Skocz do zawartości

Mundialowy typer


Bartg

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Aktualka, jak zwykle procent trafienia poniżej 5% :D Na pucharową zgadzam się uwzględniać wyniki w regulaminowym czasie gry.

Znaczy to już za wszystkie mecze dałeś punkty? Bo wytypowałem 3 zwycięzców, a mam na koncie punkt więcej niż miałem przed meczami.

 

 

Hmm no nie wiem tak wychodzi z tabelki, ze masz 14 pkt, jak cos wszystkie mecze sa wpisane mozesz podliczyc, chyba ze gdzies mi sie typy pomylily Twoje

Odnośnik do komentarza

Jak pisaliście powyżej, proponuję typować wyniki do 90 minuty meczu w fazie pucharowej oraz dorzucić dodatkowe punkty z racji rangi i mniejszej ilości spotkań. Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie dodanie po jednym punkcie za poprawne wytypowanie ilości bramek jeden z drużyn (pamiętam, że, w którymś typerze tak właśnie było ale od początku). Jeśli wytypujemy wynik 2:2 i taki też będzie rezultat meczu, typer dostaje 1pkt za to, że drużyna A strzeliła dwie bramki, 1 pkt za bramki drużyny B oraz 3 za poprawny wynik, łącznie otrzymując 5 punktów a nie jak do tej pory tylko 3 :)

 

Stany Zjednoczone - Niemcy  1:3

 

Portugalia - Ghana  2:2

 

Korea Płd. - Belgia 1:2

 

Algieria - Rosja 1:0

Odnośnik do komentarza

Dla mnie możemy typować do 90 minuty - 3 pkty za podanie wyniku, 1 pkt za zwyciestwo, 0 za zle jak do tej pory. W przypadku wytypowania remisu typujemy wynik po dogrywce, ew zwyciezce karnych). Wtedy mamy +3 pkty za wynik po dogrywce, +1pkt za zwyciezce po dogrywce ale zly wynik, + 1 pkt za zwyciezce w karnych. Moze cos takiego ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie możemy typować do 90 minuty - 3 pkty za podanie wyniku, 1 pkt za zwyciestwo, 0 za zle jak do tej pory. W przypadku wytypowania remisu typujemy wynik po dogrywce, ew zwyciezce karnych). Wtedy mamy +3 pkty za wynik po dogrywce, +1pkt za zwyciezce po dogrywce ale zly wynik, + 1 pkt za zwyciezce w karnych. Moze cos takiego ?

Jestem za :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...