Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Patch naprawde wydaje sie spoko, chociaz dla mnie buffowanie Elizy, Katariny i Gigasa bedzie mnie tylko irytowac, bo dla mnie te postacie sa rakowe i powinni je wyrzucic do smietnika. 

Dobrze ze HS wrocil do poprawnej formy, nerfienie Leroya zawsze na propsie. Chociaz Fakerowi mogliby jeszcze poprawic Hurtboxy, bo cos dziwnie czasem na niego juggle wchodzą. 

Harada chyba pisał na twitterku ze to 20-30% zmian, kolejne w drodze. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

No właśnie o arenach w trailerze coś info zabrakło. Kiryu napewno dostanie mapę z kamurocho, ta ninja na końcu może tez. Slotów po updacie ostatnim trochę jest na mapki wiec mogliby to ładnie uzupełnić ;) 

prawda jest ze leroy i fakh to scierwa ale jeżeli by ich odpowiednio zbalansować to byliby naprawdę fajnymi newcomerami. Ja w ogole jestem zdania ze w nowym tekkenie powinno być max 25 postaci na start ale rozumiem tez ze dodawanie kolejnych postaci zawsze znajdzie swoich zwolenników 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, smoo napisał:

Najwazniejsze ze pracuja nad netcodem i ma byc opcja banowania wifi. Kroki w dobrym kierunku.


gdzie jest takie info o banowaniu wifi? Swoją droga mysle ze i tak lepszy jest wifi player niż lte player po kablu ;) swoją droga ja gram po wifi 5ghz (na PC)  i ludzie nie maja problemu ze mną grać, dodam ze mówią ze maja ze mną bardzo dobre połączenie

Odnośnik do komentarza

no ja gram po wifi na kompie - router jakieś 0,5 metra od budy i mam lepsze połączenie jak na ps4 po kablu, zresztą 4 kreski na konsoli = 3 kreski na kompie, z lekką przewagą kompa ;]

tam jest raczej mowa, że będzie można filtrować graczy pod względem tego czy grają po kablu czy przez wifi i odrzucać tych niechcianych, a przynajmniej tak słyszałem na jakimś filmiku z youtube'a,

no nic mam kabel ethernetowy., więc jak ruszy sezon 4, to będę podpinał, bo pewnie wifi będzie na cenzurowanym mimo dobrego łącza

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Redmitsu napisał:


gdzie jest takie info o banowaniu wifi? Swoją droga mysle ze i tak lepszy jest wifi player niż lte player po kablu ;) swoją droga ja gram po wifi 5ghz (na PC)  i ludzie nie maja problemu ze mną grać, dodam ze mówią ze maja ze mną bardzo dobre połączenie

 

przy akceptacji przeciwnika będzie widać czy ma wifi czy kabel, wtedy można odrzucić połączenie.
 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, smoo napisał:

 

przy akceptacji przeciwnika będzie widać czy ma wifi czy kabel, wtedy można odrzucić połączenie.
 

Widzialem to na traileru ze wlasnie bedzie widac polaczenie wifi, pomimo wszystko pewnie z 50% graczy na PC gra na wifi, na konsolach to pewnie z 80%. Wiec jak zaczniemy odrzucac polaczenie z ludzmi grajacy po wifi to moze byc ciezko z znalezeniem graczy w lobby

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...