przyszło, że to Tomb Raider.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...