Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, roivas napisał:

Turniej próbuję zagrać na Xboxie ale lipa z ludźmi straszna. A brakuje do trofeum. Znacie jakiś sposób? Godziny, grupy, cokolwiek?:/

 

Większość dobrych graczy gra głównie na PC z uwagi na najlepsze połączenie i wydajność.

 

Na xboxie jest najmniej graczy w Tekkena (zawsze tak było).

 

Pozostaje Ci jedynie ustawka.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Masorz napisał:

Kup na ps4 i zrób platynkę jak człowiek :lapka:

Miałem PS4 i miałem Switcha. Teraz mam X-a. Pechowo zachciało mi się Tekkena dopiero teraz. No, ale lepiej, niż na Switchu;)

 

A swoją drogą to niezły jest ten Tekken. Jestem wyznawcą 3, nawet 5 już mi nie podeszła. A tutaj mimo tych kretyńskich postaci po prostu dobrze mi się walczy. Nie wiem, może to kwestia dłuższej przerwy. Ale czuć moc w ciosach, dawno mnie żadna nowa bijatyka nie rajcowała.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W końcu Wing Chun w Tekkenie :banderas:

 

Finały T7 jak zwykle sztos. Lore jak w anime, gdy Knee - niekwestionowana legenda Tekkena jest niemal bezradny w obliczu nowego na scenie zawodnika z Pakistanu (który nawet nie jest najlepszym graczem w soim kraju). Ciarczki przez całe finały jak przy oglądaniu Drgon Balla za goowniarza.

 

 

Ponad 200tys oglądających finały, najlepsza bijatyka generacji.

 

3 godziny temu, Bzduras napisał:

Jak dali 720p nawet na Xbox One X to nic dziwnego, sam sprzedałem konsolową wersję i kupiłem na PC w jakiejś promocji.

 

Nie no, pomijając aspekty techniczne - po prostu pad od xboxa nie nadaje się do bijatyk. Obecnie wszyscy praktycznie siedzą na PC bo to najlepszy port, a jakieś niedobitki zostały na PS4.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dodaliby w końcu możliwość zmiany muzyki (albo nowe utwory - fajne) na PC, bo OST w T7 jest wg mnie najgorszy w serii. Jasne jest kilka niezłych/fajnych kawałków, ale ponad połowa to "męka" dla moich uszu. Dodatkowe (fajne) areny też by się przydały. 

 

Grałem w T7 na PS4 u znajomego, potem kupiłem wersję na PC. Nawet na SSD walki zbyt długo się wczytują, ale w porównaniu do PS4 jest zdecydowanie lepiej. Nie grałem na Xbox One, ale tam podobno jest totalna padaka jeśli chodzi o loadingi. Wg mnie bardzo długie loadingi są większym problemem niż rozdzielczość. Mimo wszystko graficznie T7 nie powala, więc spokojnie 1080p powinno być na zwykłym Xbox One. Bandai Namco nie ogarniają zbyt dobrze UE4. Nawet pomimo wielu wad i tak sypią się 9/10, ale jak skala zaczyna się u większości "recenzentów od 7/10 w przypadku "głośnych tytułów/serii"... Stare Tekkeny byłby naprawdę dopracowane w przeciwieństwie do T7.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Serio, to narzekanie na brak Jukeboxa na PC to jest z deka cringe. Powaznie w 2019 roku ludzi przerasta puszczenie swojej muzyki w tle z youtube, spotify albo wgranie prostego moda? Ja podczas gry w bijatyki mam calkowicie wyciszona muzyke w grze i zawsze tle slucham spotify albo podcastow (nawet jak gram na ps4).

 

Tekken 7 ma duzo problemow technicznych, ale przypominam ze ta gra wyszla w 2014 roku, na poczatku obecnej generacji. Mimo to wciaz wyglada bardzo dobrze, a pod wzgledem animacji i widowiskowosci walk nie ma w ogole konkurencji do dzisiaj. 

Jego najwiekszym problemem jest to, ze Namco na sile zrobilo go na UE4 ktory jest delikatnie mowiac nienajlepszym silnikiem (problemy z loadingami, input lag, kiepski netcode, problemy z wydajnoscia). Po tylu latach nie beda jej juz mocno optymalizowac, bo to za duze koszta i duzy skok jakosciowy zobaczymy dopiero na nastepnej generacji przy kolejnej odlosnie serii. Tekken przezywa obecnie najwiekszy boom w historii serii, wiec trzeba miec nadzieje ze Harada wyciagnie stosowne wnioski i T8 bedzie bardziej nowoczesny rozbudowany pod katem casualowego grania.

Odnośnik do komentarza

Puszczać "swoją" muzykę to mogę w grach wyścigowych. Reszta gatunków "musi mieć swoją" muzykę. Dla mnie muzyka w grach to istotny element. No ale co kto lubi :) Stare Tekkeny/Ridge Racer muzycznie bardzo mi odpowiadały. 

 

Szkoda że podczas walki za dużo jest "efekciarstwa/"rozbłysków" itp. TTT1/T4 były wg mnie lepsze jeśli chodzi o "widoczność walki". W T7 czasami (pipi) widać :/ 

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

DBFZ i inne twory od ArcSys?

 

Te gry sa widowiskowe, ale nie sa czytelne dla widza, ktory nie siedzi w temacie, a ze wzgledu na duzo akcji na ekranie, ogladanie ich dosc szybko meczy. No i jednak rozgrywka w DBFZ jest mocno schematyczna, do tego polowa rostera (jak nie lepiej) to klony. ArcSys ma piękną grafikę, ale stylistyka typowo dla niszowego odbiorcy.

 

Chciałbym, żeby SF6 zrobili na modłę graficzną ArcSys.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.08.2019 o 14:21, Square napisał:

DBFZ i inne twory od ArcSys?

Ale przecież to są inne gry!

 

Ja bym w tekkenie w ogóle wyciął te błyski. I dalej byłoby to widowiskowe.

 

Ja się pytam -gdzie jest Virtua Fighter? 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Square napisał:

Ale to miałem podać T7 jako odpowiedź, że T7 nie ma konkurencji jeżeli chodzi o animacje?

 

No zasadniczo to nie. Fightery dzielimy na 2D i 3D i sa to dwa zupelnie inne swiaty. W 2D mozna jeszcze wyodrebnic klasyczne 2D (jak Street Fighter albo King of Fighters, troche Mortal i jego klony)) oraz anime (Guilty Gear i wszystko od Arc System, Marvel). Oczywiscie gry arc sys sa super flashy i maja swietnie renderowane animacje, ale sa niszowe nie tylko ze wzgledu na gameplay ale tez i prezentacje. Dla mnie jako osoby, ktora nie siedzi w klimatach anime, Guilty Gear to abstrakcja, surrealizm i generalnie dziwy nad dziwami. Animacja tez jest charakterystyczna dla tych gier, bo jest wyswietlana w bodajze 15fps (gra mimo to chodzi oczywiscie w 60fps). Dla tekkena obecna "konkurencja" jest Dead or Alive oraz Soul Calibur (3D). Jesli chodzi o statystyki i notowania, to siodemka jest hands down najlepszym tekkenem w historii seri. Sprzedala sie fenomenalnie, jest dobrze oceniana przez pro graczy, nawet nawiazuje rywalizacje pod wzgledem popularnosci z SF na Evo, co kiedys bylo nie do pomyslenia. 

 

Soundtrack dla mnie jest swietny, ale to juz jest mocno subiektywna kwestia. Zreszta siedem nie potrzebuje nawet spotify, bo ma OST z calej serii do konfigurowania. 

 

No coz. Dla MNIE, jesli chodzi o jakosc animacji w pelnym 3D, to Tekken nie ma konkurencji (ta odeszla wraz z Virtua Fighter). Leroy - zapowiada sie fajnie. Troche ekscentryczny, ale calkiem oryginalny, nawet jesli bedzie przerobionym Wangiem. Cool. Zafina - nie jestem fanen az tak udziwnionych postaci w Tekkenie, ale na pewno byla jest oryginalna/charakterystyczna (jak Voldo).

 

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie wiem jakie ty kryteria chcesz stosowac. Lasery z oczu i bomby atomowe z du.Py ? To arc sys. Mniej stulejarskie klimaty i blizej rzeczywistej bijatyki ? Pewnie Tekken ? To bardzo fajnie, ze DBZ jest wystrzalowy i kolorowy ale to zupelnie inna para kaloszy. Ja za dzieciaka nie ogladalem dragon balla tylko bruca lee i jackie chana. No sorry, ze mamy rozne kryteria widowiskowosci ale jak przewiniesz temat pare postow wyzej to zauwazysz moze, ze to nie ja przyszedlem tu przekonywac kogokolwiek do takiego czy innego podejscia do nawalenek. Najpierw  wyskakujesz z widowiskowoscia arc sysow jako alternatywy dla tekkena po czym piszesz cos o kryteriach. No kurde zobacz - jak ktos narzeka na mangowe androidy w tekkenie to nie proponujesz mu czlowieka lozko z guilty gear tylko cos bardziej zblizonego do....bijatyki ? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...