Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, golab napisał:

 

 

Dostaną większy budżet na kolejną wersję tekkena 5, czyli tekkena (5.)8, to dadzą lepszą graficzkę.

 

 

Gów.no dadzą. Na T6 i TTT2 mieli budżet, a postacie i tak o połowę mniej polygonów niż w VF5 i DOA5. Nie umio w grafikę i tyle.

 

Pamięta ktoś pierwszy zwiastun T6? :kaz:

 

 

Edytowane przez Mike
Odnośnik do komentarza

Na konsolach starej generacji bijatyki pokazywały power i maksymalne możliwości danego sprzętu. Taki ograniczony sprzęt jak np. Psx (33mhz), miał do wygenerowania tylko dwóch ludkow i plansze w tle. Ludki miały więcej poligonów niż w przygodówkach, gdzie psx z 2MB pamięci Ram, „męczył” się z wczytaniem w locie wielkiej planszy. Tu skoro akcja działa się pomiędzy dwoma postaciami - ładowano wszelkie graficzne wodotryski , co by ludki wyglądały i ruszały się jak najlepiej. Do tego dochodziła muza, szybka rozgrywka i mamy takiego Tekkena, czy Soul Blade’a.

A dzisiaj co? Baba z Horizona wyglada ładniej niż ludki z Tekkena 7. Namco nawet nie ma własnego silnika, tylko korzysta z gotowca. Idą na łatwiznę, a i tak zarobią na gierce plus dodatkowych ciuszkach, więcej, niż na starej generacji. 
w sumie to wysryw, trochę się zastanowiłem czy napisać posta, ale trochę się jednak napracowałem:/

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tekken graficznie to pazur pokazal ostatni raz na ps2. Pozniej bylo juz tylko srednio a koncowo to wszytko wygladalo lepiej niz Tekken bo VF4 i VF5 wygladaly lepiej niz Tekken. A od czasow jak Ark Sys sie obudzilo i przypomnialo sobie ze kiedys robili bijatyki to kazdy moze im Najki lizac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jezu, ta gra online to rak, że głowa mała :pawel: Już pominę fakt, że jakieś 90% grających nie zada sobie nawet trudu żeby przełączyć na kabel, ale zestaw law/king/hwo naprzemiennie przez kilka godzin gry powoduje, że obiad mi się cofa. Inaczej się czyta o 3-paskowym lawie spammującym dragon tailami, a inaczej się tego doświadcza na żywo, gud gejm, suko xd Dobiłem do juggernauta i pewnie jeszcze trochę pogram, chociaż sam nie wiem po co mi to bo takich napadów rejdżu nie powoduje u mnie żadna inna gra.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
On 1/19/2021 at 7:04 PM, mcp said:

Jezu, ta gra online to rak, że głowa mała :pawel: Już pominę fakt, że jakieś 90% grających nie zada sobie nawet trudu żeby przełączyć na kabel

Albo rezygnuj z połączenia przed walką, albo przesiądź się na PC, gdzie prawie każdy gra po kablu.

Na PC się lepiej też gra. Same loadingi robią sporą różnicę.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Namco Bandai: Ej, a może z Polski fighter? Mamy wojowników zewsząd w fabule, nawet pandę, a z Polski jeszcze nikogo, a to przecież 60-milionowy naród o którym tyle się mówi. Teraz o prawach kobiet tam głośno, wrzućmy fajną laskę i zróbmy ją premierem, bo to dumny naród i zawsze walczą o swoje.

Polacy: Kuuureewa, jakiś żal, Dude dadzą na nartach czy tę grubą z broszką? Ale siara, już by dali sobie spokój, a nie głupoty jakieś , hhh tfu :nosacz:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...