Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

November 13. 

 

 

troche mnie bola te gameplaye, mam nadzieje, ze to wina wyboru nieodpowiednich fragmentow bo na razie to pokazuja skrypt na skrypcie lub rambo lare  :(

 

No ale U4 to zupełnie co innego, że się jarasz prawda? ;]

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

troche mnie bola te gameplaye, mam nadzieje, ze to wina wyboru nieodpowiednich fragmentow bo na razie to pokazuja skrypt na skrypcie lub rambo lare :(

 

 

W Uncharted nie odczuwasz  tego samego bólu ? 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

odczuwalem w trojce, na razie te gameplaye z nowej lary wlasnie za bardzo skrecaja w ucharted3 gdzie poziom "ołł krap" i prawie uniknalem smierci byl trudny do zniesiania, zreszta juz nawet pierwszy tomb raider od nich juz przeginal z momentami gdzie lara cudem unikala smierci (bylo nawet tego wiecej niz w u3), na razie gameplaye zamiast pokazywac jak rozwianieto to co bylo unikalne i fajne w TR za bardzo robia cos na mode uncharted3 (a do poziomu skryptow z TR dalej daleko do naughty dog), mam nadzieje, ze jak pisalem - to wina zle dobranych momentow, wszak mowili, ze obszar dzialan ma byc o wiele wiekszy i za bardzo developerzy nie skrecili w kierunku kopii uncharted i zachowali swietna unikalnosc pierwszej czesci

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry gameplay. Od strony technologicznej jest to bardzo zbliżony poziom do Definitive Edition ale to nie jest zła rzecz i szczerze mówiąc jak oglądam ten fragment gry to mam ochotę DE odpalić. Może ktoś mógłby się czuć zawiedziony bo poziomu przeskoku jakościowego jak między Uncharted 3 a 4 absolutnie nie ma, lecz gra dalej wygląda pięknie. Szkoda tylko, że ekskluzywność będzie trwała aż rok. Spodziewałem się "tylko" tych 6 miesięcy.

 

Na Twoim miejscu Ficuś bym się nie przejmował, że pokazują oskryptowane momenty bo tak samo promowali pierwszą część, a tutaj wiadomo czego się spodziewać i co dostaniemy.

Odnośnik do komentarza

Obejrzyj sobie gameplay z konfy MS na Gamesconie i zobacz ze tam przez wiekszosc czasu koles sie skrada, a na koniec specjalnie spada z drzewa zeby pokazac gun play.

 

Gry video musial bys odkryc chyba wczoraj zeby byc zdziwionym ze na targach dla mas pokazuja elementy pif paf.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

ja po prostu chcialbym zobaczyc te rzekomo 3 razy wieksze tereny, nowe umiejetnosci, jakas nowa mechanike i marzy mi sie, ze elementy wzorujace sie na starych czesciach wpleciono do gameplayu fabularnego, a nie ograniczono je ponownie tylko do opcjonalnych grobowcow

 

w jedynce owszem byly momenty gdzie sie sporo przeciwnikow mordowalo ale jakos przynajmniej wg mnie przez wiekszosc gry starano sie zachowac klimat zagubionej pani archeolog, nie chce by w tej czesci zrobili z niej rambo w spodnicy

 

pewnie bedzie tak jak pisze voytec

Odnośnik do komentarza

Ficus jak Twoim zdaniem mieli pokazac 3x wieksze tereny? 12h prezentacja i biegniesz Lara z jedneog konca mapy na drugi? Pokazali przeciez na e3 miejscowke zimowa, potem las i pustynie na Gamesconie wiec roznorodnosc bedzie. Co do nowej mechaniki to poakzali jak da sie craftowac itemki z uzyciem czesci otoczenia, wyglada to nawet podobnie jak w TLoU. 

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Pamiętam zmianę jaka zaszła pomiędzy Tomb Raider a Tomb Raider II na PSX'a.

 

Nie wiem czy jest tu ktoś kto też to zauważył. W pierwszym TR było kilku ludzkich przeciwników, pomagierów Natli. To byli tacy Bossowie. A w dwójce strzelało się do Ludzi niemal na każdym kroku. Lara Croft przeobraziła się z poszukiwaczki skarbów w jedynce do jakiegoś Rambo w TR2. Bardzo mi się to nie podobało Ten trend był już kontynuowany w każdej kolejnej części.

Odnośnik do komentarza

Ale reboot z 2013r juz ci sie podobal co nie? xd 

 

Zadziwia mnie jak ludzie co podobala sie poprzednia Lara nagle szukaja wad na sile pomimo ze w sumie mamy to samo tylko ze wieksze i lepsze. Pamietam jakie zarzuty byly stawiane poprzedniej czesci - monotonna miejscowka i malo Tombow. Tutaj pokazano juz trzy rozne miejscowki i obiecano wiecej miejsc do eksploracji. Pomimo tego krecicie nosem bo nie pokazali trzy razy wiekszej mapy na 5minutowym pokazie, a Lara oddala 5 strzalow w swiatyni. Bardzo mi sie to nie podoba.

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też nie wiem o co tym ludziom chodzi. Ten fragment z Gamescomu pokazuje to z czego słynęła dawniej seria - czyli z eksploracji. TR 2013 był dla mnie jedną z mocniejszych gier minionej generacji i na Rise czekam z wypiekami zwłaszcza, że do premiery pozostały niecałe dwa miesiące. 

 

Nie spodziewałem się, że grafika będzie stała na tak dobrym poziomie. Uncharted 4 na pewno wypadnie jeszcze lepiej ale Rise będzie bardziej brutalny i na pewno zaoferuje większy świat. Bo jak na razie design podoba mi się bardziej w TR. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...