Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie ma dostepu do aktualizacji, youtuberzy tylko spekuluja co autorzy notek mogli miec na mysli.

 

Dragunov to nic, Bryan wyglada zbyt dobrze. No i Akuma to moze byc jeszcze wiekszy cancer nic obecnie, prawdopodobnie przerzuca sie na niego wszyscy co grali Geesem (bo gęś został zmasakrowany tym patchem, z resztą zasłużenie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Już jutro (czyli 7 grudnia) zaczyna się festiwal Tekkena i finały tegorocznego TWT w Bangkoku.

 

O godzinie 6 rano naszego naszego czasu rozpocznie się turniej ostatniej szansy, a w niedzielę od 4 rano TOP20 najlepszych graczy na świecie.

 

Oprócz niesamowitych emocji, pięknych walk i rozstrzygnięcia największego plot twista tego sezonu jakim jest pojawienie się na esportowej mapie Tekkena Pakistanu i zdetronizowanie Korei w najlepszą bijatykę tej generacji - można się również spodziewać zapowiedzi nowego contentu do season passa oraz innych nowinek ze świata Tekkena - być może zapowiedź kolejnej odsłony serii?

 

Polecam zajrzeć w wolnej chwili na

 

http://twitch.tv/TEKKEN

 

:banderas: Ależ to będzie dobre.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie bylo, najbardziej sie oplaca brac season passy na przecenach, sa obnizki do ok.50%.

 

Ja kupilem s2 i teraz s3 za full cene. S1 miom zdaniem nie wart kasy - postacie mozna kupic osobno za frytki na przecenach.

 

Co do nowych postaci - Fukyouman nie podoba mi sie - nie pasuje designem do Tekkena, bardziej jakby go z SF wyjeli. Ale to pewnie wczesna wersja, wychodzi dopiero na wiosne.

 

Jesli po Wielkim Finale nie beda robili wiecej zapowiedzi, to kolejne czekaja nas pewnie dopiero w sierpniu na Evo 2020.

 

Super, ze bedzie kolejne TWT :) Tym sie chyba najbardziej jaram.

Odnośnik do komentarza

Kolejny TWT i kolejna niespodzianka. Młodzik zmiata konkurencję, z tym że zamiast pokemona wybrał super-pokemona. Tak trochę ból dupy, że wygrywa postacią ze Street Fightera, no ale cóż. Pakistańczyków mi trochę szkoda, prywatnie kibicowałem Bilalowi, z którym sporo sparowałem w czasach TTT2 bodajże (zakładam, że to ten sam Bilal) i cieszę się, że znalazł się tam gdzie się znalazł (a ja mam teraz żal do siebie, że nie zaufałem swoim możliwościom i nie poszedłem w esport :( ). Generalnie bardzo udane TWT. Najbardziej mi szkoda Anakina, bo stał się najlepszym Jackiem w stawce (obecna forma Sainta to jakaś poracha) i ma najlepszy spacing chyba ze wszystkich, gość naprawdę widać idzie ciągle do góry, jest najlepszym reprezentantem USA i zasługuje na jakiś tytuł, choćby za całokształt ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...