Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Niech spieprzają, mogę poczekać na ed. kompletną, mam Mortala XL i tekkena tag 2, głodować nie będę.

 

I jeszcze te cyrki z datą premiery, wodzili za nos, w końcu się pojawiło ,,early 2017'' a okazuje się, że tak naprawdę w połowie roku...

moze przypadkiem grasz na sticku ?

 

 

Nie, a co? Ja brudny casul w bijatykach jestem :)

 

Kiedys, cos czytalem, ze mortal dostal wsparcie starych przykurzonych arcade stickow i chcialem sprawdzic informacje - ze niby, oni sami zaimplementowali do gry, taki adapter. Sam gram w samochodowki na padzie, czy fps'y, takze nic z tych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy za arcade mode trzeba będzie zapłacić :D

Namco to nie Crapcom jestem dobrej mysli.

W koncu w czerwcu bedzie trzeba kupic to ps+ by Wam do doop nakopac (gram na automatach)

Btw moj 1000 post na forumku :banderas:

 

Edit Nie czekaj wroc ma byc season pass!? A to gnoje po raz pierwszy do Tekkena to wj eb ia :(

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Żeby to były tylko bzdurne kostiumy i tego typu paździerz to by nie bolało, ale płatne postacie w bijatykach to jest dla mnie nienormalne, jak już to powinny być dostępne do odblokowania za np. ukończenie trybu arcade. Po tylu latach pełnoprawna odsłona tekkena, a jak zwykle patologie branży muszą zepsuć mi smaka na grę.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Czyli co? Nie dali np. Leia, żeby go było można kupić?

 

Aha

 

a online też płatny?

 

No na konsolach owszem. Żeby obecnie zagrać w kompletną grę na 8mej gen potrzebujesz: konsoli w ver. pro, telewizora hdr i 4k, gry wraz z season passem, kolejne 3 stówy wydajesz na mikrotransakcje bo wbicie wszystkiego przez normalne granie to min. 100 godzin, do tego abonament gold/ps+ no i opcjonalnie VR.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zdobądź TEKKEN 7 Deluxe Edition i rozszerz drogę wojownika o dwie grywalne postacie, nowy tryb gry oraz setki dodatkowych kostiumów. W ramach niepowtarzalnego prezentu, do zakupu dodajemy ponad 30 metalicznych kostiumów dla twoich postaci, dzięki którym będą one lśniły w turnieju Iron Fist Tournament!

Ze strony steama.

http://store.steampowered.com/app/389730

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Czyli co? Nie dali np. Leia, żeby go było można kupić?

Bedzie w drugim season passie :/

Namco uczy sie pewnie od najlepszych. Tekken byl zawsze bogaty w kontent ktory taki capcom by napewno pocial na season passy i dlc i tym razem namco idzie za ciosem :(

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Wszystko ma uzasadnienie fabularne

 

Przyszedł Akuma z Capcomu, pyerdolnął Kazuyę hadokenem i nałożył na turniej mikropłatności. Chcesz wygrać walkę? Kup wszystkie postacie, tak jak w SF. 

 

 

 

a za rok i tak edycja GOTY z całym kontentem.

Odnośnik do komentarza

No super podejście,

 

 

o ile masz zamiar resztę życia spędzić na Practice Mode w samotności 

 

Fajnie, że umiesz Lawem, ale to raczej (pipi) jeśli grasz przeciwko postaci, której akurat nie kupiłeś i nie znasz jej zagrań. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Skoro tak piszecie to spoczko. Zostaje ogranie postaci na youtubie, ale dzisiaj to standard. Sam jednak wolałbym, żeby wszystkie postaci były darmowe. Za fryzurki Elvisa i kolorowe okularki mogą sobie żądać nawet milin yenoów. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...