Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No Fallout 4 ma priorytet tym bardziej że nie mam XBoxa ale PS4 więc to opóźnienie jest mi jak najbardziej na rękę. Grę kupuje w ciemno i nie oglądam żadnych filmików i game playów itp. Dzięki temu wszystko to co zobaczę w swoim Telewizorze zobaczę po raz pierwszy a nie że już to widziałem na trailerach.

 

Reboot TR w 2013 mnie zachwycił więc nie spodziewam się niczego gorszego. 

Odnośnik do komentarza

przeciez tez sie skradales w u3

 

Ciekawe gdzie xd

 

 

i chyba z 10 innych miejscówek/ momentów, które zaczęły się już w dwójce  :lapka:

 

ostatni gameplay wygląda dużo lepiej (no gdzie ja wpierw widziałem crafting bomb i mołotowów xd ), ale wciąż cisza n.t. rzekomo bardziej rozbudowanych grobowców i puzzli (same z U4). ostatni TR był nawet fajnym popkorniakiem, ale jak się spojrzy na korzenie serii jakoś tak smutno się robi człowiekowi w serduszku. ;/

Odnośnik do komentarza

Korzenie serii były pokazane w Legend,Underworld i wlasnie Anniversary i widać,że ta formuła jest już dawno przestarzała i zbyt archaiczna,więc jakoś nie tesknie ze nie trzeba biegać z jednego końca mapy do drugiego żeby przełączyć dzwignie(zagadki roku) i tak bardzo malo sztrzelac z dwoch pistolecikow.

Opcjonalne grobowce oparte na fizyce i zywiolach w TR,większy teren i możliwosci w gameplayu a przede wszystkim mroczny i bardziej dorosly klimat to coś co odroznia go od Uncharted skrojonego pod nastolatkow.

Jedyne czego żaluje i obawiam sie ze slusznie to kwestia survivalu w najnowszej czesci.Liczylem ze w tym temacie po sukcesie 1-szej czesci pojda zdecydowanie dalej,a tutaj jednak sie na to nie zapowiada.

Nie mam na mysli ze odrazu trzeba wp*ierdalac jagody i robic nudny symulator,ale np rozwiniete nastawianie kosci czy leczenie ran z mgsa3 byloby mile widziane.

 

P.S.Platformowe elementy nie liczac skryptow tez moglyby byc bardziej wymagajace,ale bez skrajnosci z odliczonych co do piksela skokow.

Odnośnik do komentarza

Zagadki w Annivsersary są dużo lepsze od tych z Tomb Raidera z 2013 roku. Grałem już dawno temu, ale na pewno nie polegały na bieganiu i przesuwaniu dźwigni.

 

Dla mnie Tomb Raider to to, czego nie chciałbyś w jego najnowszej części - taka spokojna eksploracja, mało strzelania i, powiedzmy, wymagające skoki. Anniversary jest w tych aspektach super - widać, że to gra w staroszkolnym stylu, ale co się dziwić, to w końcu remake pierwszej cześci.

 

Ten najnowszy już taki nie jest. Irytuję mnie to zabieranie kontroli nad postacią i płynne przechodzenie z filmiku na grę (tak, to forum na duży wpływ na mój gust). I jakoś nie widzę Lary jako żeńskiego odpowiednika Rambo.

 

Tak, Uncharted to też nie to co kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Korzenie serii były pokazane w Legend,Underworld i wlasnie Anniversary i widać,że ta formuła jest już dawno przestarzała i zbyt archaiczna,więc jakoś nie tesknie ze nie trzeba biegać z jednego końca mapy do drugiego żeby przełączyć dzwignie(zagadki roku)

 

no i tym zdaniem ujawniłeś że nigdy nie grałeś w jedynkę/ anniversary xD

 

 i tak bardzo malo sztrzelac z dwoch pistolecikow.

 

wiadomka TR zawsze kupowało się dla strzelania. :cool:

 

jedyne co się przejadło w starych częściach to nieresponsywne sterowanie/ celowanie/ skoki. dla TR w current genowej oprawie na +15h, z choć połową czasu zajmowaną na eksploracji, elementach platformowych i puzzlach bez retardowych podpowiedzi oddałbym lewą nerkę. :fsg:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Proponuje najpierw zapoznac sie z pojeciem hiperbola to tak odnosnie zagadek(tak bardzo zapadly w pamiec)

 

Strzelanie wymieniam(swoja droga tragiczne),bo zaraz ktos napisze,ze tam sie tylko eksploruje i unika pulapek.

 

Nigdy nie byłem fanem TR,ale Reboot jako calosc jest lepszy niz jakakolwiek inna odslona,w dodatku z najbardziej plastikowowej postaci ever zrobili w koncu czlowieka.

 

Retardowe podpowiedzi miales tylko na wlasne zyczenie,graj bez widzenia przez sciany z wylaczonym wszystkim co sie da.

W Hitmanie czy Forzy tez sa ulatwienia,ale nikt ci nie trzyma lufy przy skroni zebys z tego korzystal.

Odnośnik do komentarza

Proponuje najpierw zapoznac sie z pojeciem hiperbola to tak odnosnie zagadek(tak bardzo zapadly w pamiec)

 

Strzelanie wymieniam(swoja droga tragiczne),bo zaraz ktos napisze,ze tam sie tylko eksploruje i unika pulapek.

 

Nigdy nie byłem fanem TR,ale Reboot jako calosc jest lepszy niz jakakolwiek inna odslona,w dodatku z najbardziej plastikowowej postaci ever zrobili w koncu czlowieka.

 

Retardowe podpowiedzi miales tylko na wlasne zyczenie,graj bez widzenia przez sciany z wylaczonym wszystkim co sie da.

W Hitmanie czy Forzy tez sa ulatwienia,ale nikt ci nie trzyma lufy przy skroni zebys z tego korzystal.

No tak, bo zagadki w reboocie są zayebiste. Weź mnie, koleś, nie rozśmieszaj. Właśnie przed chwilą włączyłem sobie gameplay z Syrii (RotTR). Jest tam zagadka w stylu: rozyeb ścianę czekanem i zestrzel wiszącą tratwę, żeby wejść na murek. Tojest, kur.wa, zagadka zapadająca w pamięć.

Te w Anniversary nie zapadły w pamięć, no jasne. Zagadki, które były dużo bardziej rozbudowane od tych z tego samograja z 2013 roku.

 

Wychodzę.

Odnośnik do komentarza

W nowym TR tez nie zapadaja w pamiec choc patent z fizyka i zywiolami odpowiednio rozwiniety uwazam za bardziej naturalny,ale juz nie probujcie wmawiac,ze zagadki w Anniversary sa niewiadomo jak trudne.

W 96 jako dzieciak rozumiem ze ktos mogl sie na tym glowic i bez solucji i memorki zajelo mu to  3 tygodnie,ale powaznie nie przypominam sobie zebym w rimejku musial to rozkminiac niewiadomo jak bardzo.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...