Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
23 hours ago, Redmitsu said:

Pytanie kiedy maja w planach wypuścić t8. Zakładam ze następny w planach będzie zremasterowany super deluxe t7 na ps5 całkiem możliwe ze z nowym 5 sezonem, który doda jakieś stage bądź o zgrozo kolejne postacie. Potem już powinni zapewnić t8, który pewnie pojawi się na przełomie 2021/2022

Nie ma planów na T8 jeśli się nie mylę. 
T7 sprzedał się w 6mln a nowe season passy dużo kasy im przynosi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W niedziele jest turniej tekkena 7 Online na ps4, jest to oficjalny narodowy turniej do iesf 2020 i osoba która wygra będzie reprezentowała kraj na wyjeździe, wiec dzisiaj do 23:59 można się zapisywać, chciałem pisać szybciej ale zapomniałem ;) 

https://smash.gg/tournament/kwalifikacje-do-narodowej-dru-yny-esportu-na-iesf-2020-w-1

no i polecam oglądać w niedziele i zobaczyć jak gra czołówka polskiego tekkena tacy gracze jak frizen czy why ;)

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Fajnie działa nowy netcode. Grałem dziś z włochami z którymi zazwyczaj miałem zółte połączenie i opóźnienie przeszkadzało a dziś pykało się przyjemnie bo można na wszystko zareagować. Teraz jak jest lag zamiast opóźnienia zdarza się taki mikrostutter co wg mnie jest znacznie lepszą opcją niż to co mieliśmy do tej pory.

Pod względem balansu ciężko powiedzieć, trzeba czekać aż pro mózgi wszystko sprawdzą. Z tego co wiem większość zmian jest sensowna i zapowiada się lepsza meta niż w S3. Jedynie czytałem że Bob może być przegięty.

Cieszy mnie też zwiększenie hp. Tylko o 5 punktów ale zmniejszyli też damage na ścianach więc może ma to jakiś sens.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

po lekturze patch notes i obejrzeniu nowych ciosów mam ambiwalentny stosunek, do tego, do czego bamco dąży w sezonie czwartym tekkena 7, mianowicie chodzi mi o unifikację postaci

 

już w sezonie 3 były tego początki, gdy np.  bryan dostał 13f ws punishera, a nigdy nie miał dobergo punishmentu ciosów na low, a teraz dragunov dostaje midowego hominga (miał dotychczas tylko homingi na high albo low), eddy dostaje docelowy komplet na ścianie (dotychczas miał jakieś okolicznościowe komba na ścianie), Bob ma podobno hopkicka standardowo na 15f, a mój aktualny main Feng ma w końcu 13f ws punishera w postaci ws 1,2 - ws 1 z 14f zrobiło się 13f

 

i niby fajnie, bo dwa problemy z Fengiem zostały wyraźnie zmitygowane: tragicznie słaby dotychczas ws punishment, który wciąż nie jest wybitny, no ale można już wiele ciosów na low karać czymś innym niż ws+4 oraz approach, czyli podejście z dystansu, które u fenga opiera się na dwóch ciosach ws+1 wyprowadzane z crouch dasha i ff+2 - pierwszy jest jedną klatkę szybszy, więc będzie przerywać więcej ruchów oponenta, a drugi ma teraz zwiększony zasięg

 

powinienem się cieszyć, że zbuffowano mi wyraźnie postać (+ dwa nowe ruchy, których użyteczność jest jeszcze do zweryfikowania), no ale nie sposób nie dostrzec, że  postacie przestają mieć słabe i silne strony, a zaczynają być niemal identyczne w zakresie narzędzi, jakie maja do dyspozycji

 

no nie podoba mi się to

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem w sobotę u kumpla przy wódeczce, fun niesamowity, zdziwiłem się, że pamiętałem niektóre kombinacje z poprzednich części tj. TEKKEN 3 I 5.

 

I teraz pytanie, widzę, że na PSstorze bardzo fajna promocja bo podstawka kosztuje 41,80. Brać, jeżeli mam zamiar czasami pograć przez neta czy tam właśnie jak ktoś wpadnie? Czy są to moje, nie do końca trzeźwe przemyślenia oraz emocje i ta część jest w coś uboższa od poprzednich?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...